Zdrowie
Zdrowy styl życia
- strona główna portalu

Żyj zdrowo -forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne o zdrowym stylu życia
Obecny czas: Wto Mar 19, 2024 5:37 am

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Amfetamina. Problem...
PostWysłany: Nie Sty 04, 2015 3:37 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Nie Sty 04, 2015 3:19 pm
Postów: 1
Witam. Nie wiem czy wybralem dobry dzial. Ale w tej chwili mam wiekszy problem. Tak wiec...
W sylwestra przyjąłem małą dawkę amfetaminy, chyba amfetaminy. Dzialania z tego co wiem byly takie same.
To byl moj pierwszy raz z amfetamina. I sami wiecie jak to na sylwestra. Wódki sie leje dosyc duzo. I ktos z znajomych proponuje Ci fete. A to ze jestes pijany i chcesz wytrzymac do konca imprezy, zgadzasz sie. I pijesz dalej.
Po imprezie klade sie spac, zasypiam normalnie. Budze sie juz kilka godzin pozniej i wiadomo, KAC. Wypijam szklanke wody. I nage ją zwracam. Nie wiedzialem o co chodzi. Bo nigdy na kacu nie zwracalem. Postanowilem sie polozyc jeszcze na kilka godzin. Wstaje znowu. Wypijam herbate i zwracam. Ogolnie caly dzien po sylwestrze spedzilem na spaniu i wymiotowaniu. Wieczorem zjadlem tylko kanapke.
drugi dzien - juz niby troszeczke lepiej, ale to dalej nie to samo co przed impreza. Rozkojarzony, senny, taki troszeczke zamulony i nadal nie chce mi sie jesc, ale juz nie wymiotowalem tego dnia. Wieczorem zjadlem dopiero kilka kanapek.

Dzien trzeci - Wstalem, myslalem ze juz wszystko okej. Wypilem kawe. Czulem sie calkiem dobrze, gdy tak nagle znowu wrocilo zle samopoczucie, rozdrarzenienie, brak glodu. Zjadlem witaminki w tabletkach zgrupy B i D jak sie nie myle, I rozne inne witaminy w postaci plynnej. Po tym polozylem sie spac, wstalem i musialem cos zjesc juz z przymusu wiec zrobilem frytki, Weszly w zoladek calkiem normalnie. Wyszedlem na dwor, wypilem dwa piwa (czytalem ze pomogaja) wrocilem do domu, wypilem herbatke i zjadlem troche. Juz normalnie. Wiec szczesliwy polozylem sie spac z mysla ze czwarty dzien bedzie okej, mylilem sie.

wstaaje dzis (czwarty dzien) pije kawe, czekam godzinke na to az bede glodny zeby cos zjesc, a tu znowu nic. Znowu osłabienie organizmu, brak glodu, rozkojarzenie.

Doadam ze mam wysuszone usta, skore na twarzy, i ogolnie jestem przeziebiony bo latalem w koszulce w sylwestra po dworzu -.- i rozwolnienie, I ogolnie caly organizm osłabiony.

Prosze o pomoc. Dzieki


Góra
 Profil  
 

zdrowie



 Temat postu: Re: Amfetamina. Problem...
PostWysłany: Pią Mar 20, 2015 1:43 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Pią Mar 20, 2015 1:25 pm
Postów: 23
Takie efekty są po zażyciu i wymieszaniu z alkoholem. Z narkotykami nie ma żartów, po prostu trzeba przetrzymać efekt kaca a przejdzie, tylko potrwa to dłużej niż w przypadku kaca alkoholowego.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Amfetamina. Problem...
PostWysłany: Śro Kwi 29, 2015 4:44 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Śro Kwi 29, 2015 4:04 pm
Postów: 37
Organizm się odtruwa, pozbywa toksyn itd. Zawsze nie zaszkodzi udać się do lekrza i .... w przyszłości nie eksperymentować

_________________
http://cmp.med.pl/pl/placowki-medyczne/cmp-ochota


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Amfetamina. Problem...
PostWysłany: Śro Maj 13, 2015 2:06 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Wto Mar 24, 2015 2:45 pm
Postów: 26
Czy sam alkohol na imprezach to mało? Trzeba sięgnąć jeszcze po narkotyki? Na stronie poznańskiego ośrodka uzależnień Agnus - http://agnusterapia.pl/narkomania - można dowiedzieć się coś więcej na ten temat. Zaczyna się niewinnie, a jak przyjdzie opamiętanie to bez fachowej pomocy się nie obejdzie. O ile dobrze kojarze fakty, to narkotyki są do wykrycia w organizmie przez dobrych kilka dni, więc jak ktoś doradził: kaca trzeba przetrzymać. Następnym razem dobrze się zastanów zanim znów sięgniesz "chyba" po amfetaminę.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Amfetamina. Problem...
PostWysłany: Śro Lip 08, 2015 5:41 pm 
Offline
Expert
Expert

Dołączenie: Czw Cze 18, 2015 2:52 pm
Postów: 243
Miejscowość: Warszawa
jeśli dalej nie pomogło to polecam wizytę u lekarza bo może jesteś uczulony na amfetaminę


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Amfetamina. Problem...
PostWysłany: Wto Lip 21, 2015 8:08 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Czw Lip 16, 2015 6:36 pm
Postów: 3
Haaaah ale ktoś Cię wkręcił:D:D Nie mogłeś zażywać amfetaminy. Gdybyś ją zażył, niezwłocznie byś wytrzeźwiał, nie poszedł spać i nie miałbyś kaca bo organizm nie reaguje na alkohol.


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości

Planujesz na urlop? - http://wypoczynek.turystyka.pl/


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

Redakcja serwisu zdrowo.info.pl informuje, że publikowane komentarze są prywatnym opiniami użytkowników forum i nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. | polityka prywatności