Zdrowie
Zdrowy styl życia
- strona główna portalu

Żyj zdrowo -forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne o zdrowym stylu życia
Obecny czas: Czw Mar 28, 2024 7:39 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 50 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: eko-sklepy
PostWysłany: Wto Cze 01, 2010 1:14 pm 
Offline
New Member
New Member
Awatar użytkownika

Dołączenie: Wto Cze 01, 2010 12:46 pm
Postów: 2
Witam :D
mam pytanie
czy zamawiacie jakieś produkty w sklepach internetowych z ekologiczna żywnością
jesli tak, to czy faktycznie są to produkty dobrej jakości?
ostatnio znalazłem w sieci jeden z takich sklepów, konkretnie Organic Farma Zdrowia
zamawialiście coś stamtąd? :mrgreen:
Pozdrawiam :mrgreen:

_________________
...nigdy nie wiesz co czeka za rogiem...


Góra
 Profil  
 

zdrowie



 Temat postu: Re: eko-sklepy
PostWysłany: Czw Cze 03, 2010 7:22 pm 
Offline
Team Leader
Team Leader

Dołączenie: Wto Cze 24, 2008 7:37 am
Postów: 3942
Witam traveler

Ja jestem w tej szczęśliwej sytuacji, że mam blisko targ (dwa razy w tygodniu). Może się ktoś odezwie...
Wyłączam się.... bo idzie od wschodu wielka nawałnica. Wczoraj wieczorem tez była straszna.

Pozdrawiam z Wołomina


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: eko-sklepy
PostWysłany: Pią Cze 11, 2010 11:42 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Pią Cze 11, 2010 11:11 am
Postów: 3
Witam traveler

Jako fascynat zdrowej żywności, miałem jakiś czas temu podobny problem z wyborem dobrego sklepu internetowego ze zdrową żywnością, natknąłem się na kilka sklepów , nazwałbym to pseudo sklepów , które oferowały mi produkty - z wyższej półki z super marketu w cenie x 3 . werbowałem internet, różne fora ze zdrowa żywnością i ciężko było coś konkretnego wybrać. Aż do momentu kiedy na jakimś biznesowym spotkaniu, natknąłem się na Panią która od ponad 10 lat stosuje szkolenia na temat zdrowej żywności i poleciła mi sklep internetowy o nazwie Myecolife. Od pomad 3 miesięcy nie zamieniłbym tego sklepu na żaden inny , produkty palce lizać, z dostawa do domu, w rozsądnej cenie. Oto linka do sklepu w którym się zaopatruję i polecam, https://sklep.myecolife.pl/ekodrawska/ . Jeśli nasuną się jakieś pytania proszę pisać na mojego maila grzesiek@srv.pl
.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: eko-sklepy
PostWysłany: Nie Cze 13, 2010 9:09 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Nie Cze 13, 2010 8:54 pm
Postów: 1
Witam!
http://www.freedelikatesy.pl/ - to jeden z nowych sklepów z eko-żywnością, korzystam z ich usług od trzech miesięcy i jestem naprawdę zadowolona, ich strona internetowa jest przejrzysta, oferują szeroki wybór produktów, a przy produktach świeżych (warzywa, owoce, nabiał, wędliny) jest podana informacja o dostawach do sklepu,dzięki czemu mogę zamówić te produkty z najświeższej dostawy. Dostawa do domu jest bezpłatna, a gdy mam jakieś pytania albo coś pomylę w zamówieniu :wink: po prostu wysyłam mail'a lub dzwonię - podsumowując oceniam jakość produktów i obsługi sklepu bardzo dobrze - polecam :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: eko-sklepy
PostWysłany: Pon Lip 12, 2010 2:20 pm 
Offline
Member
Member
Awatar użytkownika

Dołączenie: Pon Lip 05, 2010 10:53 am
Postów: 40
Kilka razy zamawiałam produkty w takim sklepie i nie ma sie czego obawiać. Trzeba wybrać tylko uczciwą i sprawdzoną formę,to wg mnie podstawowa kwestia.

