Zdrowie
Zdrowy styl życia
- strona główna portalu

Żyj zdrowo -forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne o zdrowym stylu życia
Obecny czas: Pią Kwi 19, 2024 8:26 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 37 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: OBROTY SKLEPU Z żYWNOśCIą EKO
PostWysłany: Czw Lut 26, 2009 10:37 pm 
Offline
Member
Member
Awatar użytkownika

Dołączenie: Sob Wrz 29, 2007 7:06 pm
Postów: 60
Miejscowość: gdzie
Uff... jestem po lekturze filmów na youtube, które polecił Krzysztof.
Ponad godzinę to zajęło. Ale wyrobiłam sobie opinie o skali problemu.
Przemysł farmaceutyczny ma się dobrze i tak łatwo nie odpuści.
A jak niewiele trzeba, żeby zdobyć patent. Zgroza.
Zaciekawiła mnie rola vit.C, pozytywna. Kiedys zażywałam vit. C profilaktycznie, później zaprzestałam, bo gdzieś przeczytałam, że nie powinno sie jej łykać za dużo, bo to przeciez vit. syntetyczna.
Czasami zgłupieć można.
Dobranoc.


Góra
 Profil  
 

zdrowie



 Temat postu: Re: OBROTY SKLEPU Z żYWNOśCIą EKO
PostWysłany: Czw Lut 26, 2009 10:48 pm 
Offline
Member
Member
Awatar użytkownika

Dołączenie: Sob Wrz 29, 2007 7:06 pm
Postów: 60
Miejscowość: gdzie
Mam znajomą, bardzo dobra koleżankę, u której wykryto guzek w piersi.
Złośliwy, jak się okazało. Przeszła chemię, wyszły jej włosy, przeszła radioterapię. Wierzy bardzo, że to ją uratuje. I dobrze, że wierzy.
Oglądałam te filmy na youtube z myślą własnie o niej.
Dużo tam było o raku i wpływie diety na zwalczanie go.
A medycyna konwencjonalna. Szkoda gadać. Z roku na rok liczba chorych wzrasta. A najbardziej mnie ubawiło chciejstwo Nixona.
Juz teraz napewno dobranoc.

Jutro na rtg kręgów szyjnych i piersiowych.
Coś mnie złapało i czyma.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: OBROTY SKLEPU Z żYWNOśCIą EKO
PostWysłany: Czw Lut 26, 2009 11:01 pm 
Offline
Expert
Expert

Dołączenie: Sob Lis 29, 2008 10:20 pm
Postów: 244
Krzysia napisał(a):
A jak niewiele trzeba, żeby zdobyć patent. Zgroza.


Nie wiem czego dotyczy to zdanie bo wprowadzenie nowego(zupełnie nowego!) leku an rynek trwa od 10 do 20 lat, a średni koszt takiego wprowadzenia(badania itp) to około 100mln dolarów


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: OBROTY SKLEPU Z żYWNOśCIą EKO
PostWysłany: Nie Mar 29, 2009 8:43 pm 
Offline
Member
Member
Awatar użytkownika

Dołączenie: Sob Wrz 29, 2007 7:06 pm
Postów: 60
Miejscowość: gdzie
Krzysia napisał(a):
...

Jutro na rtg kręgów szyjnych i piersiowych.
Coś mnie złapało i czyma.


Witam. Miałam nie pisać, ale napiszę o wyniku rtg. Może ktoś się z tym spotkał. Po lekturze w necie jestem załamana.

Mam skierowanie do neurologa i na rezonans magnetyczny.

A oto opis rtg
Kregosłup szyjny: zwężona przestrzeń miedzykręgowa C5/C6. Wzmożona sklerotyzacja blaszek granicznych w/w trzonów.

Kregosłup piersiowy: dyskretna skolioza prawoboczna. Drobne osteofity na krawędziach bocznych.

