Zdrowie
Zdrowy styl życia
- strona główna portalu

Żyj zdrowo -forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne o zdrowym stylu życia
Obecny czas: Wto Paź 15, 2019 1:03 am

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Kurkumina w kapsułkach
PostWysłany: Śro Lip 10, 2019 11:37 am 
New Member
New Member

Dołączenie: Śro Lip 10, 2019 11:29 am
Hej, hej - jak w tytule. Stosował ktoś może suplementy takie jak kurkumina w kapsułkach? Mówi się sporo dobrego o podobnych suplementach, bo podobno nie są obciążające dla organizmu,a bardzo fajnie pobudzają metabolizm do działania. Ktoś, coś?

Słyszałam, że jest dobrze jeśli w preparacie występuje kurkumina w kilku postaciach. Szukałam co nie co i znalazłam w dobrej cenie produkt od myvita kurkumina + piperyna w kapsułkach. Zastanawiam się nad zakupem, więc jeśli macie jakieś sugestie, to będą mile widziane ;)

zdrowie

Temat postu: Re: Kurkumina w kapsułkach
PostWysłany: Pią Lip 26, 2019 2:10 pm 
Member
Member

Dołączenie: Pią Lip 26, 2019 1:47 pm
Miejscowość: Susz
Pierwsze o niej słyszę. Jeżeli chcesz pobudzić metabolizm to może dodawaj sobie troche imbiru do organizmu? :)

PostWysłany: Śro Wrz 11, 2019 12:48 pm 
New Member
New Member

Dołączenie: Śro Lip 10, 2019 11:29 am
W sumie spróbowałam tego suplementu w czasie wakacji. Trochę sobie pozwoliłam, jeśli chodzi o jedzenie (a podróżowaliśmy trochę po Węgrach, Grecji i Gruzji), ale wydaje mi się, że trawienie dobrze mi się unormowało. Kapsułki zadziałały delikatnie, ale po trzech miesiącach można było zauważyć różnicę. Może zgubiłam trochę wody, ale po wakacjach spadło mi kilka kilo, co ciekawe ;)

PostWysłany: Śro Wrz 18, 2019 1:03 pm 
New Member
New Member

Dołączenie: Czw Wrz 12, 2019 3:17 pm
brałam tabletki przez jakiś czas i zauważyłam, że bardzo szybko tracę kilogramy. W tydzień schudłam 5 kilo, bo jak się okazało mój organizm trzymał w sobie tyle wody i toksyn. Potem już tylko delikatnie. po miesiącu udało mi się stracić 7 kg i waga utrzymuje się do dziś, więc polecam :)

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina