Zdrowie
Zdrowy styl życia
- strona główna portalu

Żyj zdrowo -forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne o zdrowym stylu życia
Obecny czas: Czw Mar 28, 2024 12:11 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: zgadzacie się z ich opiniami?
PostWysłany: Śro Lip 04, 2012 1:15 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Śro Mar 21, 2012 11:52 am
Postów: 7
Ostatnio na portalu trojmiasto.pl ukazał się artykuł, który mówi o tym, że sportowcy zostają twarzami różnych firm. Było również powiedziane o Sylwii Gruchale, polskiej florecistce, która została ambasadorem firmy Alma, czyli producenta łososia wędzonego. Ja akurat uważam, że tak piękna kobieta, która aktywnie spędza czas, zdrowo się odżywia i promuje to zdrowe odżywianie poprzez chociażby udział w reklamowaniu łososia, który jest niezwykle zdrowy, jest akurat trafną decyzją. Osoba identyfikuje się z marką, więc i przekaz jest prawdziwy. Nie ma na siłę promowania. No bo co innego by było jakby Sylwia promowała mcdonalda, tak ajk to robi Błaszczykowski. No nie wiem ja do tego podchodzę wlaśnie w ten sposób, że jeśli chodzi o Sylwię, która promuje łososia i tym samym uświadamia nas o zdrowym odżywianiu, jest bardzo dobrym posunięciem.
A wy?
tutaj jest artykuł o którym mówię: http://www.trojmiasto.pl/wiadomosci/Florecistka-zachwala-lososia-zeglarz-zaprasza-do-apartamentu-n59636.html?strona=2#opinie

co o tym sądzicie?


Góra
 Profil  
 

zdrowie



 Temat postu: Re: zgadzacie się z ich opiniami?
PostWysłany: Czw Lip 05, 2012 1:14 pm 
Offline
New Member
New Member
Awatar użytkownika

Dołączenie: Czw Lip 05, 2012 12:42 pm
Postów: 7
Miejscowość: Warszawa
Odniosę się tylko do tego, że ryby są jak najbardziej zdrowe, ale niekoniecznie wędzone!

Ryby wędzone są zdecydowanie mniej zdrowe, bo specjalnie konserwowane są solą i innymi środkami (często szkodliwymi).

Powinno się unikać w zdrowym odżywianiu produktów wędzonych.

_________________
[color=#800000]Niczego nie nale

Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: zgadzacie się z ich opiniami?
PostWysłany: Śro Lip 11, 2012 6:46 pm 
Offline
Team Leader
Team Leader

Dołączenie: Wto Cze 24, 2008 7:37 am
Postów: 3942
Zgadzam się z altai . Dodam, że Dr Peter D'Adamo wybitny badacz i promotor diet zgodnych z grupą krwi radzi unikać produktów wędzonych... pamiętam jak kiedyś taki pyszny (jak się tylko spróbuje) wędzony łosoś przywieziony przez nas znad morza bardzo zaszkodził mojej mamie (zerówce)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: zgadzacie się z ich opiniami?
PostWysłany: Nie Wrz 23, 2012 3:56 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Pon Sie 27, 2012 10:41 am
Postów: 86
To czy coś jest zdrowe to jedna sprawa,a druga czy nam smakuje. Poza tym pamiętajmy,ze znani sportowcy nie promują tego za darmo,tylko mają w tym swój interes,dobrze wiemy jaki.

_________________
www.Galen-Evita.pl- apteka internetowa.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: zgadzacie się z ich opiniami?
PostWysłany: Nie Wrz 23, 2012 7:43 pm 
Offline
Team Leader
Team Leader

Dołączenie: Wto Cze 24, 2008 7:37 am
Postów: 3942
Jak zobaczyłam, że wpisałaś się w prawie 30 wątkach przez 40 minut... zgadnij co pomyślałam :)


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 33 gości

Planujesz na urlop? - http://wypoczynek.turystyka.pl/


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

Redakcja serwisu zdrowo.info.pl informuje, że publikowane komentarze są prywatnym opiniami użytkowników forum i nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. | polityka prywatności