Zdrowie
Zdrowy styl życia
- strona główna portalu

Żyj zdrowo -forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne o zdrowym stylu życia
Obecny czas: Wto Mar 19, 2024 9:32 am

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 68 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Rzucam palenie i tyje :)
PostWysłany: Śro Kwi 01, 2015 12:40 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Czw Wrz 04, 2014 10:52 am
Postów: 16
Polecam proszki nicorette. Dają radę.


Góra
 Profil  
 

zdrowie



 Temat postu: Re: Rzucam palenie i tyje :)
PostWysłany: Czw Kwi 30, 2015 1:10 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Czw Kwi 30, 2015 12:38 pm
Postów: 22
TO naprawdę jest zmorą rzucających ;/ Moja koleżanka jednak schudła jak rzuciła, bo to było częścią jej planu


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Rzucam palenie i tyje :)
PostWysłany: Wto Lip 28, 2015 9:14 pm 
Offline
Expert
Expert

Dołączenie: Czw Cze 18, 2015 2:52 pm
Postów: 243
Miejscowość: Warszawa
trzeba sie liczyc z tyciem przy rzucaniu palenia niestety


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Rzucam palenie i tyje :)
PostWysłany: Pią Sie 25, 2017 10:23 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Pon Maj 29, 2017 6:35 am
Postów: 8
nie tyjesz bo rzucasz palenie tylko tyjesz, bo wiecej jesz brakuje ci po prostu nalogu. Wejdzcie sobie na Adamed.Expert i poczytajcie o zdrowym odzywianiu i o dobrym łączeniu posilkow jak dieta bedzie zbalansowana to ani troche nie przytyjecie wiem bo moj wujas tak sobie poradzil i malo tego on po rzuceniu palenia schudl! Tylko, ze trenuje oczywiscie :D


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Rzucam palenie i tyje :)
PostWysłany: Pon Sie 28, 2017 10:23 am 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Pon Sie 28, 2017 10:20 am
Postów: 14
Racja, zazwyczaj tak jest, że jak chce się rzucić jeden nałóg to zastępuje się go czym innym. Nie pali się, ale jest się na głodzie nikotynowym i się go zajada. Trzeba się po prostu pilnować i znaleźć inny sposób.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Rzucam palenie i tyje :)
PostWysłany: Śro Sie 30, 2017 4:59 am 
Offline
Senior Member
Senior Member

Dołączenie: Pon Paź 10, 2016 8:28 pm
Postów: 130
oj rzucanie palenia może być naprawdę trudne ja bardzo długo paliłam i ciężko mi było przestać nie wiem czy to Ci pomoże ale poczytaj tutaj o rzucaniu palenia *** mi np bardzo pomogły te sposoby także może u cb będzie podobnie


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Rzucam palenie i tyje :)
PostWysłany: Czw Sie 31, 2017 7:53 am 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Czw Maj 18, 2017 9:45 am
Postów: 14
artykuły takie jak te z Adamed.Expert i porady w nich zawarte faktycznie mogą pomóc w rzuceniu palenia, ale... bez odpowiedniej motywacji i prawdziwej checi rzucenia nalogu to nic nie da. Najlepiej sie otaczac ludzmi ktorzy nie pala i jesli mamy wsparcie dodatkowo od rodziny/partnera to tylko wtedy mozna osiagnac koniec nalogu. Jednak co do samej strony Adamed.Expert to nawet spoko artykuly tu sa ;)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Rzucam palenie i tyje :)
PostWysłany: Czw Wrz 28, 2017 8:24 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Śro Sie 24, 2016 7:51 pm
Postów: 5
Mi udało się rzucić palenie prawie dwa lata temu. Poszło teoretycznie gładko razem z mężem udało się odstawić papierosy w ciągu tygodnia Nie zamieniłam na e-papieros. Niestety weszło początkowo 20 kg byłam załamana już myślałam żeby wrócić do palenia po pół roku waga zaczęła spadać. Niestety jeszcze mam 10 kg do zrzucenia mam nadzieję że wrócę do normy teraz myślę o jakiejś diecie żeby wreszcie przywrócić normalną wagę. Z jednego się cieszę - jestem wolna od nałogu który był ze mną 30 lat

