Zdrowie
Zdrowy styl życia
- strona główna portalu

Żyj zdrowo -forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne o zdrowym stylu życia
Obecny czas: Pią Mar 29, 2024 12:31 am

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 117 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: cellulit
PostWysłany: Pon Kwi 02, 2012 4:29 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Nie Kwi 01, 2012 9:18 pm
Postów: 8
Ja po jakimś czasie zrezygnowałam z kremów i innych tego typu rzeczy.. Zaczęłam szukać jakichś zabiegów estetycznych i ktoś polecił mi Accent Your Body. To jest taki zabieg, który działa energią radiofrekwencji. Ta energia powoduje, że cząsteczki wody, które masz w skórze, zaczynają się poruszać i ich wzajemne tarcie wytwarza ciepło, no a ono pobudza odnowę kolagenu. I skóra się robi ładnie napięta, ujędrniona, taka sprężysta, cellulit się zatraca. Wiadomo, że nie zniknie wszystko po pierwszej serii, ale z każdą następną zaobserwujesz fajne efekty. Ja byłam na Accencie i zdecydowanie Ci go polecam.


Góra
 Profil  
 

zdrowie



 Temat postu: Re: cellulit
PostWysłany: Wto Maj 15, 2012 8:44 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Wto Maj 15, 2012 8:36 am
Postów: 4
A ja na cellulit i zmarszczki kupiłam sobie w rossmanie Collagen Noble Health i muszę przyznać, że naprawdę działa. Stosuję go regularnie od 4 miesięcy i efekty przerosły moje oczekiwania. Skóra jest napięta, przez co zmarszki i cellulit mniej widoczny :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: cellulit
PostWysłany: Śro Maj 16, 2012 2:35 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Wto Maj 08, 2012 2:29 pm
Postów: 12
Zacznę wcielać wasze rady w życie, może coś dadzą :P


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: cellulit
PostWysłany: Nie Lip 08, 2012 1:48 pm 
Offline
Senior Member
Senior Member

Dołączenie: Czw Gru 22, 2011 11:27 am
Postów: 134
do listy dobrych rad antycellulitisowych dorzucę jeszcze peeling z kawy - kawę mieszamy z olejem rzepakowym (bo ma dużo witaminy E i odżywia skórę) i masujemy się nim kilka razy w tygodniu pod prysznicem. Trochę sprzątania po nim jest, ale działa cuda :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: cellulit
PostWysłany: Sob Sie 25, 2012 3:08 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Sob Sie 25, 2012 3:00 pm
Postów: 2
Na pewno nie zaszkodzi zmiana diety- mniej soli, więcej warzyw- nie jeść bananów!!! Na wieczór dobrze jest stosować jakieś mleczko lub balsam ujędrniający- dobrze go wklepywać, żeby pobudzić krążenie. Dobrze jest też raz na jakiś czas zafundować sobie jakiś masaż w salonie masażu, lub po prostu wyjechać do SPA. Ja raz na pół roku staram się korzystać z usług jakiegoś dobrego spa, żeby poprawić stan mojej skóry bo mam strasznie suchą skórę nbo i chyba jak prawie każda kobieta 'skórkę pomarańczową'. we wrześniu mam zamiar jechać nad morze bo znalazłam tam właśnie fajne Spa- Primavera, z tego co widziałam nie jest tak drogo i są dosyć fajne specjalistyczne zbiegi właśnie na poprawienie jędrności i pozbycie się cellulitu.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: cellulit
PostWysłany: Sob Sie 25, 2012 8:15 pm 
Offline
Team Leader
Team Leader

Dołączenie: Wto Cze 24, 2008 7:37 am
Postów: 3942
Jakoś mi to umknęło... a teraz rozśmieszyło mnie tłumaczenie nie ines oczywiście tylko tych co ten zabieg przenieśli na polski grunt... ines666 napisała m.in.
Cytuj:
...Zaczęłam szukać jakichś zabiegów estetycznych i ktoś polecił mi Accent Your Body. To jest taki zabieg, który działa energią radiofrekwencji


W tym zabiegu wykorzystuje się energię fal o częstotliwościach radiowych

>http://www.accentyourbody.com/
>http://www.accentyourbody.com/pages/video.html


Jeśli to dobry sposób i komuś odpowiada to czemu nie... jak go zwał tak go zwał... byleby się dobrze miał :)

Postęp technologiczny jest olbrzymi... ale też i kosztuje... myślę, że regularne chodzenie na basen i stosowanie BTD jest przyjemną alternatywą

Pozdrawiam z Wołomina :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: cellulit
PostWysłany: Wto Sie 28, 2012 3:38 pm 
Offline
Senior Member
Senior Member

Dołączenie: Nie Sie 05, 2012 7:49 am
Postów: 186
Proponuję pozbyć się cellulitu w naturalny sposób,czyli: dobra dieta,dużo ruchu i masaż biczami wodnymi. Ta ostatnia metoda podobno jest najbardziej skuteczna.

