Zdrowie
Zdrowy styl życia
- strona główna portalu

Żyj zdrowo -forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne o zdrowym stylu życia
Obecny czas: Czw Mar 28, 2024 9:55 am

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 153 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 11  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: nawilżanie ciała
PostWysłany: Pon Kwi 04, 2016 11:21 am 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Pon Kwi 04, 2016 10:19 am
Postów: 50
W takim razie w wolnej chwili koniecznie muszę poczytać nieco więcej na ich temat :) Poza tym jeżeli chcemy skut3ecznei nawilżyć swoje ciało,to warto bazować na naturalnych kosmetykach z dodatkiem kolagenu.

_________________
www.Denique.pl


Góra
 Profil  
 

zdrowie



 Temat postu: Re: nawilżanie ciała
PostWysłany: Czw Kwi 07, 2016 2:37 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Wto Lip 14, 2015 12:18 pm
Postów: 4
Słyszałyście o Beta-Skin? Mają w ofercie doskonały produkt na AZS, łojotokowe zapalenie skóry i łuszczycę - Natural Active Cream. Możecie go stosować także do codziennej pielęgnacji suchej i wrażliwej skóry, do regeneracji skóry po zabiegach kosmetycznych, po oparzeniach słonecznych oraz po goleniu. W dodatku jest teraz na niego super promocja do 9 kwietnia - rabat 20%. Przy zamówieniu należy wpisać kod rabatowy: Natural. Link do sklepu: https://sklep.betaskin.pl/pl/c/Beta-Skin-Professional/6


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: nawilżanie ciała
PostWysłany: Pią Kwi 08, 2016 9:09 am 
Offline
Expert
Expert
Awatar użytkownika

Dołączenie: Pon Cze 01, 2015 7:56 am
Postów: 436
Miejscowość: Kielce
Wypróbuję i zobaczę czy faktycznie jest taki skuteczny jak piszesz.

_________________
https://www.bodypak.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: nawilżanie ciała
PostWysłany: Pon Kwi 11, 2016 9:27 am 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Wto Gru 15, 2015 4:10 pm
Postów: 65
Jeżeli chodzi o skuteczne nawilżanie ciała,to polecam wypróbować również nasza serię kosmetyków naturalnych,jak np: http://zdrowie-i-uroda.pl/pl/kosmetyki/84-maslo-kokosowe.html chwalone przez wiele osób,bardzo skuteczne :)

_________________
www.Zdrowie-i-uroda.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: nawilżanie ciała
PostWysłany: Pią Kwi 15, 2016 2:18 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Wto Lip 14, 2015 12:18 pm
Postów: 4
W sklepie Beta-Skin jest teraz promocja -20% na wszystkie produkty, z kodem rabatowym TargiLNE! Warto skorzystać, ponieważ ich kremy są rewelacyjne - sama używam na problemy z trądzikiem oraz do nawilżania skóry. Polecam! https://sklep.betaskin.pl/


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: nawilżanie ciała
PostWysłany: Pon Kwi 25, 2016 10:06 am 
Offline
Team Leader
Team Leader

Dołączenie: Pią Wrz 25, 2015 7:32 am
Postów: 542
Olejek Kiełki Pszenicy od Alqvimia, specjalnie do suchej cery. Cudo takie, które sprawiło, że moja skóra narodziła się od nowa.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: nawilżanie ciała
PostWysłany: Wto Maj 03, 2016 4:25 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Wto Kwi 05, 2016 10:05 am
Postów: 3
Ja do nawilżania stosuje kosmetyki marki Shiseido. Znalazłam je przeszukując internet i wchodząc między innymi na luxusportal. Okazało się, że ta marka jest strzałem w dziesiątke. Nie tylko mnie nie uczula, ale i dodatkowo ma w sobie naturalne składniki.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: nawilżanie ciała
PostWysłany: Śro Maj 04, 2016 12:03 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Pią Kwi 08, 2016 11:17 am
Postów: 71
Mam kilka sprawdzonych kosmetyków do nawilżania ciała i twarzy. Do twarzy mogę polecić kremy AA, są również dobre kremy do rąk z tej firmy, lecz jeśli chodzi o kremy do rąk to tutaj używam głównie kremów z Bielendy. W ambrozji znalazłam ostatnio dobry krem intensywnie nawilżający z AA, mianowicie chodzi o ten http://ambrozja24.pl/aa-hydro-algi-odzywczy-krem-intensywnie-nawilzajacy.html Szybko i dobrze nawilża, w dodatku przez długi czas :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: nawilżanie ciała
PostWysłany: Śro Maj 04, 2016 12:14 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Śro Maj 04, 2016 11:36 am
Postów: 5
Przyznam, że próbowałam wielu kosmetyków i na moją alergiczna skórę najlepiej działa albo ziaja kozie mleczko, lub po prostu oliwa z oliwek która jest niezawodna :)

