Zdrowie
Zdrowy styl życia
- strona główna portalu

Żyj zdrowo -forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne o zdrowym stylu życia
Obecny czas: Czw Mar 28, 2024 10:38 am

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 121 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Sklep ze zdrową żywnością
PostWysłany: Śro Sie 10, 2016 10:58 am 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Śro Sie 10, 2016 10:36 am
Postów: 25
Miejscowość: Wroc
Polecam Internetowy sklep ze zdrową żywnością www.jarmarknatury.pl znajdziecie tutaj wyłącznie naturalne i organiczne produkty, pochodzące z certyfikowanych ekologicznych upraw. Żywność bez chemicznych dodatków ani sztucznych konserwantów. Produkty bezglutenowe i zdrowa żywność pozbawiona glutenu w procesie produkcji, wszystko co potrzebne w diecie bezglutenowej. Produkty żywnościowe dla diabetyków i osób które pragną ograniczyć ilość cukru w diecie, w tym naturalne soki bez cukru. Mają również sklep stacjonarny w Jelczu Laskowicach koło Wrocławia. www.jarmarknatury.pl

_________________
______________________
www.jarmarknatury.pl


Góra
 Profil  
 

zdrowie



 Temat postu: Re: Sklep ze zdrową żywnością
PostWysłany: Śro Gru 14, 2016 10:54 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Śro Gru 14, 2016 9:50 am
Postów: 9
Zapraszamy Państwa do skorzystania z oferty naszego sklepu ekopestka. Znajdziecie w nim Państwo szeroki wybór octów balsamicznych, oliw, olejów ekologicznych, kremów, dodatków do deserów, aromatycznych kaw i herbat. Zachęcamy Państwa do skomponowania własnej oliwy i wzbogacenia jej w wybrane przez Państwa dodatki. Jest to pomysł na ciekawy i nietuzinkowy prezent, który nie tylko cieszy podniebienie, ale pomaga dbać o zdrowie. Zachęcamy Państwa do zapoznania się z pełną ofertą naszego sklepu.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Sklep ze zdrową żywnością
PostWysłany: Czw Gru 15, 2016 11:18 am 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Czw Gru 15, 2016 9:57 am
Postów: 12
Ja proponuje ofertę sklepu ekopestka, w którym można kupić oliwy smakowe, oleje. kremy i octy balsamiczne a także wspaniałe herbaty i kawy.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Sklep ze zdrową żywnością
PostWysłany: Czw Gru 29, 2016 8:50 am 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Czw Gru 29, 2016 8:15 am
Postów: 23
Jeżeli mowa o dobrym i sprawdzonym sklepie ze zdrową żywnością, to zapraszam także na DolinaLawendy.pl gdzie znajdziecie przede wszystkim naturalne gatunki miodów w niższej cenie, w razie pytań miła obsługa zawsze służy swoją pomocą :)

_________________
www.DolinaLawendy.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Sklep ze zdrową żywnością
PostWysłany: Czw Sty 19, 2017 11:59 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Czw Sty 19, 2017 11:17 pm
Postów: 10
Marylka, polecam Ci www.ecorecepta.pl mają dobre ceny i dość duży wybór.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Sklep ze zdrową żywnością
PostWysłany: Śro Mar 08, 2017 8:56 am 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Śro Mar 08, 2017 8:23 am
Postów: 27
Skoro jesteśmy już przy dobrych i godnych polecania sklepach internetowych ze zdrową żywnością, to ja mogę zaprosić również na www.Eko-logiczny.pl gdzie znajdziecie zarówno żywność jak i naturalne kosmetyki w rozsądnej cenie :)

_________________
www.Eko-logiczny.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Sklep ze zdrową żywnością
PostWysłany: Sob Kwi 24, 2021 2:01 am 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Pią Mar 12, 2021 4:21 pm
Postów: 43
na szczęscie teraz jest sporo takich sklepów ze zdrowa żywnoscią i jest wybór


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Sklep ze zdrową żywnością
PostWysłany: Czw Cze 10, 2021 8:23 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Sob Cze 27, 2020 7:48 pm
Postów: 53
W zdrową żywność zaopatruję się w sklepie internetowym https://www.bee.pl/9249-zdrowa-zywnosc-i-delikatesy-superfoods. Jest tam duży wybór różnych produktów i nigdy nie brakuje tego, czego akurat potrzebuję. Uważam też że warto spożywać zdrową żywność. Warto wybierać zdrowe przekąski zamiast słodyczy i słonych chipsów.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Sklep ze zdrową żywnością
PostWysłany: Wto Sie 31, 2021 11:58 am 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Pon Sie 30, 2021 10:41 am
Postów: 36
sprawdzę sobie :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Sklep ze zdrową żywnością
PostWysłany: Pon Wrz 27, 2021 8:57 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Pon Wrz 27, 2021 8:51 am
Postów: 1
Ja kupuje żywności ze sklepu https://ekopaka.pl/ jest tam bardzo duży wybór dobrej jakości produktów. Zachęcam każdego do sprawdzenia ich oferty. Polecam


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Sklep ze zdrową żywnością
PostWysłany: Wto Wrz 28, 2021 11:47 am 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Czw Sty 30, 2020 9:34 am
Postów: 26
Bardzo szeroki wybór zdrowej żywności w przystępnych cenach jest w Carrefour. Często są promocje, więc warto zaglądać na stronę, no i można sobie zainstalować aplikację na telefon, wtedy są dodatkowe zniżki.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Sklep ze zdrową żywnością
PostWysłany: Czw Wrz 30, 2021 12:43 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Pon Lip 05, 2021 11:34 am
Postów: 2
Ja jak nie mam czasu po pracy zrobić zakupów albo jestem zbyt zmęczona a chce coś fajnego sobie zrobić do jedzenia do zamawiam po prostu z jokra jedzenia. W 15 minut przywiozą produkty który potrzebuję i do tego co jakiś czas wpadają spoko promki. :D


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Sklep ze zdrową żywnością
PostWysłany: Czw Wrz 08, 2022 12:35 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Czw Wrz 08, 2022 12:29 pm
Postów: 1
Ja robię zakupy w Leclercu, mają duży wybór produktów naturalnych, jednak rzadko tam bywam, więc najczęściej zamawiam online - leclerc-online.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Sklep ze zdrową żywnością
PostWysłany: Pią Wrz 23, 2022 9:37 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Sob Kwi 21, 2018 6:58 pm
Postów: 32
Cieszę się, że od kilku lat zdrowa żywność zyskuje na popularności. Ja sam staram się odżywiać zdrowo. Kupuje produkty u lokalach dostawców i zamawiam jedzenie bezpośrednio od producentów. Ostatnio natknąłem się na ofertę sklepu z miazgami orzechowymi. Jest to Producent Pi-nuts. Mają w ofercie produkty wegańskie, co mnie przekonuje.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Sklep ze zdrową żywnością
PostWysłany: Śro Wrz 28, 2022 7:07 am 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Wto Sty 05, 2021 1:16 pm
Postów: 78
Słodycze też można spożywać, ale musza być odpowiednie. Mam na myśli takie - best-market.pl/slodycze/slodycze-roshen/ Podejdziecie do tego tak, jak trzeba, to sami zauważycie różnicę. Ale wiadomo, jak ze wszystkim - nie należy przesadzać. Dobierajcie to wszystko w miarę rozsądnie. To kluczowe.


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 121 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 25 gości

Planujesz na urlop? - http://wypoczynek.turystyka.pl/


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

Redakcja serwisu zdrowo.info.pl informuje, że publikowane komentarze są prywatnym opiniami użytkowników forum i nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. | polityka prywatności