Zdrowie
Zdrowy styl życia
- strona główna portalu

Żyj zdrowo -forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne o zdrowym stylu życia
Obecny czas: Czw Mar 28, 2024 9:48 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 23 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Kto był z Was na detoksie?
PostWysłany: Pon Kwi 23, 2018 6:51 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Śro Lut 21, 2018 9:39 am
Postów: 7
Dla męza to bedzie pierwsze podejście i planowaliśmy wybrac państwowy szpital, ale teraz to sie juz waham. Czytałam o tym troche i wiekszosc radzi wybierac prywatne placowki, ze maja wieksza skuteczność. Jeszcze to przemyślimy. Na szczescie w tej chwili maz nie pije i jakos sie trzyma, ale wiem ze musze sie pospieszyc, bo ten stan nie bedzie trwal wiecznie.


Góra
 Profil  
 

zdrowie



 Temat postu: Re: Kto był z Was na detoksie?
PostWysłany: Pon Kwi 23, 2018 10:24 am 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Czw Kwi 27, 2017 9:38 am
Postów: 15
niektórzy wogole nie ida na stacjonarny odwyk tylko chodza na AA, ale ja osobiście nie wierze w skuteczność tej metody. Jak juz maz zdecydowal sie na leczenie to kuj żelazo poki gorace i niech Pojdzie na odwyk zamkniety, na 2-3 tygodnie, a pozniej juz spotkania AA albo terapia indywidualna z psychologiem


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Kto był z Was na detoksie?
PostWysłany: Wto Cze 12, 2018 9:50 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Pon Mar 19, 2018 11:04 pm
Postów: 24
Terapeuta z ośrodka leczenia uzależnień powinien pomóc wybrać sposób leczenia optymalny dla każdego pacjenta indywidualnie. Polecam świetnych specjalistów z Nowy Dzień http://nowy-dzien.pl/


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Kto był z Was na detoksie?
PostWysłany: Sob Cze 16, 2018 10:10 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Sob Cze 16, 2018 10:06 pm
Postów: 2
Na alkoholizm polecam terapię opisaną tutaj: https://naturalnarecepta.pl/wsparcie-w-leczeniu-alkoholizmu/
Nawet jak sięgnie się po niej po alkohol to już on nie smakuje i można się kontrolować.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Kto był z Was na detoksie?
PostWysłany: Wto Lip 31, 2018 11:00 am 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Wto Wrz 18, 2012 5:12 pm
Postów: 33
Osobiście nie byłam, ale mój brat swego czasu miał olbrzymi problem alkoholowy. Stracił pracę, groził mu rozpad małżeństwa... spadł na dno w zasadzie. Ale my, jego rodzina, byliśmy przy nim i postaraliśmy się go uświadomić, że powinien się leczyć. Jak żona mu zagroziła rozwodem to zdecydował się terapię w klinice Medox (koło Warszawy) . Trochę to trwało, ale wyszedł z tego w końcu. Teraz jak patrzy wstecz to mu wstyd tej części jego życia, ale dobrze że jest świadomy swojego problemu i nigdy do tego nie wróci


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Kto był z Was na detoksie?
PostWysłany: Nie Gru 23, 2018 9:14 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Nie Gru 23, 2018 7:30 am
Postów: 5
frodo napisał(a):
Jesli maz stawi się do osrodka trzeźwy, to pewnie detoksu nie bedzie musiał przechodzić

To tak nie działa. Wszystko zależy od długości ciągu alkoholowego. Jeżeli ciągi są długie to nie wolno takiego ciągu przerwać ot tak, bo może się to skończyć padaczką. Ciąg musi być zawsze przerwany farmakologicznie w ośrodku zamkniętym, to jedyna bezpieczna metoda.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Kto był z Was na detoksie?
PostWysłany: Czw Kwi 11, 2019 3:12 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member
Awatar użytkownika

Dołączenie: Wto Kwi 02, 2019 10:40 am
Postów: 14
Ja osobiście nie, ale mój najbliższy przyjaciel był. Strasznie ciężki okres w życiu, na prawdę odnosiłam wrażenie, że staje się innym człowiekiem ale było warto. Nie pije od 6 lat.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Kto był z Was na detoksie?
PostWysłany: Pon Maj 20, 2019 10:49 am 
Offline
Junior Member
Junior Member
Awatar użytkownika

Dołączenie: Pon Maj 20, 2019 10:30 am
Postów: 11
Miejscowość: Lidzbark
Mój tata był na detoksie, ale pomogło to tylko na jakiś czas.. Obecnie pije, ale jednak ma w głowie chyba więcej oleju niż przed tym.


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 23 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 12 gości

Planujesz na urlop? - http://wypoczynek.turystyka.pl/


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

Redakcja serwisu zdrowo.info.pl informuje, że publikowane komentarze są prywatnym opiniami użytkowników forum i nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. | polityka prywatności