Zdrowie
Zdrowy styl życia
- strona główna portalu

Żyj zdrowo -forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne o zdrowym stylu życia
Obecny czas: Wto Mar 19, 2024 7:27 am

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 117 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Sklepy ze zdrową żywnością
PostWysłany: Czw Gru 11, 2014 10:36 am 
Offline
Senior Member
Senior Member

Dołączenie: Śro Lip 24, 2013 7:10 pm
Postów: 160
Duży asortyment i fachowa obsługa to także nasze atuty SwojskaPiwniczka.pl wcale nie trzeba wychodzić z domu aby zamówić zdrową i świeżą żywność:)

_________________
www.SwojskaPiwniczka.pl


Góra
 Profil  
 

zdrowie



 Temat postu: Re: Sklepy ze zdrową żywnością
PostWysłany: Śro Gru 17, 2014 8:28 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Śro Gru 17, 2014 8:16 pm
Postów: 2
tutaj jest ciekawe zastapinie na zdrowo bez kalorii bez cukru !! co wy na to
https://www.facebook.com/video.php?v=375831459258873&set=vb.294273424081344&type=2&theater


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Sklepy ze zdrową żywnością
PostWysłany: Wto Gru 23, 2014 12:17 am 
Offline
New Member
New Member
Awatar użytkownika

Dołączenie: Wto Gru 23, 2014 12:04 am
Postów: 4
Miejscowość: Pozna
Polecam nasz e-sklep http://ksylitol.eu/, poprzez który sprzedajemy ksylitol, czyli zdrowy cukier brzozowy. Smakuje on tak samo jak zwykły, tyle, że nie powoduje hiperglikemii i nadwagi, które prowadzą do cukrzycy i otyłości. Na stronie można nabyć ksylitol w czystej postaci do słodzenia herbaty, a także wyroby, w których go wykorzystano. Chodzi o słodycze jak czekolada, cukierki czy drażetki, a także gumy do żucia, konfitury, kakao czy bakalie.

Image


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Sklepy ze zdrową żywnością
PostWysłany: Sob Gru 27, 2014 11:28 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Sob Gru 27, 2014 11:24 am
Postów: 1
Ja polecam Sklep Zielony nurt jest to sklep z olejami zimnotłoczonymi !

Oleje są bardzo dobre jakości i przystępne cenowo. Asortyment jest bardzo duży, osobście stosuje olej z pestek dyni, olej lniany oraz olej z wiesiołka.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Sklepy ze zdrową żywnością
PostWysłany: Pon Gru 29, 2014 11:12 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Pon Gru 29, 2014 11:09 am
Postów: 1
Osobiście polecam sklep eko-mag we Wrocławiu, fachowa obsługa, która doradzi w każdym zakresie. Ostatnio nawet korzystałam z ich sklepu internetowego. Bez żadnych problemów paczka doszła szybko i jest zadowolona, Polecam

http://ekomag.pl/


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Sklepy ze zdrową żywnością
PostWysłany: Wto Gru 30, 2014 6:56 am 
Offline
Expert
Expert

Dołączenie: Śro Paź 27, 2010 8:07 am
Postów: 281
Miejscowość: grupa krwi 0 Rh + , Le (-a, +b), wydzielacz, GT2 zbieracz.
ekomag jest w Teczy , tego nie wiedziałem a tak blisko mieszkam.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Sklepy ze zdrową żywnością
PostWysłany: Pią Sty 02, 2015 10:37 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Pią Sty 02, 2015 10:00 am
Postów: 3
Sugeruje by odwiedzić sklep Zdrowie i Tradycja, wszelkie dane kontaktowe a także asortyment dostępny na stronie www.zdrowieitradycja.pl
Żywność produkowana przez rodzimych producentów nie zawiera konserwantów, emulgatorów,sztucznych barwników a także nie jest modyfikowana genetycznie.
Producenci oferowanych wyrobów stawiają na ich jakość, która bywa wątpliwa w przypadku dużych sieci handlowych gdzie głównym kryterium jest ilość sprzedanego towaru.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Sklepy ze zdrową żywnością
PostWysłany: Sob Sty 03, 2015 8:16 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Śro Lis 12, 2014 7:37 pm
Postów: 23
Miejscowość: Wroc
W sklepie http://zielonynurt.pl/pl/cat/73/produkty-sypkie nie tylko oleje z pierwszego tłoczenia, ale i przyprawy zioła owoce goi

_________________
Zielony Nurt pl BIO oleje


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Sklepy ze zdrową żywnością
PostWysłany: Nie Sty 04, 2015 5:52 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Nie Sty 04, 2015 3:37 pm
Postów: 6
Cześć. Jestem studentką psychologii i aby uzyskać zaliczenie z ćwiczeń muszę przeprowadzić badania dotyczące zdrowia wśród klientów sklepów ze zdrową żywnością. Z tego powodu zwracam się z prośbą do was o pomoc, bo sesja coraz bliżej a czarna rozpacz studenta coraz większa. Pomoc polega na wypełnieniu kwestionariusza, który jest całkowicie ANONIMOWY i którego wyniki będą wykorzystane wyłącznie do celów edukacyjnych. Zajmie wam to maksymalnie 10 minut. Link do formularza: https://docs.google.com/forms/d/1JroS0-wTBlUBf_Hpzmp1CNLJe85h0vnrcHnyg6LEfcA/viewform?usp=send_form Gwarantuję, że wypełnienie kwestionariusza to źródło nietuzinkowej rozrywki i niezapomnianych wrażeń :D Z góry dziękuję za ewentualną pomoc i przepraszam za spam.
Zdesperowana studentka


