Zdrowie
Zdrowy styl życia
- strona główna portalu

Żyj zdrowo -forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne o zdrowym stylu życia
Obecny czas: Wto Mar 19, 2024 10:08 am

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 61 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: rzucić palenie jest bardzo łatwo!!!
PostWysłany: Pon Gru 07, 2015 3:23 pm 
Offline
Expert
Expert

Dołączenie: Wto Lip 14, 2015 11:06 am
Postów: 210
Przede wszystkim każdy organizm jest inny,więc ciężko powiedzieć co dla kogo będzie lepszą metodą jeżeli chodzi o walkę z nałogiem,papierosami. Generalnie od tak sobie zerować z nikotyną jest czymś niemal niemożliwym.


Góra
 Profil  
 

zdrowie



 Temat postu: Re: rzucić palenie jest bardzo łatwo!!!
PostWysłany: Wto Gru 08, 2015 3:13 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Wto Mar 24, 2015 2:45 pm
Postów: 26
Ja rzuciłem palenie w ten sposób, że pwengo dnia wypaliłem swojego ostatniego papierosa i do dziś nie palę. :) Owszem na początku byłem nerwowy, ale po jakiś 3-4 tygodniach organizm się oczyścił i było juz dobrze. Dziś już jestem wolny i mogę odetchnąć pełną piersią.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: rzucić palenie jest bardzo łatwo!!!
PostWysłany: Pon Gru 14, 2015 6:25 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Śro Gru 02, 2015 8:53 pm
Postów: 7
Książka może leczyć? Kurczę w takim razie to coś idealnego dla mnie. Od dwóch miesięcy staram się rzucić palenie ale bezkutecznie bo co chwile coś się takiego wydarza, że wracam do tego. Mam nadzieje, że po przeczytaniu tej książki naprawdę rzucę. Trzymam Cie za slowo i życzcie powodzenia :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: rzucić palenie jest bardzo łatwo!!!
PostWysłany: Śro Wrz 07, 2016 8:55 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Wto Sie 18, 2015 9:40 am
Postów: 30
Nie jest łatwo rzucić palenie pzrekonałem sie o tym wiele razy.. no ale mnie w sumie pzrekonał lekarz który nie przedstawił mi różowej przyszłości, wiecie strach jest najlepszym motywatorem... człowiek zrobiłby wszytsko by wzyzdrowieć. Mam problemy z cisnieniem, które jest za wysokie i muszę je badac, co prawda uzywam dobrego sprzętu z *** i dzięki temu moge brać tabletki w zależności czy mam za wysokie czy nie.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: rzucić palenie jest bardzo łatwo!!!
PostWysłany: Pią Lis 18, 2016 5:12 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Pon Sie 29, 2016 10:17 pm
Postów: 18
Miejscowość: Warszawa
Da się rzucić palenie, przynajmniej mnie się udało. Dość późno zrobiłam prawo jazdy, jakiś czas potem kupiłam samochód i nawigację przez internet https://www.morele.net/rtv/nawigacja-gps-cb-radia/nawigacja-gps-139/ dzięki której sporo jeżdżę. Nie czuje się jeszcze na tyle na siłach, żeby palić jadąc, więc godziny za kierownicą były bez dymka. Do czasu, aż przestałam za nim tęsknić.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: rzucić palenie jest bardzo łatwo!!!
PostWysłany: Czw Lis 24, 2016 3:46 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Czw Lis 24, 2016 3:43 pm
Postów: 5
Próbowałam juz dwa razy w swoim życiu rzucić palenie a palę od dziesięciu lat... Średnio schodzą mi dwie paczki na tydzień. Ostatnio mam całkiem spore problemy ze zdrowiem,ale nie mogę przestać myśleć o samej czynności palenia, jak staram się rzucić zaczynam podjadać co też mi sie nie przydaje w walce ze o zdrowie. Myślałam już o różnych rozwiązaniach, nawet o jakiejś terapii u psychologa


