Zdrowie
Zdrowy styl życia
- strona główna portalu

Żyj zdrowo -forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne o zdrowym stylu życia
Obecny czas: Czw Mar 28, 2024 9:26 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 121 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Sklep ze zdrową żywnością
PostWysłany: Pon Maj 11, 2015 8:55 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Pon Maj 11, 2015 8:48 am
Postów: 3
Ja mieszkam na wsi i postanowiłem sam, zadbać o zdrową żywność przy okazji dorobić bo cóż jest lepszego od hobby dochodowego.
Zapraszam!!!

www.facebook.com/gardenvianet

Proszę lajkować udostępniać oraz sugestie pomysły.
Pozdrawiam
EkoGardenvianet


Góra
 Profil  
 

zdrowie



 Temat postu: Re: Sklep ze zdrową żywnością
PostWysłany: Wto Maj 19, 2015 2:13 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Wto Maj 19, 2015 2:03 pm
Postów: 2
Ja zdrową żywność zaczęłam kupować jakiś rok temu, kiedy urodziło mi się dzieciątko, okazało się ze nie może glutenu. Niestety mieszkamy w małej miejscowości i nie ma tutaj takich sklepów z żywnością ekologiczną. Zaczęłam szukać w internecie i natrafiłam na autoryzowany sklep BioBabalscy - www.tobio.pl. Do tej pory korzystam z ich usług.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Sklep ze zdrową żywnością
PostWysłany: Czw Cze 25, 2015 2:33 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Czw Cze 25, 2015 2:25 pm
Postów: 2
Cześć,

Żona natknęła się na takie oto cudo - BIOSKA: www.bioska.pl. Sklepik internetowy jakich wiele w necie, ale ma coś co ją zaintrygowało - zakupy społecznościowe. Okazuje się, że to całkiem ciekawe rozwiązanie, ponieważ można wspólnie ze znajomymi, rodziną, kolegami/koleżankami z pracy zrobić zakupy. Niby nic, ale myk polega na tym, że wszystkie zakupy przychodzą w jedno miejsce, jedną paczką zbiorczą, w środku której znajdują się mniejsze paczki dla poszczególnych kupujących. Postanowiliśmy dać im szansę i żona zrobiła zakupy wspólnie z koleżankami z pracy. Dzięki temu kupując towaru za parę złoty (tak na próbę) nie musiała płacić za dostawę. Podobno, nawet jak zamówienie jest niewielkie, to koszty dostawy dzielone są na wszystkich kupujących w grupie. Jeżeli wykonanie okaże się tak samo dobre jak pomysł, to rozpoczniemy z nimi współpracę na większą skalę.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Sklep ze zdrową żywnością
PostWysłany: Czw Lip 02, 2015 12:43 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Czw Lip 02, 2015 12:35 pm
Postów: 2
Ja się natknąłem na taki portal - ecozoom.pl Bardzo fajna rzecz, bo jest to nie tyle zwykły sklep, co taki pasaż internetowy. Można tu kupić produkty oferowane przez różne sklepy. Można porównać ceny i wybrać tego sprzedawcę, u którego jest najtaniej. Trochę takie Ceneo, tylko z samymi produktami ekologicznymi :) Oprócz żywności mają też produkty kosmetyczne i jakieś inne rzeczy (oczywiście wszystko w kategoriach eko) :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Sklep ze zdrową żywnością
PostWysłany: Wto Lip 07, 2015 2:13 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Wto Lip 07, 2015 2:11 pm
Postów: 1
super, dziękuję Wam za info. Szukam własnie dobrego sklepu ze zdrową żywnością :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Sklep ze zdrową żywnością
PostWysłany: Wto Lip 21, 2015 9:09 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Wto Lip 21, 2015 9:05 am
Postów: 2
Osobiście zaopatruję się w sklepie www.zdrowazywnosc24.pl - mają bardzo duży wybór i ciekawe pomysły na przepisy ze zdrowej żywności.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Sklep ze zdrową żywnością
PostWysłany: Czw Lip 23, 2015 9:33 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Czw Lip 23, 2015 9:22 pm
Postów: 1
Ja chciałbym zaprosić Państwa do nowego sklepu internetowego ze zdrowa ekologiczną żywnością www.ecoparadise.pl Zniżka 5 % dla zalogowanych gości do 23.08.15 wpisz kod ecostart15. Zapraszamy Serdecznie


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Sklep ze zdrową żywnością
PostWysłany: Pon Lip 27, 2015 12:15 pm 
Offline
Expert
Expert

Dołączenie: Pią Maj 30, 2014 12:53 pm
Postów: 222
Polecam zerknąć także do naszego sklepu internetowego Skworcu.com.pl gdzie znajdziecie szeroki wybór herbat i kaw smakowych Yerba Mate w rozsądnej cenie.

