Zdrowie
Zdrowy styl życia
- strona główna portalu

Żyj zdrowo -forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne o zdrowym stylu życia
Obecny czas: Czw Mar 28, 2024 12:32 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 138 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 10  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Zdrowe odżywianie
PostWysłany: Nie Maj 31, 2015 6:41 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Nie Maj 31, 2015 2:54 pm
Postów: 22
hiro10 napisał(a):
Zdrowa żywność to taka która jest zdrowo przygotowana.


Skoro poruszamy temat przygotowania, to kłaniają się w tym momencie oleje. Ważne jest to jaki olej jak używamy i jakiej jest on jakości. Proponuje dowiedzieć się więcej, bo nie będę się tutaj rozwodziła na temat każdego rodzaju oleju. Ja stawiam na olej kokosowy i oliwę z oliwek. Z oliwą nie ma problemu, bo znajdziemy ją praktycznie w każdym markecie, ale z olejem kokosowym jest już ciężej. Jeśli interesuje Was temat oleju kokosowego to odsyłam na stronkę po więcej informacji i również ewentualny zakup ;) www.dziennikzachodni.pl/artykul/3788543,olej-kokosowy-100-bio-extra-virgin-tloczony-na-zimno-gdzie-kupic-wlasciwosci-opinie,id,t.html


Góra
 Profil  
 

zdrowie



 Temat postu: Re: Zdrowe odżywianie
PostWysłany: Pon Lip 27, 2015 4:40 pm 
Offline
Expert
Expert

Dołączenie: Czw Cze 18, 2015 2:52 pm
Postów: 243
Miejscowość: Warszawa
a jakie polecacie sklepy internetowe ?


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Zdrowe odżywianie
PostWysłany: Śro Wrz 30, 2015 4:10 pm 
Offline
Senior Member
Senior Member

Dołączenie: Śro Wrz 30, 2015 3:44 pm
Postów: 147
Jeżeli zależy Ci na produktach naprawdę zdrowych i dobrej jakości,to z całą pewnością można polecić nasza stronę Zielonysmak.pl zapraszamy i chętnie pomożemy,doradzimy podczas wyboru:)

_________________
www.Zielonysmak.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Zdrowe odżywianie
PostWysłany: Wto Paź 13, 2015 1:58 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Śro Sie 26, 2015 9:13 pm
Postów: 6
Przy wyborze nie warto skupiać się na konkretnym sklepie, ale na produktach, które są oferowane. Zwróć przede wszystkim uwagę, żeby skład produktów był krótki i zawierał naturalne składniki. Wtedy nie powinieneś być rozczarowany zakupem :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Zdrowe odżywianie
PostWysłany: Pią Paź 16, 2015 10:36 am 
Offline
Senior Member
Senior Member

Dołączenie: Pią Paź 16, 2015 10:32 am
Postów: 166
Witam Wszystkich Użytkowników na forum. Moim zdaniem warto zwracać uwagę zarówno na sklep jak i produkty jakie oferuje,zerknąć na skład. Kupując tradycyjne,naturalne wędliny z naszego sklepu,macie pewność tego co jecie i gwarancję świeżości oraz smaku:)

_________________
www.NaturalneWedliny.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Zdrowe odżywianie
PostWysłany: Pią Paź 16, 2015 10:50 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Pią Paź 16, 2015 10:34 am
Postów: 8
Zdrową żywność również uważam żeby lepiej kupować w necie, bo można spokojnie poczytać i wybrać a i jest taniej, ale pamiętajcie żeby kupować w sklepach zielarskich, zielarsko-medycznych tzw. pewnych. Na allegro itp. niestety zamiast ziół sprzedają siano itp. Ja polecam sklep zielarsko-medyczny bardzo profesjonalny i mający 100% jakościowe produkty zioła, herbaty, oleje naturalne zimno tłoczone miody kosmetyki itd. Ważne i godne uwagi jest to że sklep jest wiarygodny ponieważ założony przez Panią dr. n med. Więc chyba lepiej trafić nie można www.herbisarium.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Zdrowe odżywianie
PostWysłany: Wto Paź 27, 2015 1:57 pm 
Offline
Senior Member
Senior Member

Dołączenie: Pią Paź 16, 2015 10:32 am
Postów: 166
Na portalach aukcyjnych mogą nam wcisnąć niemal wszystko,więc pytanie czy jest sens ryzykować,szczególnie jeżeli zależy nam faktycznie na tej zdrowej żywności? Moim zdaniem lepiej zdecydować się na godne zaufania sklepy internetowe,które oferują nam pewną jakość.

