Zdrowie
Zdrowy styl życia
- strona główna portalu

Żyj zdrowo -forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne o zdrowym stylu życia
Obecny czas: Czw Mar 28, 2024 2:42 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 33 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Sklep z rarytasami ekologicznymi
PostWysłany: Pią Mar 09, 2018 10:57 am 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Pią Mar 09, 2018 10:53 am
Postów: 12
Bez wątpienia do tych dobrych oraz godnych zaufania sklepów z rarytasami w kwestii odżywiania, można zaliczyć również Olmix.pl gdzie znajdziecie szeroki wybór wielu przypraw z całego świata.

_________________
www.Olmix.pl


Góra
 Profil  
 

zdrowie



 Temat postu: Re: Sklep z rarytasami ekologicznymi
PostWysłany: Pią Mar 30, 2018 11:21 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Śro Mar 28, 2018 7:49 am
Postów: 2
Dla mnie żywność ekologiczna jest bardzo ważna i nie wyobrażam sobie bez nich funkcjonowania. Bardzo chwalę sobie produkty melvit, który kupuje w sklepie online https://ekoloff.pl/.Świetne produkty, pełne wartościowych witamin dla każdego!


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Sklep z rarytasami ekologicznymi
PostWysłany: Śro Kwi 04, 2018 11:44 am 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Śro Mar 15, 2017 7:37 am
Postów: 70
Jeżeli chodzi o "rarytasy" ekologiczne i sklep ze zdrową żywnością to zdecydowanie mogę zaprosić także do naszej Naturalnej Spizarni gdzie każdy znajdzie coś dla siebie, teraz przygotowaliśmy szereg rabatów :)

_________________
www.NaturalnaSpizarnia.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Sklep z rarytasami ekologicznymi
PostWysłany: Pon Cze 04, 2018 7:46 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Pią Maj 25, 2018 11:20 am
Postów: 4
Produkty eko, czy po prostu zdrowa żywność nie są aż tak drogie jak kiedyś. Ja zamawiam z https://krukam.pl/ i mówiąc szczerze nie bankrutuje, mimo, że jak składam zamówienie to jest w nim duża ilość produktów. Co do rarytasików to u mnie obowiązkowo na liście musi znaleźć się pasta kokosowa i masło orzechowe z kawałkami orzechów. Żyć, nie umierać! :D


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Sklep z rarytasami ekologicznymi
PostWysłany: Pią Cze 15, 2018 7:42 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Czw Cze 14, 2018 5:55 pm
Postów: 1
Czy eko-żywność i zdrowa żywność to nie powinno być to samo? No ok, rozumiem, że zdrowa żywność nie zawsze musi być eko, bo niektórzy jednak już skuszą się na coś zdrowego, co było jednak robione z pewnymi wspomagaczami, ale jednak moim zdaniem, jeśli coś jest zdrowe, to powinno też być eko. Dlatego staram się omijać sklepy, które wspomagają swoje produkty różnymi opryskami i tak dalej. Szukając sklepów ze zdrową żywnością, trafiłem na www.naturalniezdrowe.pl i serdecznie mogę wam polecić produkty stamtąd. Są bardzo dobre pod względem jakości, no i co najważniejsze, mają swój prawdziwy, oryginalny smak i nie czuć w nich żadnej chemii, co dla mnie jest bardzo ważne.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Sklep z rarytasami ekologicznymi
PostWysłany: Nie Cze 17, 2018 12:25 am 
Offline
Team Leader
Team Leader

Dołączenie: Wto Cze 24, 2008 7:37 am
Postów: 3942
Zdrowa żywność (moim zdaniem) jest po prostu indywidualnie bardziej pożyteczna niż szkodliwa, musi być przyswajalna dla danej osoby. Wszyscy powinni dzisiaj wiedzieć, że nie każda jest zdrowa dla każdego. To ogłosił w Stanach w 1980 r doktor naturopata James D'Adamo, który leczy do dziś (autor pracy w wolnym tłumaczeniu: co dla jednego jest lekarstwem dla innego może okazać się trucizną)...Jego pracę kontynuuje dr Peter D'Adamo (autor i propagator też w necie BTD, GTD, SWAMI). Jerzy Zięba mówił, że jedzenie powoduje w przewodzie pokarmowym zapalenia, które są przyczynami chorób. Z mojego wieloletniego doświadczenia wynika, że przy pomocy sposobów badaczy zza oceanu, procesy te się skutecznie minimalizuje. Warto spróbować, aby mieć własne zdanie. Jednym z przykładów może być awokado, ogólnie uważane za bardzo zdrowy owoc. Wg Encyklopedii zdrowia D'Adamo jest korzystne dla niewydzielaczy grupy krwi 0, a dla wydzielaczy antygenów grupy krwi do płynów ustrojowych -szkodliwe, a wydzielaczy jest ok.80% :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Sklep z rarytasami ekologicznymi
PostWysłany: Pią Cze 22, 2018 12:49 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Pią Cze 22, 2018 12:32 pm
Postów: 4
Jeśli uwielbiasz miód tak jak ja to polecam ci miody w nowoczesnej formie 100% naturalne www.globehoney.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Sklep z rarytasami ekologicznymi
PostWysłany: Śro Lip 11, 2018 4:32 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Śro Lip 11, 2018 8:06 am
Postów: 46
Takich sklepów jest bardzo dużo. Za to najbardziej mogę polecić i doradzić odwiedzenie naszej strony :) na pewno znajdziesz to, czego szukasz.