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Sklepy ze zdrową żywnością
PostWysłany: Pon Sty 12, 2015 9:42 am 
Offline
Expert
Expert

Dołączenie: Pią Maj 30, 2014 12:53 pm
Postów: 222
Jeżeli jest to temat poświęcony sklepom ze zdrową żywności,to warto zajrzeć również na Skworcu,com.pl gdzie znajdziecie szeroki wybór kaw smakowych oraz herbat Yerba Mate w niższej cenie. Zapraszamy:)

_________________
www.Skworcu.com.pl- herbaty,kawy smakowe Yerba Mate.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Sklepy ze zdrową żywnością
PostWysłany: Wto Kwi 28, 2015 12:03 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Pon Kwi 27, 2015 11:36 pm
Postów: 3
Dla ludzi z internetu polecam http://ekofarmawroclaw.pl

gdyż:

-prowadzi to bardzo sympatyczne małżeństwo które chętnie doradza a że wiedzę mają nieprzeciętną to się ceni
-jest świetna selekcja zdrowej żywności
-jest tylko certyfikowana żywność
-są produkty dla wegetarian
-są produkty bezglutenowe
-sklep jest zaprojektowany bardzo użytecznie, łatwo się kupuję


Dla ludzi w Wrocławia polecam odwiedzić sklep stacjonarny bo dodatkowo mają świetne produkty świeże i ekologiczne, mięsa, wędliny, sery (niedostępne wysyłkowo)
generalne ulubiony mój sklep bo tworzą go ludzie pełni pasji dla zdrowego stylu życia, polecam!


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Sklepy ze zdrową żywnością
PostWysłany: Śro Kwi 29, 2015 4:50 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Śro Kwi 29, 2015 4:04 pm
Postów: 37
Polecicie jakieś fajne sklepy z 3miasta? :)

_________________
http://cmp.med.pl/pl/placowki-medyczne/cmp-ochota


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Sklepy ze zdrową żywnością
PostWysłany: Pon Maj 11, 2015 9:15 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Pon Maj 11, 2015 8:48 am
Postów: 3
Ja mieszkam na wsi i postanowiłem sam, zadbać o zdrową żywność przy okazji dorobić bo cóż jest lepszego od hobby dochodowego.
Zapraszam!!!

www.facebook.com/gardenvianet

Proszę lajkować udostępniać oraz sugestie pomysły.
Pozdrawiam
EkoGardenvianet


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Sklepy ze zdrową żywnością
PostWysłany: Nie Maj 17, 2015 6:38 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Nie Maj 17, 2015 6:34 pm
Postów: 16
Ja serdecznie polecam sklep internetowy www.tobio.pl. Sam tam kupuję od pewnego czasu i jestem bardzo zadowolony. Mają bardzo wysoką jakościowo kaszę Bulgur i wiele innych zdrowych składników. Bardzo upewniło mnie do nich to, że mają wyłącznie produkty BIO, pochodzące z certyfikowanych upraw i przetwórni.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Sklepy ze zdrową żywnością
PostWysłany: Czw Cze 25, 2015 2:44 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Czw Cze 25, 2015 2:25 pm
Postów: 2
Cześć,

Sklep BIOSKA - w googlach znajdziecie. Wydaje mi się, że to dla kogoś, kto potrzebuje zrównoważyć swoje wydatki. Na moim przykładzie wygląda to tak, że od jakiegoś czasu moja żona dość mocno forsuje politykę eliminacji złych nawyków żywieniowych i to jest jak najbardziej OK. Choć odbywa się to przy pewnym oporze reszty domowników - no w końcu walka z nawykami. Mimo wszystko mam wrażenie, że każda minuta życia w dobrym zdrowiu jaką zyskuję przez zmianę diety, marnowana jest przez stres jaki przeżywam patrząc na rachunki za żywność. Aż tu nagle żona natknęła się na takie oto cudo: www.bioska.pl. Sklepik internetowy jakich wiele w necie, ale ma coś co ją zaintrygowało - zakupy społecznościowe. Okazuje się, że to całkiem ciekawe rozwiązanie, ponieważ można wspólnie ze znajomymi, rodziną, kolegami/koleżankami z pracy zrobić zakupy. Niby nic, ale myk polega na tym, że wszystkie zakupy przychodzą w jedno miejsce, jedną paczką zbiorczą, w środku której znajdują się mniejsze paczki dla poszczególnych kupujących. Postanowiliśmy dać im szansę i żona zrobiła zakupy wspólnie z koleżankami z pracy. Dzięki temu kupując towaru za parę złoty (tak na próbę) nie musiała płacić za dostawę. Podobno, nawet jak zamówienie jest niewielkie, to koszty dostawy dzielone są na wszystkich kupujących w grupie. Jak paczka do nas dotrze dam znać, jak im te zakupy społecznościowe wyszły.


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 117 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości

Planujesz na urlop? - http://wypoczynek.turystyka.pl/


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

Redakcja serwisu zdrowo.info.pl informuje, że publikowane komentarze są prywatnym opiniami użytkowników forum i nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. | polityka prywatności