Zdrowie
Zdrowy styl życia
- strona główna portalu

Żyj zdrowo -forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne o zdrowym stylu życia
Obecny czas: Pią Mar 29, 2024 12:43 am

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 121 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Sklep ze zdrową żywnością
PostWysłany: Nie Paź 28, 2012 7:29 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Pon Kwi 11, 2011 4:10 pm
Postów: 9
Polecam http://www.ksylitol.com/- kupuję w nim ksylitol i różne fajne produkty z cukrem brzozowym. Mają oryginalny asortyment i konkurencyjne ceny. Szczególnie polecam cukierki- ksylitolki.


Góra
 Profil  
 

zdrowie



 Temat postu: Re: Sklep ze zdrową żywnością
PostWysłany: Pon Paź 29, 2012 3:16 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Pon Paź 29, 2012 3:02 pm
Postów: 1
Bardzo polecam niedawno otwarty sklep delikatesynatury.pl. zrobiłam tam zakupy niedawno i jestem mega zadowolona ;)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Sklep ze zdrową żywnością
PostWysłany: Pon Lis 05, 2012 11:14 am 
Offline
Senior Member
Senior Member

Dołączenie: Czw Gru 22, 2011 11:27 am
Postów: 134
To teraz ciężko będzie wybrać ;)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Sklep ze zdrową żywnością
PostWysłany: Śro Lis 14, 2012 7:44 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Śro Lis 14, 2012 7:38 pm
Postów: 3
Witam,
a słyszeliście o stronie natvita.pl? Odkąd się o niej dowiedziałam zamawiam produkty tylko tam. Soki, herbaty, suszone owoce, pestki owoców... Jest tam po prostu wszystko, a jakość jest rewelacyjna. Osobiście polecam.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Sklep ze zdrową żywnością
PostWysłany: Pią Sty 04, 2013 12:30 pm 
Offline
Senior Member
Senior Member
Awatar użytkownika

Dołączenie: Pią Sty 04, 2013 12:14 pm
Postów: 108
Miejscowość: Zdu
W którymś temacie już polecałem, ale skoro tutaj też pytacie, to dodam od siebie sklep: www.ezdrowie.org.pl
Otworzyli się jakiś czas temu u mnie w mieście - mają konkurencyjne ceny w stosunku do stacjonarnych sklepów, a odbiór albo u nich w punkcie, albo dowóz na terenie miasta (tak poza oczywiście wysyłką pocztą).
Nie wiem jak jest teraz, ale ja na dzień dobry dostałem 3% rabatu do pierwszego zamówienia - chyba wciąż to u nich obowiązuje.
Fajne jest to, że chętnie odpowiadają na prośby - specjalnie dla mnie wprowadzili do oferty słodycze :P


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Sklep ze zdrową żywnością
PostWysłany: Pią Sty 04, 2013 6:27 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Pią Sty 04, 2013 6:23 pm
Postów: 2
Witam, mogę polecić sklep bakalie24.pl - w ofercie mają bakalie, suszone owoce, pestki i nasiona - same zdrowe i smaczne przekąski.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Sklep ze zdrową żywnością
PostWysłany: Czw Sty 24, 2013 11:45 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Czw Sty 24, 2013 11:41 am
Postów: 1
Cytuj:
http://eko-mlociny.pl/Dania-obiadowe/

Ja korzystam ze sklepów online. nie mam w pobliżu żadnego ze zdrową żywnością i jestem zmuszona robić to co każdy, czyli klik klik internet i hop do sklepu internetowego


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Sklep ze zdrową żywnością
PostWysłany: Czw Lut 07, 2013 11:51 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Czw Lut 07, 2013 11:49 am
Postów: 1
Polecam wszystkim zainteresowanym zdrową żywnością i ekologią sklep internetowy: http://naszeden.pl/. Mają szeroki asortyment produktów, wszystko dochodzi do mnie świeże, szybko bo zwykle już na drugi dzień dostaję towar pod drzwi. I ceny też mają w porządku. Bardzo solidna firma, ten NASZ EDEN. http://naszeden.pl/


