Zdrowie
Zdrowy styl życia
- strona główna portalu

Żyj zdrowo -forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne o zdrowym stylu życia
Obecny czas: Czw Mar 28, 2024 1:45 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Naturalny miód z POLSKIEJ pasieki.
PostWysłany: Sob Sie 25, 2012 11:50 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Sob Sie 25, 2012 11:46 pm
Postów: 1
Wigor. Gospodarstwo pasieczne Wawryszczuk I.B. Miody można nabyć bezpośrednio na terenie Braniewa, Warszawy, Lublina i Bydgoszczy. W innych lokalizacjach, przy większych ilościach możliwy jest zakup wysyłkowy.

Opis
Gospodarstwo specjalizuje się w produkcji najwyższej jakości miodów, pozyskiwanych z pożytków z regionu Warmii i Mazur. Pasieka posiadająca 100-letnią tradycję przekazywana jest z pokolenia na pokolenie. Pozyskiwanie miodu odbywa się metodą tradycyjną, a wieloletnie doświadczenie pozwala nam na wzorową kontynuację rodzinnej tradycji.

Misja
Naszą misją jest dostarczenie klientowi produktu najwyższej jakości.

Nagrody
Gospodarstwo Pasieczne "Wigor" zostało członkiem Europejskiej Sieci Regionalnego Dziedzictwa Kulinarnego.

Produkty
W sprzedaży mamy następujące miody:

- Wielokwiatowy
- Rzepakowy
- Lipowy
- Gryczany
- Spadziowy ( liściasty )
- Wrzosowy
- Miód z pyłkiem

Oferujemy także:

- Pyłek kwiatowy
- Maść propolisowa

Strona gospodarstwa na facebooku:
http://www.facebook.com/GospodarstwoPasieczneWigor

Proszę o pomoc i polubienie !:)


Góra
 Profil  
 

zdrowie



 Temat postu: Re: Naturalny miód z POLSKIEJ pasieki.
PostWysłany: Pon Sie 27, 2012 12:12 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Pon Sie 27, 2012 10:41 am
Postów: 86
Warto poczytać wiele przydatnych artykułów,postów na temat właściwości zdrowotnych miodu. Mi bardzo pomaga na przeziębienie,kiedy można go dodawać do gorącego mleka. Naprawdę polecam.

_________________
www.Galen-Evita.pl- apteka internetowa.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Naturalny miód z POLSKIEJ pasieki.
PostWysłany: Pon Sty 21, 2013 12:56 pm 
Offline
Team Leader
Team Leader

Dołączenie: Wto Cze 24, 2008 7:37 am
Postów: 3942
Dodając miód do gorącego mleka... pozbawia się go najbardziej wartościowych składników... Mieliśmy niedawno wykład na WUTW i właśnie to podkreślał p. pszczelarz... miód nie należy podgrzewać bardziej niż do 36-40 st Celsjusza. Należy też wiedzieć, że prawdziwy miód o tej porze jest "zestalony"... najwolniej do postaci stałej dąży miód akacjowy, który jest ponoć najmniej alergizujący... miód wrzosowy ma postać galarety... Pan wykładowca twierdził, że miód należy kupować u sprawdzonych dostawców (bo wiele naszych miodów jest mieszanych z miodami złej jakości... one się nie zsiadają... dobry polski miód ze sklepu powinien mieć na etykietce symbol PZP)
Z książek D'Adamo wiem, że osoby walczące z alergią powinny na miód uważać... a jeśli mają grupy krwi 0 lub AB i status niewydzielacza antygenów grupy krwi do płynów ustrojowych (co zbiega się z wynikiem testu krwi na fenotyp Lewisa Le a-b- lub Le a+b-) z danych statystycznych wynika, że powinny wręcz miodu unikać... ciekawe czy to unikanie dotyczy też polskiego miodu... Ja choć coraz częściej podejrzewam, że chyba jestem właśnie zero niewydzielaczem... nie zauważyłam złego działania miodu... choć na wszelki wypadek zbyt dużo go nie jadam :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Naturalny miód z POLSKIEJ pasieki.
PostWysłany: Pią Lut 15, 2013 2:07 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Pon Sty 07, 2013 6:35 pm
Postów: 3
miodzik zawsze jest pycha i nic tego nie zmieni. Ja najlepiej lubie lipowy.

_________________
<a href"http://zajazd-regionalny.pl/">www</a>


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 24 gości

Planujesz na urlop? - http://wypoczynek.turystyka.pl/


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

Redakcja serwisu zdrowo.info.pl informuje, że publikowane komentarze są prywatnym opiniami użytkowników forum i nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. | polityka prywatności