Zdrowie
Zdrowy styl życia
- strona główna portalu

Żyj zdrowo -forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne o zdrowym stylu życia
Obecny czas: Wto Mar 19, 2024 10:52 am

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 61 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: rzucić palenie jest bardzo łatwo!!!
PostWysłany: Czw Kwi 15, 2010 12:49 am 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Nie Mar 14, 2010 2:11 pm
Postów: 27
Być może palenie jest przejawem braku silnej woli, ale tak zawsze mówią osoby niepalące. Sama wiem jak ciężko jest zerwać z nałogiem. Jednak kiedyś udało mi się rzucić palenie bez większego problemu. Mój mężczyzna rozczulającym głosem mnie o to poprosił... i po prostu rzuciłam. Nie zapaliłam ani jednego papierosa więcej - nie myślałam o tym w kategoriach "rzucam palenie, zapaliłabym sobie, chce mi się palić", tylko "nie palę". Naprawdę da się to zrobić


Góra
 Profil  
 

zdrowie



 Temat postu: Re: rzucić palenie jest bardzo łatwo!!!
PostWysłany: Nie Paź 17, 2010 11:11 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Nie Paź 17, 2010 11:07 pm
Postów: 2
Na naszym blogu pojawił się artykuł na temat palenia - polecam ***


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: rzucić palenie jest bardzo łatwo!!!
PostWysłany: Nie Paź 31, 2010 2:44 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Śro Paź 20, 2010 10:00 pm
Postów: 2
salsa_brava napisał(a):
Palenie, picie i inne narkomanie są sprawą słabej woli. Nic więcej!

Ojciec palil przez blisko 30 lat, az wreszcie stwierdzil ze czas rzucic... no i po prostu rzucil. Zuje duzo gumy do zucia :P ale daje rade i od paru lat nie pali. A wiec jak ktos sie uprze, to mozna :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: rzucić palenie jest bardzo łatwo!!!
PostWysłany: Pon Lis 08, 2010 10:27 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Pon Mar 12, 2007 10:22 pm
Postów: 84
ja też znam kogoś kto z dnia na dzień rzucił palenie i nie pali już od wielu lat, czyli jest to możliwe :)
pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: rzucić palenie jest bardzo łatwo!!!
PostWysłany: Sob Sty 15, 2011 2:57 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member
Awatar użytkownika

Dołączenie: Pon Sty 03, 2011 10:02 pm
Postów: 23
Znam kobietę około 60-letnią, która paliła praktycznie całe swoje życie. Już chwilę temu postanowiła zerwać z nałogiem. Zerwała. Teraz nie może się nadziwić, jaki to przykry zapach czuć od palacza. Da się, trzeba tylko naprawdę chcieć rzucić.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: rzucić palenie jest bardzo łatwo!!!
PostWysłany: Pią Paź 26, 2012 6:01 pm 
Offline
Senior Member
Senior Member

Dołączenie: Nie Sie 05, 2012 7:49 am
Postów: 186
tabletki TABEX- są to dość silne tabletki, sprzedawane na receptę. Może je przepisać lekarz rodzinny. Są na prawdę skuteczne, znam 3 osoby, którym udało się rzucić palenie dzięki tym tabletkom.

_________________
www.Stylion.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: rzucić palenie jest bardzo łatwo!!!
PostWysłany: Wto Lis 13, 2012 1:19 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Wto Lis 13, 2012 1:12 pm
Postów: 2
Miejscowość: wielkopolskie
mi pomogły plastry połączone z epapierosem. Teraz chce rzucić tego e papierosa :P


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: rzucić palenie jest bardzo łatwo!!!
PostWysłany: Sob Gru 22, 2012 8:00 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Pią Gru 21, 2012 6:00 pm
Postów: 27
Tak czytałem ale nadal palę, książka dobre podłoże psychologiczne ma i nastawienie buduje dobre ale jakoś dalej palę, sama książka to nie wszystko, trzeba jeszcze coś z tym zrobić ;)