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Sklep ze zdrową żywnością
PostWysłany: Czw Lut 14, 2013 8:50 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Czw Lut 14, 2013 8:46 pm
Postów: 1
Czy próbowaliście już tłoczonego soku jabłkowego? Z powodzeniem zdobywa rynki światowe m.in. Japoni i Niemiec, w Polsce jest dopiero nowością.Jedynym jego składnikiem są owoce, bez dodatku cukru, wody czy konserwantów.Powstaje w procesie tłoczenia na zimno, z 8kg jabłek powstaje 5l soku, który następnie pakowany jest w Bag-In-Box. Jest to innowacyjne opakowanie składające się z torby z sokiem wyposażonej w wygodny dozownik oraz opakowania kartonowego. Dzięki dozownikowi do soku (który nie dopuszcza do wnętrza opakowania powietrza) i łagodnej pasteryzacji sok zachowuje świeżość do 14 dni po otwarciu. Vita Sok tłoczony jest z różnych odmian jabłek, różniących się wzajemnie słodkością i smakiem.
Teraz możesz go mieć bez wychodzenia z domu. Wystarczy, że złożysz zamówienie w sklepie internetowym e-Vita Sok na stronie internetowej vitasok. pl (zakładka e-sklep). Czekają tam na Ciebie wielkie promocje - 5l naturalny sok jabłkowy za jedyne 19,99 zł, a przy zamówieniu min. 4 sztuk przesyłka kurierem na terenie całego kraju gratis!

Więcej o procesie produkcji oraz aktualnie dostępnych sokach z poszczególnych odmian jabłek znajdziesz na vitasok. pl

Vita Sok - Stawiamy na naturalność i smak.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Sklep ze zdrową żywnością
PostWysłany: Czw Kwi 04, 2013 11:43 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Wto Mar 26, 2013 12:51 pm
Postów: 2
Tak naprawdę wszystko co nie podlega rafinacji okazuje się o niebo zdrowsze od tego co podczas produkcji jest narazane na wysoką temperaturę. Tak np soki zimnotłoczone które nie tracą zawartch w sobie witamin ale równiez i oleje które w swoim składzie mają mnóstwo kwasów nienasyconych takich jak omega3 i omega6 a także sterole i tokoferole. Wszystkie te składniki w naszych organizmach działaja przeciwzapalnie, przeciwbakteryjnie, reguluja poziom cholesterolu czy wpływaja na polepszenie stanu naszej skóry. Proces rafinacji zmniejsza o 50% ilośc tych składników w oleju, jednak sam proces ma zapewnić by w oleju nie było szkodliwych związków dlatego tez tak wazne od kogo pochodzi olej i że jego produkcja jest wolna od związków chemicznych. Ja osobiście używam olejów firmy OSELE. Jest to dla mnie sprawdzony producent, dlatego też polecam sklep www.osele.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Sklep ze zdrową żywnością
PostWysłany: Wto Maj 07, 2013 2:52 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Wto Maj 07, 2013 2:21 pm
Postów: 1
Miejscowość: Cz
Serdecznie zapraszam na stronę sklepu: http://www.organiczne24.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Sklep ze zdrową żywnością
PostWysłany: Pią Maj 31, 2013 3:07 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Pią Maj 31, 2013 2:55 pm
Postów: 22
Wesprzyjcie nowy sklep internetowy, innowacyjny i nietuzimkowy, prosto z pola na wasze talerze

zapraszam do wsparcia wszystkich nowej inicjatywy społecznej polegającej na utworzeniu Instytutu Biodynamiki i Permakultury - Samoochrona www.daj.im/Biodynamika - bez żadnej chemii


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Sklep ze zdrową żywnością
PostWysłany: Pią Lip 05, 2013 3:02 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Nie Cze 02, 2013 6:41 am
Postów: 45
Ja ze swojej strony mogę polecić www.Nonibioactive.pl gdzie znajdziecie szereg soków,syropów i kosmetyków z noni,są naprawdę skuteczne i pomagają naszemu organizmowi jako suplement.

_________________
www.Nonibioactive.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Sklep ze zdrową żywnością
PostWysłany: Śro Lip 10, 2013 2:23 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Śro Lip 10, 2013 2:16 pm
Postów: 1
Polecam BioLandię - www.biolandia.pl - genialny sklep z bardzo rozsądnymi cenami i bardzo godziwym asortymentem, do tego mieszkanki warszawy namawiam do odwiedzenia żóltego cesarza- fajny sklepik z możliwością robienia zakupów online, a do tego miłe Panie w tak piękną pogodę do warzywniaków nakłaniam....:)
wszystko świeżutkie i pachnące....:)
ależ się rozmarzyłam....:) Pędzę po arbuza :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Sklep ze zdrową żywnością
PostWysłany: Pią Lip 12, 2013 7:43 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Pią Lip 12, 2013 7:40 pm
Postów: 2
Ostatnio natrafiłam na nieduży ale z bardzo miłą obsługą sklep internetowy bioterra.pl, znalazłam na nim swoją ulubioną wodę kokosową i smaczne słodycze bezglutenowe :D których niestety brak w eko sklepie w mojej miejscowości :(


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 121 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 16 gości

Planujesz na urlop? - http://wypoczynek.turystyka.pl/


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

Redakcja serwisu zdrowo.info.pl informuje, że publikowane komentarze są prywatnym opiniami użytkowników forum i nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. | polityka prywatności