_________________
www.NaturalneWedliny.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Zdrowe odżywianie
PostWysłany: Nie Lis 08, 2015 3:58 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Pią Sie 21, 2015 7:09 pm
Postów: 33
Lepiej już wybrac się na ryneczki, gdzie iwdać że te wszystkie rzeczy nie wyglądają tak idealnie jak normalnie w sklepach :) Ja zawsze biorę te na których widać, że jednak jest to warzywo czy owoc bez żadnych super dodatków. Na śniadanie także zawsze zjadam jajeczniczke z wiejskich jaj i kawałek boczusiu, a po wypijam kapsułke Revitasens na podtrzymanie dobrego nastroju oraz koncentracji i dzien pełen wrażeń moge zaczynac ^^


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Zdrowe odżywianie
PostWysłany: Wto Lis 10, 2015 12:24 pm 
Offline
Expert
Expert

Dołączenie: Wto Lip 14, 2015 11:06 am
Postów: 210
Na pierwszy rzut oka nie odróżnisz czy dany owoc lub warzywo faktycznie jest bez ulepszaczy,chemii,nie jest to po prostu możliwe. Ja mam swoje sprawdzone źródła,ale nie ukrywam że często robię też zakupy spożywcze w sklepach internetowych,,dostawa zawsze na czas i każdy z produktów jest świeży.

_________________
www.Optilux.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Zdrowe odżywianie
PostWysłany: Pią Lis 13, 2015 8:54 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Sob Lis 07, 2015 9:33 am
Postów: 3
Miejscowość: Warszawa
Dla mnie zdrowe odżywianie to przede wszystkim to oparte o gotowanie na parze. Na szczęście część mojej rodziny mieszka na wsi. Dzięki czemu nie mam trudności z dostępem do dobrej jakości warzyw i owoców.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Zdrowe odżywianie
PostWysłany: Pon Lis 16, 2015 10:41 am 
Offline
Member
Member
Awatar użytkownika

Dołączenie: Pią Paź 02, 2015 8:45 am
Postów: 82
Miejscowość: Wadowice
Dawno już nie jadałem rzeczy gotowanych na parze, ale swego czasu pamiętam że uwielbiałem kurczaka


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Zdrowe odżywianie
PostWysłany: Śro Lis 25, 2015 7:32 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Sob Sie 22, 2015 2:47 pm
Postów: 29
Zdrowe odzywianie swoją drogą, jednak wole wspomagac sie tez suplementem- obecnie jest to revitasens,bo niestety nie jestesmy w stanie dostarczyc wszystkich potrzebnych organizmowi skladnikow przez jedzenie czy plyny


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Zdrowe odżywianie
PostWysłany: Czw Lis 26, 2015 6:50 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Pią Wrz 25, 2015 12:41 pm
Postów: 53
Jestem trochę innego zdania i myślę, że przy odpowiedniej diecie i produktach jesteśmy w stanie dostarczyć tego co organizm potrzebuje. Ja codziennie pije soki wyciskane na wyciskarce i dzięki temu faktycznie zwiększyła się moja lista produktów, które spożywam, a dodatkowo jem je na surowo. teraz zamierzam zakupić prase do tłoczenia olei na zimno bo przecieć w ten sposób też możemy dostarczyć pewne wit.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Zdrowe odżywianie
PostWysłany: Czw Lis 26, 2015 7:39 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Pią Sie 21, 2015 7:09 pm
Postów: 33
A ja zgadzam się bardziej z Kowalia 98, bo to prawda że sporą dawke witamin i minerałów mozna dostarczyc do organizmu z żywności. Aczolwiek czy Omega3, Ltryptofan, kwas foliowy oraz witaminy B6 i B12, które znajdują sie w Revitasens mamy nadwyżkę ?? No nie i bardzo często wystepują ich niedobry u ogromnej czesci osób. A tak za pomoca kapsułki mozna je w dużym stopniu ograniczyć :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Zdrowe odżywianie
PostWysłany: Pią Lis 27, 2015 6:37 am 
Offline
Expert
Expert

Dołączenie: Śro Paź 27, 2010 8:07 am
Postów: 281
Miejscowość: grupa krwi 0 Rh + , Le (-a, +b), wydzielacz, GT2 zbieracz.
Cytuj:
A tak za pomoca kapsułki mozna je w dużym stopniu ograniczyć

- dobra myśl, pod warunkiem że masz dobre wchłanianie w jelitach.
- a z tym wchłanianiem to raczej nie jest za dobrze u ludzi.


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 138 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 10  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 32 gości

Planujesz na urlop? - http://wypoczynek.turystyka.pl/


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

Redakcja serwisu zdrowo.info.pl informuje, że publikowane komentarze są prywatnym opiniami użytkowników forum i nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. | polityka prywatności