Zdrowie
Zdrowy styl życia
- strona główna portalu

Żyj zdrowo -forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne o zdrowym stylu życia
Obecny czas: Czw Mar 28, 2024 2:55 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Ekologiczne produkty mleczarskie
PostWysłany: Pon Wrz 24, 2012 2:10 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Pon Wrz 24, 2012 2:07 pm
Postów: 1
Witam, jestem studentką prowadzącą badania na Uniwersytecie Technologiczno - Przyrodniczym w Bydgoszczy w Katedrze Ekonomiki, Organizacji i Zarządzania na temat kształtowania marki ekologicznych produktów mleczarskich. Poszukuję osób chętnych poświecić 5 minut na wypełnienie mojej ankiety tak więc zachęcam i z góry dziękuję za każdą z nich!! Posłuży mi ona w przeprowadzeniu badań opinii publicznej na ten temat, które są mi niezbędne w ukończeniu pracy magisterskiej.

LINK >> http://moje-ankiety.pl/respond-31259.html <<


Góra
 Profil  
 

zdrowie



 Temat postu: Re: Ekologiczne produkty mleczarskie
PostWysłany: Czw Wrz 27, 2012 10:05 am 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Śro Lip 25, 2012 8:46 am
Postów: 17
Ciekawy temat. Ja bardzo lubię kupować ekomleko, wg badać ma 70% więcej kwasów Omega-3. Czyli korzyści nie podlegają dyskusji :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Ekologiczne produkty mleczarskie
PostWysłany: Pon Sty 21, 2013 12:48 pm 
Offline
Team Leader
Team Leader

Dołączenie: Wto Cze 24, 2008 7:37 am
Postów: 3942
Jeśli to nadal aktualne... powinnaś zaapelować do osób z grupą krwi B... bo wśród nich znajdziesz najwięcej osób korzystających z mleka a więc i kompetentnych w tym temacie. Mnie (0Rh-) zdarza się sporadycznie jadać biały ser... dodać parę łyżek mleka do kawy... lub używać masła... często w stanie rozpuszczonym. Jestem bardzo wrażliwa na ich smak... i tak było zawsze. Z książek D'Adamo dziś już wiem... że raczej wszyscy poza właścicielami grupy krwi B powinni mleka unikać... (unikać też powinny osoby z B, które zauważyły, że mleko im z całą pewnością nie służy...) jeśli nie chcą mieć kłopotów z gardłem... i te spostrzeżenia i rady D'Adamo odnośnie osób z 0 i B na podstawie paroletnich obserwacji mogę potwierdzić :). Z forum dadamo wiem, że są też osoby z B, które zdecydowały się na oprogramowanie generujące indywidualna dietę (SWAMI)... i cieszą się teraz, gdyż znalazło się w niej mleko jako produkt korzystny. Warto sprawdzić, czy na to w/w chorowanie nie ma takiego samego jak mleko lub jeszcze większego wpływu... jadanie wszelkiego rodzaju pieczywa...
Tego zachwalanego na naszym forum też :)


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 20 gości

Planujesz na urlop? - http://wypoczynek.turystyka.pl/


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

Redakcja serwisu zdrowo.info.pl informuje, że publikowane komentarze są prywatnym opiniami użytkowników forum i nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. | polityka prywatności