Zdrowie
Zdrowy styl życia
- strona główna portalu

Żyj zdrowo -forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne o zdrowym stylu życia
Obecny czas: Czw Mar 28, 2024 10:38 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 121 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Sklep ze zdrową żywnością
PostWysłany: Pon Sty 12, 2015 9:32 am 
Offline
Expert
Expert

Dołączenie: Pią Maj 30, 2014 12:53 pm
Postów: 222
Warto odwiedzić również stronę Skworcu.com.pl gdzie przygotowaliśmy promocje na kawy i herbaty smakowe Yerba Mate,w razie pytań jesteśmy do dyspozycji na forum:)

_________________
www.Skworcu.com.pl- herbaty,kawy smakowe Yerba Mate.


Góra
 Profil  
 

zdrowie



 Temat postu: Re: Sklep ze zdrową żywnością
PostWysłany: Pią Sty 16, 2015 1:43 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Pią Sty 16, 2015 1:38 pm
Postów: 1
Jesli chodzi o sklepy ze zdrową żywnością to ja polecam sklep smakosz http://sklepsmakosz.pl Mają mnóstwo produktów zbożowych http://www.sklepsmakosz.pl/produkty-zbozowe i wiele innych zdrowych rzeczy.Myślę,że warto! :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Sklep ze zdrową żywnością
PostWysłany: Pon Sty 19, 2015 10:14 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Pon Sty 19, 2015 10:13 am
Postów: 3
Zapraszamy do nas. Liczymy, że znajdziecie coś dla siebie :)

:)

_________________
www.egrabie.pl - sklep z ekologiczn

Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Sklep ze zdrową żywnością
PostWysłany: Pon Sty 26, 2015 1:19 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Pon Sty 26, 2015 1:10 pm
Postów: 29
Warto zerknąć również na stronę ZdrowoZyc gdzie znajdziecie szeroki wybór zdrowej żywności w niższej cenie. Dostawa jest błyskawiczna dzięki czemu żaden produkt nie traci swojej świeżości.

_________________
www.ZdrowoZyc.com.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Sklep ze zdrową żywnością
PostWysłany: Wto Sty 27, 2015 12:21 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Pon Sty 26, 2015 11:55 pm
Postów: 1
Włościańska 35a to adres bazarku na którym są cztery stoiska z wędlinami. Swoje wyroby sprzedają tam sami producenci.Przykładowo cena kiełbasy 25 zł kg. Warto odwiedzić to miejsce. W piątki i soboty przyjeżdża pan Sylwek u którego zamawiam co tydzień kurczaka wędzonego, takiego prawdziwego, który spędza tydzień w zalewie potem jest wędzony, smakuje i wygląda wyśmienicie. Zapewniam że nie ma tam żadnego handlarza pośrednika, każda z osób sama wytwarza wyroby, które sprzedaje.Dlatego u każdego wyroby smakują inaczej. Ja wolę kiełbasę od pani Basi a żona od pana Sylwka. Można tu kupić słoninę wędzoną w przyprawach; kto raz spróbuje z chlebem nigdy już szynki nie tknie.Ponieważ są to ludzie ze wsi, przywożą od sąsiadów wiejskie jajka, mleko, sery itp. Można nabyć ciasta wykonane przez ich córki lub sąsiadki.Miejsce mało znane a warte odwiedzenia szczególnie w soboty i piątki ale czynne codziennie do godz 17-18.Jeżeli szukasz naturalnie robionej wędliny,która zsycha się nie gnije po kilkunastu dniach w lodówce , którą można zasuszoną wrzucić do bigosu itp.jeżeli szukasz mięsa z małych rodzinnych gospodarstw też tam kupisz.
Włościańska 35a ,Metro Marymont ,Bazarek przy pętli autobusowej. Dla zmotoryzowanych na dole jest duży parking.Polecam to miejsce ponieważ sam tam kupuję.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Sklep ze zdrową żywnością
PostWysłany: Wto Sty 27, 2015 7:12 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Pon Sty 19, 2015 7:36 pm
Postów: 10
Ja kupuję w ekomy.pl i mimo, że sklep jest nowy to jest ogromny wybór produktów, w tym też książki o zdrowiu dietach itp. Dostawa zawsze na czas i miły kontakt.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Sklep ze zdrową żywnością
PostWysłany: Wto Sty 27, 2015 7:41 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Sob Sty 10, 2015 11:35 pm
Postów: 11
ooo to dzięki za info na pewno się przyda :) bo właśnie szukam takiego ;)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Sklep ze zdrową żywnością BIOalejka.pl
PostWysłany: Pią Lut 06, 2015 2:02 pm 
Offline
New Member
New Member
Awatar użytkownika

Dołączenie: Czw Lut 05, 2015 1:38 pm
Postów: 9
Miejscowość: Wroc
Jesteś uczulony na gluten, nie tolerujesz laktozy, a może zwyczajnie poszukujesz zdrowej i ekologicznej żywności?
Koniec z przeczesywaniem setek produktów i wyszukiwaniem w opisach informacji, czy nie zawierają określonych składników – zrobiliśmy to za Ciebie! :wink:

BIOalejka to nie tylko sklep. Z naszego poradnika dowiesz się najważniejszych i najciekawszych rzeczy na temat ekologicznej żywności, dietetyki i zdrowego stylu życia. Znajdziesz tu też masę inspirujących przepisów, które przygotujesz z produktów dostępnych w naszym sklepie. www.bioalejka.pl :)

Serdecznie zapraszamy!

