Zdrowie
Zdrowy styl życia
- strona główna portalu

Żyj zdrowo -forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne o zdrowym stylu życia
Obecny czas: Czw Mar 28, 2024 10:25 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 138 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Zdrowe odżywianie
PostWysłany: Czw Maj 23, 2013 10:05 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Wto Maj 21, 2013 2:05 pm
Postów: 2
Wbrew pozorom, każdy sklep może okazać się tym ze zdrową żywnością. Wystarczy telefon komórkowy i aplikacja e-food, która po przeskanowaniu kodu kreskowego dostarcza szczegółowych informacji na temat składu danego produktu. Prościej się chyba nie da ;-)


Góra
 Profil  
 

zdrowie



 Temat postu: Re: Zdrowe odżywianie
PostWysłany: Pią Maj 31, 2013 2:58 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Pią Maj 31, 2013 2:55 pm
Postów: 22
Witam, zapraszam do wsparcia wszystkich nowej inicjatywy społecznej polegającej na utworzeniu Instytutu Biodynamiki i Permakultury - Samoochrona www.daj.im/Biodynamika


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Zdrowe odżywianie
PostWysłany: Pią Lip 05, 2013 2:58 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Nie Cze 02, 2013 6:41 am
Postów: 45
Przede wszystkim musimy uważać na to co jemu,kupować tylko w dobrych sklepach i czytać skład danych produktów,od tego powinniśmy tutaj zacząć. Ja najczęściej robię zakupy w sklepach internetowych,również te spożywcze i dobrze na tym wychodzę.

_________________
www.Nonibioactive.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Zdrowe odżywianie
PostWysłany: Śro Lis 20, 2013 8:08 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Śro Lis 20, 2013 7:55 am
Postów: 2
Witam
Państwowy Instytut Włókien Naturalnych i Roślin Zielarskich produkuje i sprzedaje min.
    olej lniany do diety dr Budwig,
    len mielony,
    siemię lniane,
    kaszki lniano-owsiane,
    olej niskolinolenowy,
    musli,
    wyroby z lnu i konopi siewnej.

Adres sklepu w podpisie.

Pozdrawiam

_________________
www.sklep.iwnirz.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Zdrowe odżywianie
PostWysłany: Czw Gru 05, 2013 10:18 am 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Śro Paź 09, 2013 7:59 am
Postów: 46
Jeżeli chodzi o dobre i godne zaufania sklepy ze zdrową żywnością,to polecam zajrzeć także do nas,gdzie znajdziecie szeroki wybór oraz atrakcyjne ceny,tym bardziej teraz z okazji zbliżających się świąt.

_________________
www.E-market24.com.pl - zdrowa


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Zdrowe odżywianie
PostWysłany: Pon Paź 20, 2014 10:32 am 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Pon Paź 13, 2014 9:07 am
Postów: 31
Pamiętaj tylko o kupowaniu tych najlepszych, ekologicznych. Ja osobiście polecam sklep http://hh-life.pl/?post_type=product
Mają też doradztwo dietetyczne i zdrowotne! :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Zdrowe odżywianie
PostWysłany: Śro Lis 26, 2014 4:37 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Pon Lip 07, 2014 9:20 am
Postów: 60
Zgadzam się,jeżeli już stawiasz na dietę to bazuj na tych dobrych i ekologicznych produktach,które możesz znaleźć na naszej stronie,zapraszamy serdecznie:)

_________________
www.SarmackieSmakolyki.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Zdrowe odżywianie
PostWysłany: Czw Lis 27, 2014 9:21 am 
Offline
Member
Member
Awatar użytkownika

Dołączenie: Wto Sie 26, 2014 7:59 am
Postów: 47
Mam pytanie. Zaczęłam biegać jakiś czas temu, a teraz do biegania chciałabym dorzucić dietę. I tutaj mam pytanie do osób biegających i stosujących do tego dietę. Czy sami układacie sobie dietę czy korzystacie z pomocy dietetyków?