Pozdrawiam.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: OBROTY SKLEPU Z żYWNOśCIą EKO
PostWysłany: Pon Mar 30, 2009 2:00 pm 
Offline
Team Leader
Team Leader

Dołączenie: Wto Cze 24, 2008 7:37 am
Postów: 3942
Cześć Krzysia :D

Pisałam już, że miałam różne przejścia ze swoimi stawami. Nie pamiętam wszystkiego, bo było tego sporo...kiedyś jadąc w korku w Warszawie i naciskając na zmianę pedał sprzęgła i gazu (chyba przez trzy godziny) dorobiłam się takiego stanu, że pielęgniarka robiła mi zastrzyki w domu przez dwa tygodnie , a ja nie mogłam chodzić. Później jak już było trochę lepiej nie pamiętam jakim sposobem (może podczas konsultacji ortopedycznych) chcieli mnie zapisać właśnie na ten rezonans, uprzedzając, że jeśli z niego wyjdzie wskazanie do operacji to muszę się z tym liczyć. To mnie trochę przestraszyło i nie zapisałam się na ten rezonans....a było to , właśnie sobie przypomniałam prawie 10 lat temu...teraz nie mam żadnych kłopotów, ale przez parę lat piroxicam , który najlepiej mi (0)pomagał, miałam w pogotowiu i brałam zawsz,e jak tylko poczułam znajomy ból ( 3-4 razy w roku po 2-3 dni, a więc nie tak dużo.... i mi przechodziło. Gdybym poczekała aż ból "się rozkręci" musiałabym brać proszki dużo dłużej, to zauważyłam znacznie wcześniej (a nie chciałam się truć). Sprawdź sobie wreszcie tę grupę krwi i ...spróbuj jedzenia i wskazanych przez D'Adamo form ruchu. Skoro mi pomogło, to co napisałam, może i Tobie pomoże. Wykładowca od tai-chi powiedział, że kręgosłup możne w dużym stopniu zregenerować się przy pomocy odpowiednich ćwiczeń. U nas sporo osób chodzi na tai-chi do MDK.

Pozdrawiam z Wołomina :D


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: OBROTY SKLEPU Z żYWNOśCIą EKO
PostWysłany: Pon Mar 30, 2009 3:01 pm 
Offline
Member
Member
Awatar użytkownika

Dołączenie: Sob Wrz 29, 2007 7:06 pm
Postów: 60
Miejscowość: gdzie
Witaj TeSa. Ten post zgłosiłam adminowi do likwidacji, bo nie na temat, ale skoro juz jest odpowiedź na niego to chyba nic z tego. Chciałam go przenieść do zdrowie i profilaktyka, bo widziałam, że tam jest o kręgosłupie trochę.
Wizytę u neurologa mam na... września. Na rezonans w tym roku limity wyczerpane. Musiałabym próbować w innym miescie. Ewentualnej operacji też bałabym się. Póki co, zrobię wymagane przez neurologa badanie krwi, no i może w końcu grupę krwi.
Mam nadzieję, że dotrwam jako tako do tego września. Pół roku. Szok.
Pozdrawiam


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: OBROTY SKLEPU Z żYWNOśCIą EKO
PostWysłany: Pon Mar 30, 2009 3:09 pm 
Offline
Team Leader
Team Leader

Dołączenie: Wto Cze 24, 2008 7:37 am
Postów: 3942
Trochę się zdziwiłam , że tu piszesz....może wszystkie 4 przeniesie (nawet do mojego wątku), bo rzeczywiście tu nie pasuje...

Przy okazji sprawdź koło siebie, czy robią test krwi na grupę Levisa Le a-b+ (wydzielacz). Pozdrawiam jeszcze raz :D


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 37 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 81 gości

Planujesz na urlop? - http://wypoczynek.turystyka.pl/


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

Redakcja serwisu zdrowo.info.pl informuje, że publikowane komentarze są prywatnym opiniami użytkowników forum i nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. | polityka prywatności