Zdrowie
Zdrowy styl życia
- strona główna portalu

Żyj zdrowo -forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne o zdrowym stylu życia
Obecny czas: Czw Mar 28, 2024 11:17 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 7 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Pomarańczowy olejek na rozstępy?
PostWysłany: Wto Maj 11, 2021 7:19 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Śro Gru 04, 2019 3:29 pm
Postów: 16
Hej, hej,
koleżanka poleciła mi olejek pomarańczowy na rozstępy na nogach, ale nie jestem pewna czy pomarańczowy olejek eteryczny (czy nie za mocny) to będzie to samo co np. olejek z drzewa pomarańczowego?
Przyjmę też chętnie wszelkie porady jak można to aplikować, żeby "terapia" miała sens i dała jakieś efekty 8)


Góra
 Profil  
 

zdrowie



 Temat postu: Re: Pomarańczowy olejek na rozstępy?
PostWysłany: Pią Maj 14, 2021 7:22 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Pią Maj 07, 2021 7:13 pm
Postów: 15
Każdy olejek czy oliwka sie sprawdzi w walce z rozstępami.Nie ma znaczenia kolor czy skład ważne by smarować i masować nawet podszczypywać do czerwoności i sama zobaczysz jak skóra się napnie.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Pomarańczowy olejek na rozstępy?
PostWysłany: Sob Maj 22, 2021 5:32 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Czw Sty 14, 2021 8:07 pm
Postów: 8
Ja uwielbian olejek z ziaren prażonej kawy i na rozstępy i cellulit... Przyznam, że kupiłam spontanicznie przy okazji innych zakupów na Notino i nie wiedziałam, że się tak fajnie sprawdzi. Wiadomo, każdy olej/olejek ma swoje właściwości, ale ten mnie ujął działaniem i zapachem. Nakładam zazwyczaj wieczorem po kąpieli i robię masaż, bo to też jest bardzo istotne :D


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Pomarańczowy olejek na rozstępy?
PostWysłany: Nie Maj 23, 2021 1:19 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Nie Kwi 09, 2017 10:34 am
Postów: 90
Ale dziewczyny...rozstepy nie znikną od samego olejku. Jak juz sie pojawia to na amen. I bez ingerencji chocby laserowej nie ma szans że samoistnie wyblekną. W beauty skin stosuja wlasnie na rozstępy iPixela, który działa przez stosowanie na skórze mikronakłuć, dzięki którym zyskuje ona zdolność do samoregeneracji i odbudowy.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Pomarańczowy olejek na rozstępy?
PostWysłany: Wto Cze 01, 2021 8:58 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Wto Gru 08, 2020 2:00 pm
Postów: 25
curly_yennefer napisał(a):
Ja uwielbian olejek z ziaren prażonej kawy i na rozstępy i cellulit... Przyznam, że kupiłam spontanicznie przy okazji innych zakupów na Notino i nie wiedziałam, że się tak fajnie sprawdzi. Wiadomo, każdy olej/olejek ma swoje właściwości, ale ten mnie ujął działaniem i zapachem. Nakładam zazwyczaj wieczorem po kąpieli i robię masaż, bo to też jest bardzo istotne :D


Nie wiedziałam, że można pozyskać olej z kawy, nigdy bym nie wpadła. Muszę koneiecznie spróbować! Dzęki za polecenie


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Pomarańczowy olejek na rozstępy?
PostWysłany: Pon Cze 07, 2021 9:40 am 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Pon Cze 07, 2021 9:20 am
Postów: 11
curly_yennefer napisał(a):
Ja uwielbian olejek z ziaren prażonej kawy i na rozstępy i cellulit... Przyznam, że kupiłam spontanicznie przy okazji innych zakupów na Notino i nie wiedziałam, że się tak fajnie sprawdzi. Wiadomo, każdy olej/olejek ma swoje właściwości, ale ten mnie ujął działaniem i zapachem. Nakładam zazwyczaj wieczorem po kąpieli i robię masaż, bo to też jest bardzo istotne :D


Czy mówisz o tym produkcie https://www.notino.pl/dr-feelgood/bio-olej-z-prazonej-kawy/#tabAnchor ? Mam tak straszny cellulit, ze potrzebuje na prawdę czegoś skutecznego


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Pomarańczowy olejek na rozstępy?
PostWysłany: Pon Cze 28, 2021 4:00 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Pią Maj 07, 2021 7:13 pm
Postów: 15
Próbowałam ten produkt, o którym wspominasz- mogę polecić z czystym sumieniem


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 7 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] oraz 28 gości

Planujesz na urlop? - http://wypoczynek.turystyka.pl/


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

Redakcja serwisu zdrowo.info.pl informuje, że publikowane komentarze są prywatnym opiniami użytkowników forum i nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. | polityka prywatności