_________________
www.VisVitalis.com.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Sklep z rarytasami ekologicznymi
PostWysłany: Pon Wrz 21, 2020 9:03 am 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Sob Wrz 21, 2019 4:49 pm
Postów: 27
ale świetny wątek :) ja chętnie podzielę się namiarem na firmę Rano Zebrano, która działa na terenie Warszawy :) można u nich zamówić warzywa prosto z pola, mięso od najlepszych i sprawdzonych hodowców, nabiał, przetwory i wiele wiele więcej :) ceny bardzo rozsądne a na dodatek zakupy są dostarczane pod same drzwi :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Sklep z rarytasami ekologicznymi
PostWysłany: Śro Paź 14, 2020 12:39 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Sob Wrz 21, 2019 4:33 pm
Postów: 34
kizo też już miałam okazję robić zakupy w RZ i mam równie pozytywne doświadczenia, produkty w pełni ekologiczne, szybko dostarczone, odpowiednio zabezpieczone do transportu.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Sklep z rarytasami ekologicznymi
PostWysłany: Pią Paź 16, 2020 11:39 am 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Śro Lip 10, 2019 11:29 am
Postów: 11
Kupowałem ostatnio oliwę z oliwek bio tutaj, w biogo: https://biogo.pl/pl/p/OLIWA-Z-OLIWEK-EXTRA-VIRGIN-BIO-250-ml-ECOLEUS-ALMAZARA-RIOJANA/39606
Sklep całkiem podszedł mi do gustu, oferta jest spora, można trafić na fajne perełki.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Sklep z rarytasami ekologicznymi
PostWysłany: Pią Paź 23, 2020 4:11 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Pią Paź 23, 2020 4:07 pm
Postów: 1
Polecam sklep internetowy
z tradycyjnymi serami z Podhala, w ofercie również naturalne konfitury (wege - bez żelatyny), soki owocowe i domowy chleb na zakwasie

www.serikonfitura.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Sklep z rarytasami ekologicznymi
PostWysłany: Wto Kwi 20, 2021 6:23 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Wto Kwi 20, 2021 6:17 pm
Postów: 1
Wspaniałe grzyby suszone, borowiki, podgrzybki w super cenie i jakości można kupić w sklepie internetowym
https://grzybysuszone-sklep.pl
Dodatkowo ciekawe opisy i przepisy www.astiagrzyby.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Sklep z rarytasami ekologicznymi
PostWysłany: Śro Maj 26, 2021 8:29 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Sob Cze 27, 2020 7:48 pm
Postów: 53
Zdecydowanie mogę polecić sklep https://www.bee.pl/9010-napoje-owsiane. Są smaczne, zdrowe, można je pić zamiast mleka, można z nich przyrządzać koktajle, zupy mleczne, dodawać do kawy i herbaty. Mnie bardzo też smakują naleśniki s dodatkiem napoju roślinnego.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Sklep z rarytasami ekologicznymi
PostWysłany: Pon Cze 07, 2021 9:59 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Pon Cze 07, 2021 9:47 pm
Postów: 6
Niedawno zrobiłam małe zamówienie z ekologiczną żywnością w sklepie Ekoaleja. Bardzo smaczne i przede wszystkim pełnowartośiowe produkty, mają też duży asortyment w porównaniu z innymi sklepami z tej branży, mi to bardzo odpowiada bo nie muszę zamawiać z różnych stronek żeby kupić wszystkie potrzebne produkty :D


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 33 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 20 gości

Planujesz na urlop? - http://wypoczynek.turystyka.pl/


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

Redakcja serwisu zdrowo.info.pl informuje, że publikowane komentarze są prywatnym opiniami użytkowników forum i nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. | polityka prywatności