Zdrowie
Zdrowy styl życia
- strona główna portalu

Żyj zdrowo -forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne o zdrowym stylu życia
Obecny czas: Wto Mar 19, 2024 8:03 am

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 75 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Dietetyczne jedzenie
PostWysłany: Pon Lip 28, 2014 2:35 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Pon Lip 28, 2014 2:28 pm
Postów: 1
Witam,

Chciałbym zaoferować wszystkim odwiedzającym forum catering dietetyczny.
Nie chcę zachwalać i opowiadać jaki to nie jest wspaniały, a jedynie podać
adres, gdzie znajdują się informacje i gdzie można zamówić zestaw testowy.
Niestety sprawa narazie dotyczy tylko Warszawy...
Zapraszam na: http://przelomwodzywianiu.pl/5,diety.html
Tam są informacje o oferowanych dietach, menu, cennik...


Góra
 Profil  
 

zdrowie



 Temat postu: Re: Dietetyczne jedzenie
PostWysłany: Sob Sie 02, 2014 10:23 am 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Sob Sie 02, 2014 10:02 am
Postów: 14
A dlaczego nie możesz odpowiadać i tym samym podać jak najwięcej szczegółów dla Użytkowników na forum? Bo to może się każdemu przydać wiec czekamy na większą ilość informacji:)

_________________
www.Aquamelior.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Dietetyczne jedzenie
PostWysłany: Pon Gru 29, 2014 2:28 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Pon Gru 29, 2014 2:15 pm
Postów: 1
Ja mogę się trochę na ten temat wypowiedzieć. Sam korzystam z cateringu dietetycznego od około 6 miesięcy. Akurat nie od firmy którą podał kolega, tylko tej: http://catering-dieta.pl/
Ogólnie zdecydował się na tą usługę przez brak czasu przed pracą i po pracy, na robienie swojego "zdrowego" jedzenia. Wiadomo, że wychodzi to trochę drożej niż gotowanie samemu, ale dzięki temu mam trochę więcej czasu na odpoczynek co jest również wskazany przy mojej aktywności fizycznej oraz obecnej pracy. Sam od kilku lat dość regularnie chodzę na siłownię. Na początku ćwiczyłem siłowo i dla przybrania masy mięśniowej co wiadomo odbiło się to tym że wzrosł mi poziom tkanki tłuszczowej. Od 6 miesięcy zacząłem korzystać z cateringu i co prawda nie mam zbyt dużego postępu w rozwoju siły, ale nie ma również regresu, jest natomiast spadek % tłuszczu w organizmie. Przez cały okres ćwiczeń nie brałem i nie biorę żadnych suplementów, jedynie od pół roku catering dietetyczny. Jestem z tego efektu zadowolony myślę że jeszcze trochę i osiągnę odpowiadającą mi ilość tłuszczu w ciele. Ważę 86 kg i mam 186 cm wzrostu, obecny poziom tłuszczu to 10% przed cateringiem wynosił około 11%.
Polecam tę metodę każdemu kto chcę utrzymać formę i schudnąć. Na mnie to działa, a w sumie wiadomo każde ciało jest inne.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Dietetyczne jedzenie
PostWysłany: Sob Sty 03, 2015 8:27 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Śro Lis 12, 2014 7:37 pm
Postów: 23
Miejscowość: Wroc
Trochę sporo to kosztuje, dlatego sama gotuję i staram się zdrowo, zabieram do pracy posiłki w pojemniczkach. Trochę trzeba na to poświęcić czasu, ale ja zawsze gotowałam i robiłam dużo surówek i różnego rodzaju sałat, teraz po prostu mam większą świadomość wartości odżywczych niektórych produktów i winegrety sama robię z olejami z pierwszego tłoczenia, wyrzuciłam wszystkie sosiki kupne w paczuszkach i butelkach.

_________________
Zielony Nurt pl BIO oleje


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Dietetyczne jedzenie
PostWysłany: Pon Sty 12, 2015 9:44 am 
Offline
Expert
Expert

Dołączenie: Pią Maj 30, 2014 12:53 pm
Postów: 222
Wiadomo,że zdrowa żywność "kosztuje" takie ekologiczne produkty zawsze będą droższe,ale moim zdaniem warto bo dostajemy żywość bez zbędnej chemii i wiemy na czym stoi nasza dieta. W tym przypadku coś za coś.

