Zdrowie
Zdrowy styl życia
- strona główna portalu

Żyj zdrowo -forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne o zdrowym stylu życia
Obecny czas: Czw Mar 28, 2024 8:58 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 66 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: zakupy przez internet
PostWysłany: Pon Kwi 20, 2020 2:50 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Pon Kwi 20, 2020 2:48 pm
Postów: 1
Nie rozumiem, czemu nie którzy nie są przekonani do zakupów spożywczych online. Same plusy - zwłaszcza teraz jak panuje wirus. Nie stoimy w kolejkach, daty na produktach są takie same, reklamacje składamy w taki sam sposób jak w zwykłym sklepie. Oszczędzamy bardzo dużo czasu dzięki temu.

Ja jestem z Tarnowa i robię zakupy online *** już od dłuższego czasu. Dla siebie i przede wszystkim dla dziadków. Dostawca zostawia zakupy pod drzwiami, wszystko jest dezynfekowane, świeże, a wędliny nawet hermetycznie pakowane i mogę zamówić na zapas. Ogólnie, same plusy więc polecam każdemu.


Góra
 Profil  
 

zdrowie



 Temat postu: Re: zakupy przez internet
PostWysłany: Czw Lis 18, 2021 10:12 am 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Czw Lis 18, 2021 9:12 am
Postów: 19
ja nie lubie takich serwisów, zwłaszcza że dostawcy lecą sobie w kulki i np. zostawiają zadowoleni pod bramą wielorodzinnych bloków.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: zakupy przez internet
PostWysłany: Wto Mar 22, 2022 8:46 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Czw Sty 20, 2022 10:38 pm
Postów: 6
spożywkę kupuję tylko w sklepie pod domem a całą resztę w sieci ubrani, kosmetyki czy elektronikę i tak dzis kupiłam sobie w słuchawki do biegania adrenaline 2.0 z audictusa bo o 30 zł tanie jak w media


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: zakupy przez internet
PostWysłany: Sob Lip 02, 2022 4:47 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Czw Sty 20, 2022 10:38 pm
Postów: 6
ciągle kupuję cos w sieci teraz robię remont kuchni i trafiłam na fajny sklep https://sklep.sotbe.com/ kupiłam baterie do zlewozmywaka i czekam na przesyłkę


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: zakupy przez internet
PostWysłany: Śro Lip 06, 2022 1:16 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Pią Cze 03, 2022 10:09 am
Postów: 38
Hejka, ja bardzo lubię robić zakupy przez internet. Dla mnie to oszczedność czasu.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: zakupy przez internet
PostWysłany: Czw Kwi 13, 2023 9:22 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Czw Kwi 13, 2023 9:20 am
Postów: 2
a ja polecam blender, dzieki temu zdrowe posilki szybko przygotowywuje i zabieram ze soba https://blendygo.pl/produkt/przenosny-blender-bezprzewodowy/?a_aid=Ryfczak&a_bid=ce47c233


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 66 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości

Planujesz na urlop? - http://wypoczynek.turystyka.pl/


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

Redakcja serwisu zdrowo.info.pl informuje, że publikowane komentarze są prywatnym opiniami użytkowników forum i nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. | polityka prywatności