_________________
www.Stylion.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: cellulit
PostWysłany: Nie Wrz 02, 2012 6:01 pm 
Offline
Senior Member
Senior Member

Dołączenie: Czw Gru 22, 2011 11:27 am
Postów: 134
Stylion w domu o bicze wodne niestety trudno ;) Ten mój kawowo-olejowy peeling się sprawdza - stosuję go od jakiegoś czasu i widzę efekty. Przy okazji warto dodać, że olej rzepakowy zawiera antyoksydanty, które zapobiegają starzeniu się skóry :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: cellulit
PostWysłany: Nie Wrz 09, 2012 1:00 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Nie Wrz 09, 2012 12:59 pm
Postów: 1
Ja uważam, że bez ćwiczeń i balsamu się nie obejdzie. Przynajmniej trzy razy w tygodniu staram się ćwiczyć, do tego codziennie po kąpieli stosuje balsam antycellulitowy Bioliq. Robię tak już od jakiś 2 miesięcy (piszę „już” bo to dla mnie duże osiągnięcie). Według mnie od tego czasu jest ogromna poprawa, myślę, że jeszcze kolejne 2/3 miesiące i się tego ustrojstwa pozbędę. Pozdrawiam.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: cellulit
PostWysłany: Pon Wrz 24, 2012 11:31 am 
Offline
Senior Member
Senior Member

Dołączenie: Nie Sie 05, 2012 7:49 am
Postów: 186
Wiem,że w domu trudno o zabieg biczami wodnymi,ale przecież można zainwestować raz dwa razy w tygodniu i udać się na basen. To jest bardzo skuteczna metoda.

_________________
www.Stylion.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: cellulit
PostWysłany: Pon Gru 03, 2012 6:47 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Pon Gru 03, 2012 6:00 pm
Postów: 10
Najlepsze na ujędrnienie skóry są masaże i to najlepiej na bazie kremów czy preparatów do ujędrniania skóry. Dobre są również kąpiele naprzemienne, usprawnią one krążenie. W całym procesie ujędrniania nie można zapomnieć o ruchu. Ćwiczenia oraz wysiłek fizyczny jest niezastąpiony. Ważna jest też dieta i picie dużej ilości nie gazowanej wody.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: cellulit
PostWysłany: Pon Sty 14, 2013 5:03 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Wto Lis 20, 2012 8:04 am
Postów: 37
Proponuję wypróbować olejek arganowy. Ma on bardzo szeroki zakres działania i między innymi właśnie ma właściwości silnie nawilżające, dogłębnie nawilża, ujędrnia i napina skórę i redukuję cellulit i rozstępy. Już wiele kobiet potwierdziło skuteczność tego olejku.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: cellulit
PostWysłany: Wto Sty 15, 2013 11:07 am 
Offline
Junior Member
Junior Member
Awatar użytkownika

Dołączenie: Wto Sty 15, 2013 10:52 am
Postów: 13
Słyszałam już, że ten olejek dobrze działa na skórę twarzy i włosy, ale nie wiedziałam, że można go również stosować jako przeciwdziałanie cellulitowi. Muszę to koniecznie przetestować :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: cellulit
PostWysłany: Czw Sty 17, 2013 10:27 am 
Offline
Senior Member
Senior Member
Awatar użytkownika

Dołączenie: Pią Sty 04, 2013 12:14 pm
Postów: 108
Miejscowość: Zdu
Podpisuję się pod tym, co napisał Stylion - na cellulit świetnie działają masaże, zwłaszcza masaż limfatyczny (bądź drenaż limfatyczny w zależności od nazewnictwa) :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: cellulit
PostWysłany: Nie Cze 16, 2013 5:06 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Nie Cze 16, 2013 4:40 pm
Postów: 20
Ja na cellulit stosowalam krem, który pomagal w przeciagu 2 tygodniu regularnego używania http://naturalnie24.pl/sklep,14,82,c-rx-cream-_krem-antycellulitowy_-150ml


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 117 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 24 gości

Planujesz na urlop? - http://wypoczynek.turystyka.pl/


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

Redakcja serwisu zdrowo.info.pl informuje, że publikowane komentarze są prywatnym opiniami użytkowników forum i nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. | polityka prywatności