Zdrowie
Zdrowy styl życia
- strona główna portalu

Żyj zdrowo -forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne o zdrowym stylu życia
Obecny czas: Czw Mar 28, 2024 12:01 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 138 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 10  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Zdrowe odżywianie
PostWysłany: Pią Lis 27, 2015 11:33 am 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Pią Wrz 25, 2015 12:41 pm
Postów: 53
Dla mnie to i tak, wszelkie leki i suplementy to coś sztucznego, co właśnie może albo pogorszyć naszą wchłanialność, albo jak mamy już złą wchłanialność to będzie nam zalegać. Kwas foliowy można dostarczyć pijąc zielone soki, surowe produkty dają więcej witamin bo nie tracimy ich przy obróbce, omega 3 to ryby i strasznie dużo ma olej lniany. Dlatego warto tez tłoczyć samemu olej.


Góra
 Profil  
 

zdrowie



 Temat postu: Re: Zdrowe odżywianie
PostWysłany: Pią Lis 27, 2015 12:05 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Pią Paź 30, 2015 9:36 am
Postów: 3
Witam. Mogę polecić sklep internetowy ze zdrową żywnością, Start Po Zdrowie. już kilkakrotnie korzystałam z ich oferty i jestem zadowolona zarówno z kontaktu z nimi, jak i szybkości z jaką realizują zlecenie. Polecam zapoznanie się ich asortymentem http://startpozdrowie.eu/


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Zdrowe odżywianie
PostWysłany: Pią Lis 27, 2015 12:33 pm 
Offline
Senior Member
Senior Member

Dołączenie: Śro Wrz 30, 2015 3:44 pm
Postów: 147
Jeżeli mowa o dobrych i godnych zaufania sklepach internetowych ze zdrową żywnością,to polecam ZielonySmak,gdzie znajdziecie szeroki wybór żywności typu Bio i nie tylko,mila obsługa zawsze chętnie pomoże i doradzi:)

_________________
www.Zielonysmak.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Zdrowe odżywianie
PostWysłany: Pon Lis 30, 2015 10:18 am 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Pon Lis 30, 2015 9:07 am
Postów: 22
Witam. Akurat ja jeśli chodzi o przyprawy i oleje zamawiam w sprawdzonym sklepie internetowym Zielony Nurt.pl Jak do tej pory nie zawiodłam się,od kiedy koleżanka mi poleciła ich, jestem zadowolona :D


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Zdrowe odżywianie
PostWysłany: Wto Gru 08, 2015 9:22 am 
Offline
Senior Member
Senior Member

Dołączenie: Pią Paź 16, 2015 10:32 am
Postów: 166
Skoro mowa o zdrowej i dobrej żywności,to polecam również NaturalneWedliny.pl gdzie znajdziecie smaczne i zdrowe wędliny w atrakcyjnej cenie.

_________________
www.NaturalneWedliny.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Zdrowe odżywianie
PostWysłany: Czw Sty 28, 2016 10:05 am 
Offline
Senior Member
Senior Member

Dołączenie: Śro Wrz 30, 2015 3:44 pm
Postów: 147
Teraz na stronie ZielonySmak.pl znajdziecie kilka ciekawych,atrakcyjnych promocji i rabatów na ekologiczną,zdrową żywność,wiec warto zerknąć i wybrać coś dla siebie.

_________________
www.Zielonysmak.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Zdrowe odżywianie
PostWysłany: Wto Lut 02, 2016 8:30 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Sob Gru 19, 2015 12:51 pm
Postów: 72
Uważaj , nie które te sklepy są jakieś lewe. Ja miałam po jakiś batonikach zatwardzenie. Starałam się leczyć też zdrowo ale niestety to nic nie dało. Na całe szczęście dicopeg miałam bo i to on mi najbardziej pomógł.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Zdrowe odżywianie
PostWysłany: Śro Lut 10, 2016 10:55 am 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Śro Lut 10, 2016 10:21 am
Postów: 19
Dlatego ważne jest to gdzie kupujemy zdrową żywność i sam sklep też musi być godny zaufania,solidny i sprawdzony,a do takich należy Med-life.pl gdzie służymy swoją radą i pomocą.