_________________
M


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Rzucam palenie i tyje :)
PostWysłany: Pon Paź 02, 2017 7:28 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Pon Paź 02, 2017 7:19 pm
Postów: 5
Może warto trochę więcej się ruszać i ćwiczyć? Na pewno poczujesz różnicę :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Rzucam palenie i tyje :)
PostWysłany: Wto Paź 03, 2017 10:02 am 
Offline
Junior Member
Junior Member
Awatar użytkownika

Dołączenie: Wto Paź 03, 2017 9:52 am
Postów: 27
Mój brat jak rzucił palenie to też zaczął tyć, nie wiem od czego to zależy, może po prostu zamiast papierosa sięgał do lodówki? :D


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Rzucam palenie i tyje :)
PostWysłany: Śro Wrz 26, 2018 3:57 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Pią Wrz 21, 2018 4:17 pm
Postów: 3
Mój tata rzucił palenie z dnia na dzień i też zaczął tyć, bo próbował zastąpić papierosy słodyczami. Teraz mój mąż jest w trakcie terapii tabletkami Tabex, ale nie ma takiego problemu. Może takie jest działanie cytyzyny, która wchodzi w skład tego leku. Ona bardzo pomaga w uzależnieniu i można powiedzieć, że zniechęca do dalszego palenia. Mnie natomiast nigdy nie ciągnęło nigdy do nikotyny, bo przerażają mnie choroby palaczy.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Rzucam palenie i tyje :)
PostWysłany: Sob Wrz 29, 2018 1:52 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Śro Sty 31, 2018 12:49 pm
Postów: 9
fithit napisał(a):
Mój brat jak rzucił palenie to też zaczął tyć, nie wiem od czego to zależy, może po prostu zamiast papierosa sięgał do lodówki? :D

Dokładnie. Właśnie tak to działa. Sama rzuciłam kilka lat temu i tak było na początku, ale na stronie Adamed.Expert poczytałam jak zdrowo się odzywiac, a nie obzerac i dzieki temu dzisiaj wygladam jak wygladam. Bylam gruba i palilam papierosy, a teraz jestem szczupla i zdrowa. Mozna? Mozna, tylko trzeba chcieć :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Rzucam palenie i tyje :)
PostWysłany: Śro Lis 14, 2018 8:09 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Śro Lis 14, 2018 6:39 am
Postów: 21
To częste, bo wtedy o wiele więcej się podjada i je (np. słodyczy lub czegoś takiego). Warto może w jakiś sport zainwestować.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Rzucam palenie i tyje :)
PostWysłany: Śro Lis 21, 2018 9:26 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Pon Sie 06, 2018 7:51 am
Postów: 5
To chyba każdy tak mam że jak rzuci palenie to przybiera na wadze, a to dlatego że nie paląc papierosów sięgamy po jakieś smakołyki. Ale my kobiety pomyślmy o korzyściach rzucenia palenia. Wolna od zanieczyszczeń skóra będzie też lepiej wchłaniała wszelkie kremy i preparaty odżywcze. A skóra będzie zdrowa. Wiem że nie jest łatwo rzucic palenie ale czytałam że właśnie tabletki Tabex wspomagają w rzuceniu.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Rzucam palenie i tyje :)
PostWysłany: Czw Maj 16, 2019 3:10 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Czw Maj 16, 2019 3:06 pm
Postów: 15
ja też tyję po rzuceniu papierosów ;/ ale to powiem ci, ze mam już +2 kg a miesiąc minął. rzuciałam, bo czułam, ze jest coś nie tak już z moim organizmem, a druga sprawa, że zmarszczki mi sie pogłębiły.


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 68 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości

Planujesz na urlop? - http://wypoczynek.turystyka.pl/


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

Redakcja serwisu zdrowo.info.pl informuje, że publikowane komentarze są prywatnym opiniami użytkowników forum i nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. | polityka prywatności