Zdrowie
Zdrowy styl życia
- strona główna portalu

Żyj zdrowo -forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne o zdrowym stylu życia
Obecny czas: Czw Mar 28, 2024 8:42 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 66 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: zakupy przez internet
PostWysłany: Pią Sty 11, 2013 12:03 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Czw Sty 10, 2013 12:22 pm
Postów: 1
Witam,

Jestem tu nowy, więc nie będę narazie zarzucał hasłami "Ty", "Wam" lub innymi równie bezpośrednimi. ;)

Zakupy przez internet należą bezwątpienia do jednego z najłatwiejszych sposób zaopatrywania się w produkty zarówno spożywcze, jak i te nienadające się do konsumpcji ;)

Jest wiele sklepów internetowych, gdzie można kupić zdrową żywność. Sam z doświadczenia polecam dwa:

notoeko.pl oraz eko-mlociny.pl

Oba sklepy funkcjonują na terenie Wa-wy, ale wysyłka dotyczy skali całego kraju.

Podrawiam ! ;)


Góra
 Profil  
 

zdrowie



 Temat postu: Re: zakupy przez internet
PostWysłany: Wto Sty 15, 2013 6:24 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Wto Lip 24, 2012 1:11 pm
Postów: 23
Zakupy przez internet dla starszych osób stanowią pewien problem. Dla młodych już nie. Wiem, że moja zona ma konta zakupowe na allegro, na zlotewyprzedaze.pl Kupuje dla rodziny ciuchy, kosmetyki, drobne AGD ze względu na niższe ceny.
Żywność jeszcze stacjonarnie:)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: zakupy przez internet
PostWysłany: Czw Sty 17, 2013 10:42 am 
Offline
Senior Member
Senior Member
Awatar użytkownika

Dołączenie: Pią Sty 04, 2013 12:14 pm
Postów: 108
Miejscowość: Zdu
Mimo że każdy chce się odchudzać, ludzie będą coraz częściej kupować jedzenie przez internet, zamiast przejść się normalnie do sklepu. Taką usługę wprowadziła już Alma z tego co kojarzę.
Ale faktycznie, cenowo nieraz sklepy mają spore przebicie przy zakupach internetowych. No i ekologiczną żywność łątwiej dostać w internecie niż stacjonarnym sklepie :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: zakupy przez internet
PostWysłany: Śro Lut 06, 2013 7:49 am 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Wto Lut 05, 2013 12:34 pm
Postów: 14
A ja akurat do zakupów spożywczych przez internet nie mogę się przekonać. Lubię na własne oczy sprawdzić świeżość produktów i chwilę zastanowić się nad wyborem. Co innego sprzęty kuchenne (skupiam się tylko na kwestii zakupów związanych pośrednio lub bezpośrednio z jedzeniem, bo w końcu jesteśmy w dziale kulinarnym :P), bo można je dostać taniej i nie będą nieświeże ;-) Taniej kupiłam np. parowar Intellisteam, o taki: ***
I tak zamierzałam go kupić, więc po co miałam wydawać te 200 zł więcej? ;-) Podobnie było z drobniejszymi i nie aż tak drogimi przyrządami kuchennymi: kupiłam w sieci noże, tarkę do warzyw, garnki. Jestem zarejestrowana chyba w 3 klubach zakupowych i w wielu sklepach internetowych, zawsze sprawdzam oferty, ale nie kupuję nic pod wpływem chwili: wiem, czego potrzebuję i to jest klucz do tego, by nie wydawać niepotrzebnie pieniędzy. Po jedzenie wciąż jednak wolę chodzić do okolicznego warzywniaka (mieszkam na wsi i uwielbiam odwiedzać sklepik działający przy ogrodach sadowniczych, zawsze są tam świeże, pyszne i tanie owoce i warzywa), a po mięso do tutejszego kurnika ;-) I sądzę, że żaden sklep internetowy nie zapewni mi lepszych produktów spożywczych :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: zakupy przez internet
PostWysłany: Śro Lut 06, 2013 10:20 am 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Wto Lip 24, 2012 1:11 pm
Postów: 23
Przez internet kupuje czasami jeszcze tak zwane rzeczy z drugiej ręki na allegro.pl albo sprzedajemy.pl ludzie pozbywają się na prawdę ciekawych rzeczy i nie koniecznie używanych.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: zakupy przez internet
PostWysłany: Pią Lut 15, 2013 8:50 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Pią Lut 15, 2013 8:40 pm
Postów: 4
Ja praktycznie zawsze kupuję przez internet, bo mieszkam w małym miasteczku i nie mam szans znaleźć tu ani sklepu dla wege, ani ogólnie ze zdrową żywnością, a nie mam też czasu biegać po wszystkich małych sklepikach z nadzieją, że może akurat gdzieś coś znajdę. Ale nie mam żadnego wybranego sklepu online, korzystam z różnych i w sprawie żywności, i suplementów.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: zakupy przez internet
PostWysłany: Pon Paź 07, 2013 2:15 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Pon Paź 07, 2013 2:00 pm
Postów: 8
Też głównie przez neta. Najwięcej na www.iherb.com.pl - dobre ceny, duży wybór i dodatkowo 10 dolców zniżki na wejściu. Po pierwszym zakupie też możesz dostać pełno rabatów. Polecam!