_________________
www.Med-life.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Zdrowe odżywianie
PostWysłany: Wto Lut 23, 2016 2:41 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Wto Lut 23, 2016 2:34 pm
Postów: 1
jeżeli chcesz zamawiac cos zdrowego przez neta to polecam brat.pl, a ze sklepów stacjonarnych to zwyczajnie musisz chociać i czytać etykietki, ja osobiście mam kilka produktór które kupuje w biedronce, kilka w netto a po coś innego jeszcze musze lecieć do intermarche. Strasznie denerwujące ale w żadnym sklepie nie ma wszystkiego. Pamiętajmy, że 2 teoretycznie podobne produkty moga być całkiem inne, czytać etykiety!


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Zdrowe odżywianie
PostWysłany: Czw Lut 25, 2016 1:19 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Czw Lut 25, 2016 1:15 pm
Postów: 3
próbowaliście wprowadzić do zdrowego odżywiania jakieś suplementy?? witaminy?
ostatnio znalazłem ciekawe tanie BARDZO DOBRE rozwiązania na barwikpharma.bazarka.com
koleżanka poleciła witaminy i naprawdę się opłaca, każdy znajdzie coś dla siebie, o więcej produktów trzeba pytać, mają tego bardzo dużo


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Zdrowe odżywianie
PostWysłany: Pon Lut 29, 2016 10:52 am 
Offline
Senior Member
Senior Member

Dołączenie: Pią Paź 16, 2015 10:32 am
Postów: 166
Chyba każdy z nas próbował takich witamin czy suplementów,ale trzeba je umiejętnie połączyć z dietą aby zapewniły nam sukces i efekt,bez tego ani rusz. A co do godnych zaufania sklepów internetowych to raz jeszcze zapraszam na NaturalneWedliny.pl

_________________
www.NaturalneWedliny.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Zdrowe odżywianie
PostWysłany: Śro Mar 02, 2016 9:32 am 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Sob Sie 22, 2015 2:47 pm
Postów: 29
olanndja napisał(a):
Dla mnie to i tak, wszelkie leki i suplementy to coś sztucznego, co właśnie może albo pogorszyć naszą wchłanialność, albo jak mamy już złą wchłanialność to będzie nam zalegać. Kwas foliowy można dostarczyć pijąc zielone soki, surowe produkty dają więcej witamin bo nie tracimy ich przy obróbce, omega 3 to ryby i strasznie dużo ma olej lniany. Dlatego warto tez tłoczyć samemu olej.

Mysle, ze nie ma sensu demonizować suplementów i formy w jakiej wystepują. Akurat revitasens, ktory łykam mi pomaga i jestem zadowolona, ze zdecydowalam sie na suplementacje. Warto rowniez przylaczyc sie do programu: http://revitasens.pl/program?
A swoją droga- olej lniany mam w domu, jednak nie wiem jak go dostarczac do organizmu? Dodawac do salatek? Mozna go pić? Chyba gdzies czytalam ze dobrze wplywa tez na wlosy


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Zdrowe odżywianie
PostWysłany: Śro Mar 02, 2016 12:00 pm 
Offline
Expert
Expert
Awatar użytkownika

Dołączenie: Pon Cze 01, 2015 7:56 am
Postów: 436
Miejscowość: Kielce
Suplementy są w porządku i można je stosować. Tylko z rozwagą i w odpowiedniej ilości.
Bezmyślne ich stosowanie nie przyniesie żadnych korzyści.

_________________
https://www.bodypak.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Zdrowe odżywianie
PostWysłany: Śro Mar 09, 2016 12:43 pm 
Offline
Senior Member
Senior Member

Dołączenie: Pią Paź 16, 2015 10:32 am
Postów: 166
Co do suplementów to pełna zgoda,jeżeli je stosujemy to z odpowiednim wyczuciem oraz rozwagą,szczególnie podczas odchudzania. A zaglądaliście już na naszą stronę NaturalneWedliny.pl ?

_________________
www.NaturalneWedliny.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Zdrowe odżywianie
PostWysłany: Pią Mar 11, 2016 2:02 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Pią Mar 11, 2016 1:47 pm
Postów: 2
Dobry sklep ze zdrową żywnością? Polecam goodfoods.pl
Wszystkie produkty są wytwarzane z najwyższej jakości surowców, w większości pozyskiwane z pięknego, czystego Podkarpacia.


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 138 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 10  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 26 gości

Planujesz na urlop? - http://wypoczynek.turystyka.pl/


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

Redakcja serwisu zdrowo.info.pl informuje, że publikowane komentarze są prywatnym opiniami użytkowników forum i nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. | polityka prywatności