_________________
Lubisz biega


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Zdrowe odżywianie
PostWysłany: Czw Lis 27, 2014 12:02 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Czw Lis 27, 2014 11:55 am
Postów: 3
Żyjemy w czasach kiedy jesteśmy narażeni na wiele czynników środowiskowych. Jak z tym walczyć? Jak pomóc swojemu organizmowi na lepszą regeneracje, lepszą jakość życia. To proste, jedz zdrowo, uprawiaj sport, unikaj stresu! Jednak nie zawsze mamy czas na zastosowanie tych wskazówek.. Naturalne herbaty, oleje, zioła i przyprawy pomogą Ci utrzymać prawidłową harmonię życia. Wejdź na naszą stronę i zapoznaj się z ofertą: 1000 smaków.
To bogactwo Twojej diety, rozkosz dla podniebienia, lepsza jakość.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Zdrowe odżywianie
PostWysłany: Śro Gru 03, 2014 10:50 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Śro Gru 03, 2014 10:35 am
Postów: 2
moim zdaniem warto jest się zdrowo odżywiać




opakowania jednorazowe Ursynów - http://marte.com.pl/


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Zdrowe odżywianie
PostWysłany: Śro Gru 03, 2014 1:41 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Śro Gru 03, 2014 1:29 pm
Postów: 5
Nie wszystko z napisem "zdrowa żywność" jest nią naprawdę ;) i nie wszystkie konserwanty są sztuczne. Nie ma co wpadać w paranoje bo wszystko jest dla ludzi tylko z umiarem.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Zdrowe odżywianie
PostWysłany: Czw Gru 04, 2014 3:14 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Czw Gru 04, 2014 2:54 pm
Postów: 20
Zgadzam się,ale to już zależy nawet od samego sklepu w którym kupujemy. Zamawiając zdrową żywność na Biowroclaw.pl możecie być pewni tego co jecie,bez chemii czy sztucznych konserwantów.

_________________
www.Biowroclaw.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Zdrowe odżywianie
PostWysłany: Pon Sty 19, 2015 6:58 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Pon Sty 19, 2015 6:45 pm
Postów: 3
Ja osobiście odchudzam się z ''Herbalife'' Jest to firma produkująca bardzo dobre produkty dietetyczne. Wszystko zostało opracowane przez lekarzy dla ludzi. Produkty są całkowicie naturalne. Razem z Herbalife odżywiam się dosyć długo więc nie jestem w stanie powiedzieć ile schudłem lecz w tej chwili mam 181 cm wzrostu przy wadze 77 kilo która cały czas maleje. Niestety jest to droga sprawa ale jeżeli zdrowie jest dla ciebie najważniejsze to jest to najlepsza inwestycja w zdrowie jaką kiedykolwiek mogłeś/aś zrobić. Lecz Herbalife to nie wszystko i normalne odżywianie wchodzi w grę, więc polecam książkę pani Agnieszki:http://adf.ly/wQzgP Gdzie możecie znaleść aż 50 przepisów na dietetyczne surówki. A jeżeli nie przekonuje cie moja historia zapraszam do 8 szybkich i prostych sposobów na schudnięcie Pana Michała: http://adf.ly/wQztS Polecam Pan Uzurpator.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Zdrowe odżywianie
PostWysłany: Pon Sty 19, 2015 7:44 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Pon Sty 19, 2015 7:36 pm
Postów: 10
Jeżeli chodzi o produkty typu suplementy diety to godna uwagi jest firma ALE. Zbyt wielkiego wyboru nie mają ale wszystkie produkty mają świetny skład i są dostosowane do potrzeb wielu osób. Ja zaczęłam je brać przy okazji częstego uprawiania sportu i jestem bardzo zadowolona.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Zdrowe odżywianie
PostWysłany: Pon Sty 26, 2015 1:15 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Pon Sty 26, 2015 1:10 pm
Postów: 29
Akurat tej firmy nie znam więc ciężko mi cokolwiek powiedzieć na jej temat ich suplementów,warto postawić mimo wszystko na dobrą diete i zdrowe produkty a akurat te bez żądnego problemu znajdziecie u nas,,warto przekonać się o tym samemu:)

_________________
www.ZdrowoZyc.com.pl


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 138 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 22 gości

Planujesz na urlop? - http://wypoczynek.turystyka.pl/


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

Redakcja serwisu zdrowo.info.pl informuje, że publikowane komentarze są prywatnym opiniami użytkowników forum i nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. | polityka prywatności