_________________
www.Skworcu.com.pl- herbaty,kawy smakowe Yerba Mate.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Dietetyczne jedzenie
PostWysłany: Śro Sty 14, 2015 3:06 pm 
Offline
New Member
New Member
Awatar użytkownika

Dołączenie: Wto Gru 23, 2014 12:04 am
Postów: 4
Miejscowość: Pozna
Zdrowa żywność jest droższa od normalnej dlatego, że w gospodarstwach ekologicznych, zarówno plony upraw, jak i produkcja zwierzęca, są znacznie niższe niż w gospodarstwach konwencjonalnych. Bierze się to m.in. z tego, że gospodarstwa eko nie mogą wykorzystywać sztucznych nawozów czy antybiotyków. Wyższe są koszty związane z nakładem pracy, wymaganiami przestrzennymi oraz kontrolą i certyfikacją. A poza tym jest jeszcze stosunkowo mało gospodarstw ekologicznych.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Dietetyczne jedzenie
PostWysłany: Śro Sty 14, 2015 8:37 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Śro Lis 12, 2014 7:37 pm
Postów: 23
Miejscowość: Wroc
szczególnie widać po terminach ważności, że produkty naturalne wytwarzane na świeżo mają krótkie terminy ważności bo nie są zaprawione chemią.

_________________
Zielony Nurt pl BIO oleje


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Dietetyczne jedzenie
PostWysłany: Pon Sty 19, 2015 6:56 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Pon Sty 19, 2015 6:45 pm
Postów: 3
Ja osobiście odchudzam się z ''Herbalife'' Jest to firma produkująca bardzo dobre produkty dietetyczne. Wszystko zostało opracowane przez lekarzy dla ludzi. Produkty są całkowicie naturalne. Razem z Herbalife odżywiam się dosyć długo więc nie jestem w stanie powiedzieć ile schudłem lecz w tej chwili mam 181 cm wzrostu przy wadze 77 kilo która cały czas maleje. Niestety jest to droga sprawa ale jeżeli zdrowie jest dla ciebie najważniejsze to jest to najlepsza inwestycja w zdrowie jaką kiedykolwiek mogłeś/aś zrobić. Lecz Herbalife to nie wszystko i normalne odżywianie wchodzi w grę, więc polecam książkę pani Agnieszki:http://adf.ly/wQzgP Gdzie możecie znaleść aż 50 przepisów na dietetyczne surówki. A jeżeli nie przekonuje cie moja historia zapraszam do 8 szybkich i prostych sposobów na schudnięcie Pana Michała: http://adf.ly/wQztS Polecam Pan Uzurpator.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Dietetyczne jedzenie
PostWysłany: Pon Sty 26, 2015 1:23 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Pon Sty 26, 2015 1:10 pm
Postów: 29
A ja odchudzam się po przez dobrą dietę,unikam tłuszczu oraz cukrów a ponad to jestem aktywny fizycznie i staram się ćwiczyć codziennie. To moim zdaniem klucz do sukcesu dla każdego z nas:)

_________________
www.ZdrowoZyc.com.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Dietetyczne jedzenie
PostWysłany: Wto Sty 27, 2015 7:14 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Pon Sty 19, 2015 7:36 pm
Postów: 10
Dieta to zawsze 90% sukcesu. Do tego warto dołożyć trochę ruchu i wskazana jest też delikatna suplementacja np. z firmą ALE.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Dietetyczne jedzenie
PostWysłany: Wto Sty 27, 2015 7:35 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Sob Sty 10, 2015 11:35 pm
Postów: 11
a to prawda suplementacja jest bardzo ważna :) przy odpowiednim ruchu/ćwiczeniach oczywiście, a mój dietetyk polecił mi właśnie suplementy filmy ALE :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Dietetyczne jedzenie
PostWysłany: Śro Sty 28, 2015 8:31 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Śro Lis 12, 2014 7:37 pm
Postów: 23
Miejscowość: Wroc
Myślałam, że dietetyk potrafi ułożyć odpowiednią dietę

_________________
Zielony Nurt pl BIO oleje


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Dietetyczne jedzenie
PostWysłany: Pon Lut 02, 2015 10:19 am 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Pon Lut 02, 2015 9:39 am
Postów: 10
Kiedyś myślałam, ze niektóre diety od dietetyków to nic innego po prostu jak menu z przepisami. Dopiero jak sama zaczęłam dbać o dietę to przekonałam się jak trudno dobrze zrównoważyć posiłki

_________________
http://www.rankinglekarzy.pl/lekarze/gdansk/


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Dietetyczne jedzenie
PostWysłany: Wto Lut 10, 2015 2:09 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Pon Sty 26, 2015 1:10 pm
Postów: 29
Oczywiście ze dietetyk potrafi ułożyć taką dietę i mało tego- jeżeli połączysz ją z treningami to efekt będzie rewelacyjny,tylko kwestia motywacji i wytrwałości w dążeniu do celu.

_________________
www.ZdrowoZyc.com.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Dietetyczne jedzenie
PostWysłany: Nie Mar 01, 2015 1:10 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Śro Gru 10, 2014 12:51 pm
Postów: 92
Dietetyczne i zdrowe jedzenie nie zawsze musi być ekologiczne ;]

_________________
http://www.instytutreumatologii.pl/


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 75 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

Planujesz na urlop? - http://wypoczynek.turystyka.pl/


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

Redakcja serwisu zdrowo.info.pl informuje, że publikowane komentarze są prywatnym opiniami użytkowników forum i nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. | polityka prywatności