_________________
http://Magnustobacco.com


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: rzucić palenie jest bardzo łatwo!!!
PostWysłany: Wto Sty 20, 2015 10:20 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Wto Sty 20, 2015 9:40 pm
Postów: 7
Ja rzuciłam palenie od razu jak dowiedziałam się o ciąży. Minęły już 2 lata i dalej nie pale i mnie nie ciągnie. Więc wszystko zależy od siły woli. Życzę innym duuuuużo silnej woli by rzucić papierosy.... może jakiś bodziec zewnętrzny będzie pomocny :) Trzymam kciuki! :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: rzucić palenie jest bardzo łatwo!!!
PostWysłany: Pią Wrz 25, 2015 11:07 am 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Pon Gru 08, 2014 1:53 pm
Postów: 12
Tak od razu z dnia na dzień to nigdy się nie rzuci. Trzeba w to włożyć trochę pracy. Najlepiej znaleźć sobie zastępstwo w postaci jakiegoś hobby. Można zająć się ogrodem albo czytaniem książek. Sama polecam ogród bo to wciąga. Można też siedząc w sieci szukać inpiracji. Tak wypatrzyłam lilie drzewiaste z *** i świetnie jest :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: rzucić palenie jest bardzo łatwo!!!
PostWysłany: Sob Wrz 26, 2015 9:53 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Sob Wrz 26, 2015 9:51 am
Postów: 1
Żeby rzucić palenie, trzeba przede wszystkim chcieć. Owszem, jest ciężko, ale ja na przykład wciągnąłem się w sport. Dzisiaj zamiast papierosa, biegam kilka km dziennie.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: rzucić palenie jest bardzo łatwo!!!
PostWysłany: Sob Paź 10, 2015 7:31 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Sob Paź 03, 2015 10:10 am
Postów: 1
Miejscowość: Warszawa
Witam nie palę 27 miesięcy a paliłem dobre 18 lat. Rzucanie na raty nie przynosi skutku. Wiele razy próbowałem i zawsze wracałem do palenia . Ograniczanie jest bez sensu. Jeden dzień czy tydzień się człowiek ogranicza a później coś się zdarzy w naszym żuciu , czy też pójdziemy na imprezkę i znowu wraca się do palenia. Ja rzuciłem z dnia na dzień i nawet tego nie planowałem. Po prostu był ostatni czerwca( niedziela) akurat miałem urlop, w paczce 2 papierosy , w portfelu pusto po wychodnym w kolegami, na złość w sklepie osiedlowym nie można płacić kartą a do bankomatu daleko. I tak paląc ostatniego papierosa stwierdziłem że nie pójdę do bankomatu ( nie będą jakieś papierosy mną rządzić ) myślę sobie jest okazja spróbuje nie palić ile wytrzymam to wytrzymam .... I tak się zaparłem że do dziś nawet ani razu nie wziąłem papierosa do ust. Myślę że najważniejsze jest aby nie ulec i nie tłumaczyć sobie że jeden nie zaszkodzi... Ja nie uległem i bardzo się z tego powodu cieszę i polecam wszystkim , może i fajnie jest puścić dymka ale zapewniam szkoda zdrowia i kasy....Próbujcie rzucić aż w końcu się uda:)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: rzucić palenie jest bardzo łatwo!!!
PostWysłany: Wto Lis 24, 2015 2:56 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Wto Lis 24, 2015 2:54 pm
Postów: 13
Nie wszyscy mają taką silną wolę :) Mi pomogło unikanie miejsc gdzie się pali i silna wola.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: rzucić palenie jest bardzo łatwo!!!
PostWysłany: Czw Lis 26, 2015 5:24 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Czw Lis 26, 2015 5:16 pm
Postów: 13
Cześć Wszystkim!

Ja paliłam od 7 lat (nie palę od roku) i próbowałam różnych magicznych sposobów, które, koniec końców, zawiodły. Silna wola - tylko tyle i aż tyle. Więcej nie potrzeba. Powodzenia!


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: rzucić palenie jest bardzo łatwo!!!
PostWysłany: Pon Gru 07, 2015 9:52 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Czw Gru 03, 2015 9:24 am
Postów: 6
Dla jednego łatwe dla drugiego trudne, nie ma co generalizować, każdy jest inny ;)


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 61 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości

Planujesz na urlop? - http://wypoczynek.turystyka.pl/


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

Redakcja serwisu zdrowo.info.pl informuje, że publikowane komentarze są prywatnym opiniami użytkowników forum i nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. | polityka prywatności