Zdrowie
Zdrowy styl życia
- strona główna portalu

Żyj zdrowo -forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne o zdrowym stylu życia
Obecny czas: Wto Mar 19, 2024 12:08 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 13 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: SUPERFOODS
PostWysłany: Pią Gru 07, 2018 5:57 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Pią Gru 07, 2018 5:50 pm
Postów: 1
Co sądzicie o tak zwanych superfoods? kupujecie komosy ryżowe i inne dziwactwa? czy warto? a może czosnek i polskie superżarcie? moi znajomi dś zafiskowani na tym punkcie, mi torchę szkoda kasy...
w sumie to co jest w tym artykule, do mnie przemawia, czyli nie dać się zwariować i ograbić ;)
https://www.euroclinix.net/pl/blog/ciekawostki-ze-swiata-medycyny/superfoods


Góra
 Profil  
 

zdrowie



 Temat postu: Re: SUPERFOODS
PostWysłany: Śro Lut 27, 2019 4:39 pm 
Offline
Senior Member
Senior Member

Dołączenie: Śro Sie 22, 2018 2:13 pm
Postów: 103
Wiem, że m.in dynia i rokitnik są zaliczane do superfoods, jak mam opcje sok kupić z rokitnikiem lub bez to wybieram z, dr witt ma pyszny sok z rokitnikiem właśnie, często go kupuję.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: SUPERFOODS
PostWysłany: Pią Mar 08, 2019 11:26 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Czw Lut 07, 2019 10:05 am
Postów: 8
Teraz jest szał na tego typu tematy. Pistacje, jagody goji, nasiona chia - wszystko to ma rzekomo pomagać nam ży dłużej i w lepszym zdrowiu. Naprawdę nie wiem ile w tym prawdy. Mimo wszystko testuję, tym bardziej, że większe markety mocno promują obecnie tego typu produkty i można je kupić w nieco bardziej przystępnej cenie. W ofertach tych przodują markety z jednej sieci - Carrefour i Rast. Aktualną ofertę fir tej grupy znajdziecie tutaj: http://www.kupino.pl/gazetki/rast


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: SUPERFOODS
PostWysłany: Pon Mar 11, 2019 12:17 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Śro Lip 11, 2018 8:06 am
Postów: 46
Jeżeli tego typu żywność faktycznie jest zdrowa i bazuje na naturalnych składnikach, to czemu nie i moim zdaniem warto, ponieważ wtedy wiemy "co jemy", a tym samym odbija się to w pozytywny sposób na naszym zdrowiu. Zerknijcie także do nas :)

_________________
www.VisVitalis.com.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: SUPERFOODS
PostWysłany: Wto Maj 26, 2020 10:18 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Wto Maj 26, 2020 9:44 am
Postów: 3
Osobiście myślę, że warto. Udało mi się przekonać nawet swoją rodzinkę do superfoods. Przeróżne orzechy przemycam do sałatek a pistacje są najlepszą przekąską na wieczór z netflixem :P Polecam sklep galeriaherbat.pl nie jest drogo i w ciągu dwóch dni mam już produkty w domku.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: SUPERFOODS
PostWysłany: Czw Cze 18, 2020 12:34 pm 
Offline
Member
Member
Awatar użytkownika

Dołączenie: Czw Cze 18, 2020 12:03 pm
Postów: 32
A co myślicie o superfood z lidla? Próbował ktoś? Podobnie okropnie sa one octowe..


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: SUPERFOODS
PostWysłany: Śro Wrz 16, 2020 9:37 am 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Śro Wrz 16, 2020 8:27 am
Postów: 18
mirei napisał(a):
A co myślicie o superfood z lidla? Próbował ktoś? Podobnie okropnie sa one octowe..


To zalezy ktore, np. quinoa z łososiem i pastą z awokado mi bardzo smakuje.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: SUPERFOODS
PostWysłany: Czw Lis 05, 2020 12:55 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Czw Lis 05, 2020 12:46 pm
Postów: 8
Ja raczej się nie fiksuje na tym punkcie, bo nie trzeba dużo wydać żeby jeść zdrowo. Wystarczy jeść z umiarem i kontrolować ile i co jemy, ale żeby wybierać jakieś kosmiczne jedzenie to faktycznie szkoda kasy, bo można ją wydać znacznie lepiej


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: SUPERFOODS
PostWysłany: Nie Sty 31, 2021 3:58 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Śro Paź 28, 2020 5:01 pm
Postów: 28
Ja też nie kupuję wyszukanych produktów, ale staram się jeść dużo warzyw, owoców, spożywam też nabiał, ryby, w mojej diecie ie brakuje kasz. Moja ulubiona to kasza gryczana, podobno jest najzdrowsza ze wszystkich kasz, ale bardzo lubię też pęczak i https://www.bee.pl/9079-kasza-kukurydziana. Często sięgam po suszone owoce, orzechy, pestki dyni i słonecznika.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: SUPERFOODS
PostWysłany: Pon Mar 08, 2021 6:53 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Pią Mar 05, 2021 5:02 pm
Postów: 2
polecam ten sklep na zakupy
https://bioconieco.pl/SuperFood-c1526


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: SUPERFOODS
PostWysłany: Czw Maj 27, 2021 9:56 am 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Sob Cze 27, 2020 7:48 pm
Postów: 53
Od kiedy odkryłam www.bee.pl/9172-miod-manuka, kupuję go regularnie. To bardzo zdrowy produkt, który powinien się znaleźć w codziennym jadłospisie. Zaczęłam kupować też inne zdrowe produkty. Czuję się po nich zdrowsza i mam lepsze samopoczucie. Warto zmodyfikować nieco swą dietę i sięgać po superfoods.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: SUPERFOODS
PostWysłany: Wto Sie 31, 2021 11:19 am 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Pon Sie 30, 2021 10:41 am
Postów: 36
ja nigdy nie próbowałam


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: SUPERFOODS
PostWysłany: Czw Gru 02, 2021 1:13 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Czw Gru 05, 2019 11:16 am
Postów: 7
Kurcze, a ja mam wrażenie, że w tym całym szale zakupowym zapominamy o prawdziwych superfoods z Polski, jak np. len brązowy. Siemię jest bogate w kwasy tłuszczowe, witaminy i sprawdza się w kuchni równie dobrze (a czasem nawet lepiej i taniej!) niż nasionka chia. Można nim zastępować jajko w przepisać wegańskich, dodawać do owsianek, sałatek, smoothie, koktajli, pieczenia itd. Dobre siemię lniane ma np. marka bio planet, ale tak naprawdę sprawdzi się także takie najtańsze, z marketu :) Podobnie olej lniany - zdrowy, świetny w kuchni i do pielęgnacji całego ciała. Cudze chwalicie, swojego nie znacie :D


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 13 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości

Planujesz na urlop? - http://wypoczynek.turystyka.pl/


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

Redakcja serwisu zdrowo.info.pl informuje, że publikowane komentarze są prywatnym opiniami użytkowników forum i nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. | polityka prywatności