_________________
www.TylkoZdrowie.com - kosmetyki,suplementy.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: eko-sklepy
PostWysłany: Czw Paź 07, 2010 12:04 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Czw Paź 07, 2010 11:57 am
Postów: 5
Moja mama korzysta z opcji cateringu dietetycznego. opcja jest o tyle fajna, że przywożą jedzonko do domu. samemu można wybrac typ menu, w zaleznosci od tego, jakie smaki sie preferuje. dobrze sie chudnie. dzialaja w kilku miastach. jakby co, tu podaje strone: http://cateringdietetyczny.pl/


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: eko-sklepy
PostWysłany: Pon Gru 06, 2010 10:13 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Czw Paź 07, 2010 11:57 am
Postów: 5
Wyszperałam przykładową fotkę tego, o czym pisałam ostatnio: to akurat bułeczka z otrębów z serem (dla dukanowców), wygląda pysznie, podobno tak też smakuje:) Coś nie mogę wstawić samego zdjęcia więc wklejam link... http://www.facebook.com/photo.php?fbid=133387823382859&set=a.133387786716196.30542.117470021641306


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: eko-sklepy
PostWysłany: Pon Sty 17, 2011 3:36 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Pon Sty 17, 2011 3:18 pm
Postów: 2
Od pewnego czasu kupuję w sklepie www.vitanatura.pl ponieważ mają tanie masła orzechowe i pasztety. Czas realizacji zamówienia jest w miarę szybki i póki co nie miałem żadnych przykrych niespodzianek :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: eko-sklepy
PostWysłany: Pon Gru 03, 2012 6:10 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Pon Gru 03, 2012 6:00 pm
Postów: 10
Osobiście nie zamawiałam, ale widzę że sklepy z tą żywnością są coraz bardziej popularne i coraz więcej ludzi kupuje eko żywność.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: eko-sklepy
PostWysłany: Pią Gru 07, 2012 12:12 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Sob Lis 24, 2012 11:10 pm
Postów: 6
Hej,
ja zamawiam w natoobe.pl W sumie ceny są bardzo dobre, wszystkie produkty są regionalne, tradycyjne i z certyfikatami, co dla mnie bardzo się liczy, a teraz mają darmową przesyłkę do końca tygodnia. Jest też świetna oferta koszy podarunkowych. Już zamówiłam prezenty dla "mniej zdrowej" części rodziny :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: eko-sklepy
PostWysłany: Nie Gru 09, 2012 12:20 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Wto Lis 20, 2012 8:04 am
Postów: 37
Zapraszam także na naszą stronę www.Perlo.com.pl gdzie znajdziecie szeroki wybór wód leczniczych,mineralnych w atrakcyjnych cenach.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: eko-sklepy
PostWysłany: Czw Gru 13, 2012 1:56 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Czw Gru 13, 2012 1:53 pm
Postów: 1
Od dawna kupuje w sieci produkty Gryszczeniówki. W szczególności przepyszne dżemy, które uwielbia moja rodzina, a także świeże soki i nektary. Wszystko z naturalnych produktów , więc czego chcieć więcej ? :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: eko-sklepy
PostWysłany: Sob Maj 25, 2013 1:15 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Wto Lut 19, 2013 2:58 pm
Postów: 2
Witam,
osobom z Łodzi i okolic polecam sklep internetowy Kurier Warzywny (www.kurierwarzywny.pl). Mają w nim świeże ekologiczne warzywa, owoce i nabiał. Dostawa do domu raz w tygodniu w godzinach wieczornych. Aktualnie w ofercie firmy jest mnóstwo ekologicznych nowalijek. Polecam.

Pozdrawiam !


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: eko-sklepy
PostWysłany: Pon Maj 27, 2013 10:50 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Pon Maj 27, 2013 10:44 pm
Postów: 1
A ja polecam www.vegepack.pl. Zamawiam co tydzień przez internet. Mają największy wybór ziół i sałat począwszy od mojego ukochanego musztardowca po sałatę rzymską oczywiście pochodzenie krajowe. Kupuję od pół roku i ani kropli alergii na buzi mojego 8-miesięcznego synka:) A marchewka palce lizać:) :lol:


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: eko-sklepy
PostWysłany: Pią Maj 31, 2013 3:02 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Pią Maj 31, 2013 2:55 pm
Postów: 22
Zapraszam do Wsparcia injatywy powstania nowego, wyjątkowego sklepu Instytutu Biodynamiki i Permakultury - Samoochrona www.daj.im/Biodynamika


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 50 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 25 gości

Planujesz na urlop? - http://wypoczynek.turystyka.pl/


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

Redakcja serwisu zdrowo.info.pl informuje, że publikowane komentarze są prywatnym opiniami użytkowników forum i nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. | polityka prywatności