_________________
unifund.pl Gor


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: nawilżanie ciała
PostWysłany: Czw Maj 05, 2016 9:57 am 
Offline
Expert
Expert

Dołączenie: Wto Lip 14, 2015 11:06 am
Postów: 210
U mnie też do pewnego stopnia bardzo dobrze działało kozie mleczko jako kosmetyk nawilżający,jednak potem skóra chyba się do niego przyzwyczaiła bo nie odnosiło takiego skutku. Polecam kosmetyki z naturalnym kolagenem,jego działanie jest naprawdę skuteczne na suchą skórę.

_________________
www.Optilux.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: nawilżanie ciała
PostWysłany: Pon Lip 18, 2016 4:30 pm 
Offline
Team Leader
Team Leader

Dołączenie: Pią Wrz 25, 2015 7:32 am
Postów: 542
A ja przez przypadek (szukałam coś na przesuszoną, ale też alergiczną skórę) znalazłam żel z Aloesem od Floslek. Nie przepłaciłam a jakość naprawdę się broni.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: nawilżanie ciała
PostWysłany: Czw Sie 04, 2016 5:57 am 
Offline
Senior Member
Senior Member

Dołączenie: Czw Mar 26, 2015 10:17 am
Postów: 143
Jeżeli szukasz skutecznych i dobrych kosmetyków na przesuszoną skórę,które jednocześnie nie będą podrażniać,to polecam kosmetyki oparte na bazie naturalnego kolagenu,zobacz na KochamZdrowie.com gdzie wybór jest naprawdę szeroki.

_________________
www.KochamZdrowie.com


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: nawilżanie ciała
PostWysłany: Czw Sie 18, 2016 10:46 am 
Offline
Team Leader
Team Leader

Dołączenie: Pią Wrz 25, 2015 7:32 am
Postów: 542
Fajnie działa krem Happy per Aqua od Floslek i nie kosztuje fortuny, co dla mnie jest równie ważne.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: nawilżanie ciała
PostWysłany: Czw Sie 25, 2016 5:13 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Wto Sie 18, 2015 9:40 am
Postów: 30
ja walczę z rozstępami po ciąży i dermatolog mi zaleciła nawilżać skórę porządnie, bo oczywiście człowiek jak się zaaferował nowym życiem to o sobie kompletnie w tym wszystkim zapomniał :cry: ale ale, odkryłam super balsam na rozstępy właśnie z mama's, strasznie fajny. i jest jeszcze taki olejek z tej serii do kąpieli, skóra porządnie odżywiona, gdyby ktoś miał podobny problem to polecam :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: nawilżanie ciała
PostWysłany: Pon Sie 29, 2016 9:28 am 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Pon Kwi 04, 2016 10:19 am
Postów: 50
Pamiętajmy,że dobre nawilżenie skóry to również odpowiednia dieta bo to co jemy ma istotny wpływ na wygląd naszej cery. Kosmetyki i wszelkie zabiegi także są bardzo ważne,w tym celu warto wybrać się do dobrego salonu urody Denique gdzie serdecznie zapraszamy:)

_________________
www.Denique.pl


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 153 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 11  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 25 gości

Planujesz na urlop? - http://wypoczynek.turystyka.pl/


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

Redakcja serwisu zdrowo.info.pl informuje, że publikowane komentarze są prywatnym opiniami użytkowników forum i nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. | polityka prywatności