Zdrowie
Zdrowy styl życia
- strona główna portalu

Żyj zdrowo -forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne o zdrowym stylu życia
Obecny czas: Czw Mar 28, 2024 7:23 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 138 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 6, 7, 8, 9, 10
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Zdrowe odżywianie
PostWysłany: Czw Cze 23, 2022 2:52 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Czw Maj 19, 2022 11:13 am
Postów: 36
qosak napisał(a):
Tylko na catering dietetyczny mało kto może sobie w ogóle pozwolić. Jest to opcja przede wszystkim dla tych, którzy sporo zarabiają i mogą szastać pieniędzmi na prawo i lewo. Co jak co, ale cateringi dietetyczne w Polsce sporo kosztują. Jak ktoś zarabia najniższą krajową albo w okolicach tego pułapu, to przecież nie ma szans, by kupował sobie cateringi. Są jednak pewne sposoby, by jeść zdrowo, nie tyć i cieszyć się znakomitym samopoczuciem. Trzeba pić dużo wody. Zrezygnuj z herbaty, kawy i cukru. Im więcej wody, tym lepiej. Najlepsza jest niegazowana mineralna. Wyeliminuj alkohol, słodycze, fast foody i tym podobne. Ważny jest także regularny trening


Podpisuję sie pod tym obiema rękami. Sama prawda.


Góra
 Profil  
 

zdrowie



 Temat postu: Re: Zdrowe odżywianie
PostWysłany: Nie Cze 26, 2022 10:28 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Wto Paź 29, 2019 12:22 am
Postów: 23
pinokia napisał(a):
aniosa napisał(a):
Piliście kiedyś nutridrinki?? Niedawno chorowałam i dzięki fresubinowi udało mi się szybko wrócić do formy, na pewno te drinki można kupić w aptekach doz, mojej mamie teraz też kupiłam żeby sobie jako dodatek do diety piła, bo trochę ostatnio ma problem z aptetytem

czy te nutridrinki poza DOZ tez można gdzieś kupić? Poszukuję dla starszej osoby która ostatnio nie ma apetytu

nie wiem czy poza dozem gdzieś są, zresztą w DOZ ma duży wybór nutridrinków i świetne ceny, na pewno coś znajdziesz odpowiedniego


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Zdrowe odżywianie
PostWysłany: Pon Cze 27, 2022 10:30 am 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Czw Sty 30, 2020 9:34 am
Postów: 26
Dokładnie, ja nawet ostatnio jakieś porównanie nutridrinków robiłam i te z doz miały najlepszy stosunek jakości do ceny.


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 138 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 6, 7, 8, 9, 10

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 18 gości

Planujesz na urlop? - http://wypoczynek.turystyka.pl/


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

Redakcja serwisu zdrowo.info.pl informuje, że publikowane komentarze są prywatnym opiniami użytkowników forum i nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. | polityka prywatności