_________________
www.Skworcu.com.pl- herbaty,kawy smakowe Yerba Mate.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Sklep ze zdrową żywnością
PostWysłany: Czw Gru 10, 2015 3:11 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Śro Sie 26, 2015 9:13 pm
Postów: 6
Szukając bezglutenowych, zdrowych i smacznych produktów warto odwiedzić naszą stronę www.incola.com.pl. Posiadamy duży wybór zarówno świetnej jakości makronów, mąk, przekąsek czy musli. U nas znajdziecie również przepisy na bezglutenowe, pomysłowe potrawy, które zachwycą Was smakiem!


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Sklep ze zdrową żywnością
PostWysłany: Pon Gru 21, 2015 1:45 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Wto Gru 01, 2015 9:11 am
Postów: 12
Witam. Ja kupuję zioła, przyprawy i oleje w zielonynurt.pl tam mogę kupić bio oleje.Ostatnio wypróbowałam olej z ostropestu do sałatek.
jest dobry do łagodzenia dolegliwości wątroby.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Sklep ze zdrową żywnością
PostWysłany: Śro Gru 30, 2015 9:20 am 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Pon Lis 30, 2015 1:07 pm
Postów: 19
Witam
Ja od pewnego czasu zaczęłam używać przypraw i oleje bio, daje się wyczuć lepszy smak od tych zwykłych.
Ostatnio kupiłam olej kokosowy i jestem nim zachwycona.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Sklep ze zdrową żywnością
PostWysłany: Czw Sty 28, 2016 10:03 am 
Offline
Senior Member
Senior Member

Dołączenie: Śro Wrz 30, 2015 3:44 pm
Postów: 147
Widzę,że powyżej mowa jest o olejach typu Bio,więc serdecznie zapraszam także na naszą stronę ZielonySmak.pl gdzie znajdziesz szeroki wybór produktów ekologicznych w rozsądnej cenie.

_________________
www.Zielonysmak.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Sklep ze zdrową żywnością
PostWysłany: Sob Kwi 23, 2016 11:30 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Sob Kwi 23, 2016 10:59 am
Postów: 3
Witam, ja natrafiłem na super sklep Ekolas.eu, zdrowa żywność,ekologiczne kosmetyki i środki czystości.Wszystkie produkty z certyfikatami i chyba NAJTAŃSZY w sieci.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Sklep ze zdrową żywnością
PostWysłany: Śro Kwi 27, 2016 2:35 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Śro Cze 03, 2015 9:08 am
Postów: 19
Sklepów jest bardzo dużo.
Kiedyś analizowałam kilka cen z Bioplanet a także takie aktualnie popularne produkty i ceny w MojaNatura. pl wydają mi się jednymi z najlepszych. Co ważne dodają tam szereg gratisów i mają w ofercie oprócz żywności kosmetyki bez chemii, a Babuszkę Agafię to już w super cenach.
Mogę polecić MojaNatura


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Sklep ze zdrową żywnością
PostWysłany: Czw Maj 05, 2016 12:44 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Czw Maj 05, 2016 12:36 pm
Postów: 10
To się zgadza,sklepów ze zdrową żywnością jest naprawdę bardzo wiele i trzeba wiedzieć który wybrać,aby był faktycznie solidny i godny zaufania,do takich stron z pewnością zalicza się MelisaZielarnia.pl

_________________
www.MelisaZielarnia.pl


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 121 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 22 gości

Planujesz na urlop? - http://wypoczynek.turystyka.pl/


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

Redakcja serwisu zdrowo.info.pl informuje, że publikowane komentarze są prywatnym opiniami użytkowników forum i nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. | polityka prywatności