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: rzucić palenie jest bardzo łatwo!!!
PostWysłany: Nie Lis 27, 2016 3:40 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Nie Lis 27, 2016 3:32 pm
Postów: 4
nie palę ale daję sobie rękę uciąć że nie jest łatwo, walka z każdym nałogiem to męczarnia a tym którym udało się z niego wyjść należą się pominiki i brawa :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: rzucić palenie jest bardzo łatwo!!!
PostWysłany: Czw Cze 01, 2017 7:49 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Sob Maj 20, 2017 10:19 pm
Postów: 1
Na każdego działa coś innego.
Jedni rzucą po przeczytaniu książki inni po pastylkach Niqitin inni po plasterka a jeszcze inni po bioprądach.
Ja próbowałem chyba wszystkiego i dopiero na mnie zadziałały pastylki, a też paliłem ok 13 lat, a teraz 3 lata nie palę.
Także trzeba próbować a na pewno się uda.
Powodzenia


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: rzucić palenie jest bardzo łatwo!!!
PostWysłany: Pon Cze 12, 2017 6:53 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Pon Cze 12, 2017 6:42 pm
Postów: 2
Miejscowość: Katowice
Jakoś nie widzę nic nowego co mógłbym zastosować...próbowałam tego wszystkiego

_________________
m


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: rzucić palenie jest bardzo łatwo!!!
PostWysłany: Czw Sie 17, 2017 9:06 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Śro Kwi 12, 2017 8:59 am
Postów: 5
starczy silna wola a na pewno się uda


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: rzucić palenie jest bardzo łatwo!!!
PostWysłany: Czw Sie 17, 2017 9:58 am 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Czw Sie 17, 2017 9:43 am
Postów: 17
Łatwo się mówi osobom, które nigdy nie były uzależnione od papierosów. Nie zawsze sprawa jest tak prosta na jaką wygląda. Weźcie to pod uwagę.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: rzucić palenie jest bardzo łatwo!!!
PostWysłany: Pon Sie 21, 2017 10:37 am 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Pon Sie 21, 2017 9:59 am
Postów: 20
Nikotyna to najbardziej uzależniająca rzecz. Nie jest łatwo rzucić palenie. To nie tylko kwestia silnej woli i wsparcia, ale bardzo często odpowiednich leków wspomagających.

_________________
www.natura-centrum.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: rzucić palenie jest bardzo łatwo!!!
PostWysłany: Śro Sie 30, 2017 5:06 am 
Offline
Senior Member
Senior Member

Dołączenie: Pon Paź 10, 2016 8:28 pm
Postów: 130
trzeba mieś po prostu motywację, bo bez tego nie rzucisz ja rzucałam bardzo długo ale się udało. poczytaj sobie artykuły na adamed.expert mi bardzo pomogły w trakcie rzucania. są naprawdę bardzo wciągające i dające do myślenia także powodzenia życzę


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: rzucić palenie jest bardzo łatwo!!!
PostWysłany: Czw Sie 31, 2017 7:54 am 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Czw Maj 18, 2017 9:45 am
Postów: 14
Co konkretnie na tym Adamed.Expert piszą o rzucaniu palenia tak z ciekawości? Jest napisane o tym czy palenie rzuca się od razu czy powinno się stopniowo? Jak sądzicie?


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: rzucić palenie jest bardzo łatwo!!!
PostWysłany: Pon Lip 16, 2018 12:52 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Czw Cze 14, 2018 12:31 pm
Postów: 6
Mam szesnaście lat i paliłam papierosy od roku. Moje zdrowie strasznie zaczęło się pogarszać, poszłam do lekarza, który oczywiście od razu zobaczył, co jest nie tak i zalecił rzucenie palenia i rozpoczęcie zdrowego trybu życia. Ponieważ gram w piłkę, mój trener podlinkował mi stronę *** i powiedział, żebym poczytała, bo warto. I faktycznie! Zaczęłam się stosować do zaleceń ze strony i choć było bardzo ciężko, to jakoś udało mi się zacząć prowadzić zdrowy tryb życia.


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 61 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości

Planujesz na urlop? - http://wypoczynek.turystyka.pl/


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

Redakcja serwisu zdrowo.info.pl informuje, że publikowane komentarze są prywatnym opiniami użytkowników forum i nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. | polityka prywatności