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: zakupy przez internet
PostWysłany: Nie Paź 20, 2013 5:33 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Nie Paź 20, 2013 5:21 am
Postów: 1
nigdy w życiu jeszcze nie kupowałam jedzenia przez INTERNET.. teraz już zastanawiam się ))


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: zakupy przez internet
PostWysłany: Pon Paź 21, 2013 10:21 am 
Offline
Senior Member
Senior Member
Awatar użytkownika

Dołączenie: Pią Sty 04, 2013 12:14 pm
Postów: 108
Miejscowość: Zdu
Wszystko zależy też od tego, gdzie mieszkasz :) Ja mam to szczęście, że kupuję w *** - mają swoje "biuro" w moim mieście i jak robię zamówienie, to nawet nie płacę za wysyłkę, po prostu odbieram towar w biurze. Wychodzi jeszcze taniej ;)
Nie zmienia to faktu, że nie mają wszystkiego, wiadomo. Kupuję prze internet, jest to wygodne i tak jak pisałem wcześniej, po prostu tanie :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: zakupy przez internet
PostWysłany: Wto Paź 22, 2013 11:00 am 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Pon Paź 21, 2013 1:13 pm
Postów: 13
Trzeba iść z duchem czasu. Teraz wszystko jest internetowe. Przecież to też świeże owoce i warzywa.

_________________
www.Go-Slim.pl - Wsparcie dla Twojej diety!


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: zakupy przez internet
PostWysłany: Wto Lis 26, 2013 10:11 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Nie Kwi 14, 2013 3:48 pm
Postów: 28
W internecie owszem, ale jakieś rzeczy, coś do ubrania, książki, bo tak jak jedzenie to sklepy stacjonarne oraz markety. A to co udało mi się ostatnio złowić to statuetka 3D na *** :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: zakupy przez internet
PostWysłany: Sob Gru 07, 2013 7:31 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Sob Gru 07, 2013 7:25 pm
Postów: 1
Potwierdzam, jak tu żyć bez internetowej porannej gazety!


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: zakupy przez internet
PostWysłany: Czw Gru 12, 2013 2:28 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Czw Gru 12, 2013 1:47 pm
Postów: 1
dokladnie


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: zakupy przez internet
PostWysłany: Czw Lut 27, 2014 6:03 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Nie Lut 16, 2014 9:34 pm
Postów: 16
Zależy co się przez internet kupuje. Żywność jak dla mnie nie. Wszystko inne tak :D


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: zakupy przez internet
PostWysłany: Nie Mar 16, 2014 11:52 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Nie Mar 16, 2014 11:50 pm
Postów: 12
Miejscowość: Warszawa
zapraszam na zakupy do mojego sklepu:
***


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 66 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości

Planujesz na urlop? - http://wypoczynek.turystyka.pl/


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

Redakcja serwisu zdrowo.info.pl informuje, że publikowane komentarze są prywatnym opiniami użytkowników forum i nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. | polityka prywatności