Zdrowie
Zdrowy styl życia
- strona główna portalu

Żyj zdrowo -forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne o zdrowym stylu życia
Obecny czas: Czw Mar 28, 2024 3:33 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 73 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: kosmetyki
PostWysłany: Śro Sty 30, 2019 10:38 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Śro Sty 23, 2019 12:03 pm
Postów: 4
Od siebie polecam kosmetyki naturalne, nie podrażniają tak skóry i jestem z nich zadowolona


Góra
 Profil  
 

zdrowie



 Temat postu: Re: kosmetyki
PostWysłany: Śro Sty 30, 2019 11:21 am 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Śro Sty 30, 2019 11:14 am
Postów: 10
Ja podobnie, również uważam że najlepsze są kosmetyki naturalne z racji tego iż nie podrażniają i nie uczulają naszej skóry. Polecam zerknąć także na naszą serię dobrych i sprawdzonych dermokosmetyków, zapraszamy na MHLek.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: kosmetyki
PostWysłany: Śro Sty 30, 2019 9:37 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Wto Sty 29, 2019 9:34 am
Postów: 16
Ja polecam uwadze Botame. Naturalne, świetne kosmetyki z tym, że widziałam je tylko na doz.pl nigdzie indziej.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: kosmetyki
PostWysłany: Śro Lut 13, 2019 11:14 am 
Offline
Senior Member
Senior Member
Awatar użytkownika

Dołączenie: Czw Wrz 07, 2017 1:32 pm
Postów: 108
Miejscowość: Suchy Las k. Poznania
Warto postawić na kosmetyki, które wytwarza się z roślin, rosnących w ekologicznie czystych regionach Maroka. Chodzi np. o tamtejsze drzewa arganowe, opuncję figową czy czarnuszkę siewną. Wytwarza się z nich, tradycyjnymi metodami, cenne oleje, które można stosować zarówno na skórę, jak i doustnie.

Image


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: kosmetyki
PostWysłany: Nie Lut 17, 2019 8:17 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Pon Wrz 10, 2018 11:44 pm
Postów: 5
Jeśli chodzi o kosmetyki do zniwelowania cieni lubi worków pod oczami to mogę polecić krem remescar, ja używam, jest skuteczny, szybki w działaniu i wydajny.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: kosmetyki
PostWysłany: Śro Lut 27, 2019 11:23 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Nie Wrz 23, 2018 9:13 pm
Postów: 81
na cienie pod oczami krem ze swietlikiem świetnie działa. Albo żel, jesli o mnie chodzi to ma lepszą konsystencję, ja używam tego: https://www.doz.pl/apteka/p134364-Enilome_Healthy_Beauty_Green_zel_ze_swietlikiem_pod_oczy_15_ml


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: kosmetyki
PostWysłany: Pią Mar 01, 2019 11:56 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Śro Sty 23, 2019 12:03 pm
Postów: 4
Krem od Senelle wiele razy uratował moją twarz, która stała się miększa i elastyczniejsza i od tej poryz ufam tylko tym kosmetykom :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: kosmetyki
PostWysłany: Czw Mar 07, 2019 10:08 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Czw Lut 07, 2019 10:05 am
Postów: 8
Mi do gustu bardzo przypadły produkty firmy Mary Kay. Nie są być może najtańsze, ale jak się dobrze poszuka, to można znaleźć na nie całkiem atrakcyjne promocje. Najbliżej są tutaj: www.kupino.pl/promocje/mary-kay


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: kosmetyki
PostWysłany: Czw Mar 07, 2019 11:44 am 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Wto Lip 15, 2014 1:49 pm
Postów: 23
A miałyście już kosmetyki z komórek macierzystych? Podobno są bardziej skuteczne od takich "zwykłych". Na http://wirtualnekosmetyki.pl/-raporty-tematyczne/kosmetyki-z-komorek-macierzystych---jak-dzialaja-komorki-macierzyste-w-kosmetykach jest omówione jak takie nowoczesne kosmetyki działają.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: kosmetyki
PostWysłany: Wto Mar 26, 2019 11:04 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Wto Mar 26, 2019 11:02 am
Postów: 1
Cześć,

Nie będę udawał, że jestem w temacie, ale postanowiłem się zarejestrować, ponieważ moja dziewczyna założyła kanał na YouTube. Za bardzo nie chce się reklamować, ale sprawia jej to sporo radości, więc postanowiłem w tajemnicy nabić jej trochę wyświetleń i rozreklamować jej vloga;)

Kompletnie nie znam się na damskich kosmetykach, więc nie będę tu niczego reklamował, ale jeżeli macie chwilę czasu i ochotę to może same obejrzycie.

LINK: https://www.youtube.com/watch?v=3qKXV3-AMUE

Jak Wam się spodoba to prośba o subskrypcję, ucieszy się;))

Miłego dnia!


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: kosmetyki
PostWysłany: Nie Mar 31, 2019 12:40 am 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Nie Wrz 23, 2018 9:13 pm
Postów: 81
Ja kupuję często kosmetyki z apteki. Jakoś wydaje mi się, że są lepsze niż takie zwykłe drogeryjne. Bardzo polubiłam na przykład markę Botame z doz.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: kosmetyki
PostWysłany: Czw Lip 18, 2019 6:11 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Wto Gru 30, 2014 4:04 pm
Postów: 12
Powiem wam, że mi w zupełności wystarcza Eloderm. Mam po nim ładną, zadbaną skórę. Kiedyś próbowałam marki znanej prezenterki ale szczerze mówiąc szału nie było. Widać najlepiej reaguje na emolienty.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: kosmetyki
PostWysłany: Wto Lip 30, 2019 2:37 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Śro Maj 22, 2019 3:33 pm
Postów: 39
Bielenda i seria smoothie jest rewelacyjna. Ja mam maseczkę, krem i piankę do mycia twarzy. Wszystkie z awokado i kiwi. Ekstra produkty sprawdzają się też co cery trądzikowej. Ekstra normalizują a pianka matuje ;)


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 73 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 24 gości

Planujesz na urlop? - http://wypoczynek.turystyka.pl/


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

Redakcja serwisu zdrowo.info.pl informuje, że publikowane komentarze są prywatnym opiniami użytkowników forum i nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. | polityka prywatności