Zdrowie
Zdrowy styl życia
- strona główna portalu

Żyj zdrowo -forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne o zdrowym stylu życia
Obecny czas: Pią Mar 29, 2024 12:01 am

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Sklepy dietetyczne
PostWysłany: Pon Kwi 27, 2009 12:13 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Pon Kwi 27, 2009 12:07 pm
Postów: 1
Witam wszystkich na forum. Chciałabym zapytac o wasze opinie odnosnie sklepów dietetycznych. najbardziej popularnym jest sklepdietetyczny.pl czy produkty od nich rzeczywiscie sa zdrowe i pomagaja w diecie?? Prosze o opinie.


Góra
 Profil  
 

zdrowie



 Temat postu: Re: Sklepy dietetyczne
PostWysłany: Pon Maj 25, 2009 11:06 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Śro Kwi 22, 2009 9:34 am
Postów: 8
Kupiłam u nich kilka produktów i musze stwierdzic ze sa naprawde dobre i pomagaja. Nie wiem czy sa jeszcze jakies sklepy,ale sklepdietetyczny.pl to jeden z najlepszych i wiarygodnych w internecie.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Sklepy dietetyczne
PostWysłany: Sob Paź 24, 2009 11:13 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Sob Paź 24, 2009 9:55 pm
Postów: 14
wszystko zależy co chcesz kupić. Najlepszą dietą jest dieta "jedz połowę" i stosowanie tzw piramidy żywieniowej ;) do tego ruch, ruch i jeszcze raz ruch. A zdrową żywność, w tym i bezglutenową można już kupić w wielu miejscach. U mnie w mieście jest kilka tego typu sklepów stacjonarnych, w tym nawet jeden na moim osiedlu to nie będę kupować w necie jak mogę kupić co potrzeba przy okazji spaceru z psem ;)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Sklepy dietetyczne
PostWysłany: Czw Cze 28, 2012 8:18 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Czw Cze 28, 2012 7:44 am
Postów: 4
Myślę, że jedną z lepszych ofert przedstawia w olsztynie jeden sklep. bodajże smakzdrowia (www.smakzdrowia.net). Jest to nowy portal, ukierunkowany przede wszystkim na zdrowy styl życia. Zauważyłam też, że wprowadzili stałą opłatę za przesyłkę. Warto wypróbować:) O sklepie czytałam bardzo dobre opnie na forach. znajoma kupowała tam i bardzo sobie chwaliła.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Sklepy dietetyczne
PostWysłany: Pią Gru 07, 2012 12:21 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Sob Lis 24, 2012 11:10 pm
Postów: 6
Uważam, że należy jeść zdrowiej. Mniej przetworzonego i chemicznego jedzenia, które tak na prawdę w większości jest przyczyną zbędnych kilogramów. Ja korzystam ze sklepu internetowego natoobe.pl. Mają bogaty asortyment, co jakiś czas darmową wysyłkę i w sumie dobrze doradzają, jeżeli chodzi o konkretne produkty. Mają teraz świetną ofertę prezentową. Zakupiłam kilka koszy rodzinie. Świetna alternatywa dla chemicznych słodyczy.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Sklepy dietetyczne
PostWysłany: Nie Gru 09, 2012 12:22 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Wto Lis 20, 2012 8:04 am
Postów: 37
Warto pomyśleć takę o zdrowym nawadnianiu organizmu. Szereg wód leczniczych,mineralnych- znajdziecie u nas www.Perlo.com.pl teraz mamy atrakcyjne promocje z okazji świat.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Sklepy dietetyczne
PostWysłany: Wto Lis 27, 2018 9:57 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Wto Lis 27, 2018 9:56 am
Postów: 1
daniaka napisał(a):
Witam wszystkich na forum. Chciałabym zapytac o wasze opinie odnosnie sklepów dietetycznych. najbardziej popularnym jest sklepdietetyczny.pl czy produkty od nich rzeczywiscie sa zdrowe i pomagaja w diecie?? Prosze o opinie.


Po anulowaniu zamówienia nie ma towaru ani pieniędzy. Zero kontaktu ze sprzedawcą. Zdecydowanie przestrzegam przed SKLEPdietetyczny.pl
nr zamówienia: 00023865


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Sklepy dietetyczne
PostWysłany: Pon Gru 17, 2018 12:47 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Pon Gru 17, 2018 12:40 pm
Postów: 17
Skoro mowa o dobrych i godnych zaufania sklepach internetowych ze zdrową żywnosćią i naturalnymi kosmetykami, to polecam zerknąć także na NaturaBio.com.pl gdzie każdy znajdzie coś dla siebie, zapraszamy :)

_________________
www.NaturaBio.com.pl


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 24 gości

Planujesz na urlop? - http://wypoczynek.turystyka.pl/


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

Redakcja serwisu zdrowo.info.pl informuje, że publikowane komentarze są prywatnym opiniami użytkowników forum i nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. | polityka prywatności