_________________
Po


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Sklep ze zdrową żywnością
PostWysłany: Pią Lut 06, 2015 2:17 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Wto Gru 16, 2014 2:16 pm
Postów: 57
Czyli mamy już wszystko. Teraz tylko dodatkowo zabezpieczysz się przed chorobami Lamininą i po kłopocie. [ a żeby to Cię nic nie kosztowało to przeczytaj - www.lamininazdrowie.pl.tl ]

_________________
Zdrowie i super biznes na lata - - www.zdrowiebiznesnalata.webnode.com


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Sklep ze zdrową żywnością
PostWysłany: Wto Lut 10, 2015 2:01 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Pon Sty 26, 2015 1:10 pm
Postów: 29
Warto wypróbować również naszych zdrowych i swojskich specjałów,szeroki wybór w niższej cenie znajdziecie oczywiście na ZdrowoZyc.com.pl

_________________
www.ZdrowoZyc.com.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Sklep ze zdrową żywnością
PostWysłany: Wto Lut 10, 2015 2:02 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Wto Lut 10, 2015 1:47 pm
Postów: 3
Jeśli zdrowe, naturalne i ekologiczne produkty to zapraszam do sklepu http://miodzroztocza.pl znajdziecie tam różne rodzaje miodów ale również pyłek pszczeli czy propolis. Na stronie możecie poczytać więcej o tych produktach ponieważ wszystkie mają różne właściwości i zastosowanie. Polecam wam ich miody bo czuć w smaku że są naturalne a cena stosunkowo niska do jakości.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Sklep ze zdrową żywnością
PostWysłany: Pon Lut 16, 2015 4:59 pm 
Offline
Senior Member
Senior Member

Dołączenie: Śro Lip 24, 2013 7:10 pm
Postów: 160
Wszystko o czym wspominacie czyli zdrowie,ekologia i niższa cena charakteryzują naszą żywność ze SwojskaPiwniczka.pl jest w czym wybierać,a fachowa obsługa zawsze chętnie pomoże i doradzi.

_________________
www.SwojskaPiwniczka.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Sklep ze zdrową żywnością
PostWysłany: Czw Lut 26, 2015 8:01 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Czw Lut 26, 2015 7:59 pm
Postów: 4
ja mogę wam polecić sklep http://ekomy.pl ;) mają duży wybór, bardzo szybko realizują zamówienia i sporo rzeczy w promocyjnych cenach :) a do tego jak będziecie robić zakupy i wpiszecie w koszyku kod promocyjny 3c0p13rw5z3 to dostaniecie dodatkowe 5% rabatu :D (mam nadzieję, że właściciel się nie obrazi :D ) - kod z ulotki reklamowej, mam nadzieję że nie jest jednorazowy :P


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Sklep ze zdrową żywnością
PostWysłany: Pon Kwi 27, 2015 11:45 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Pon Kwi 27, 2015 11:36 pm
Postów: 3
Mój ulubiony sklep internetowy to Eko Farma
http://ekofarmawroclaw.pl
Prowadzi go super małżeństwo które, jak mało kto zna się na zdrowym jedzonku.
Mają świetna selekcja towarów a na ich stronce bardzo łatwo się wybiera i kupuję co dla mnie jest bardzo ważne.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Sklep ze zdrową żywnością
PostWysłany: Śro Maj 06, 2015 10:36 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Śro Maj 06, 2015 10:25 pm
Postów: 1
Niestety ja mieszkam w niewielkiej miejscowości ok. 10 tyś. mieszkańców więc u nas niestety nie ma sklepu ze zdrową żywnością. Ostatnio zaczęłam szukać sklepu internetowego, na początku trochę się bałam czy jedzenie jak dotrze będzie nadal świeże, smaczne itd. Zaryzykowałam i nie żałuję.Mój wybór padł na cabas.pl.Teraz robię większe zakupy raz na 2-3 tygodnie i cała rodzina jest bardzo zadowolona.Dla mnie najważniejsze, że dostawa jest ekspresowa a produkty świeże i pyszne. Polecam wędliny i pieczywo.


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 121 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 20 gości

Planujesz na urlop? - http://wypoczynek.turystyka.pl/


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

Redakcja serwisu zdrowo.info.pl informuje, że publikowane komentarze są prywatnym opiniami użytkowników forum i nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. | polityka prywatności