Zdrowie
Zdrowy styl życia
- strona główna portalu

Żyj zdrowo -forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne o zdrowym stylu życia
Obecny czas: Pią Mar 29, 2024 12:14 am

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 33 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Gdzie do SPA?
PostWysłany: Pią Mar 18, 2011 3:14 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Pią Mar 18, 2011 3:09 pm
Postów: 2
Nie wiem, czy był taki temat, bo jestem na forum krótko (w sumie założyłam to konto dla tego właśnie zapytania ;)), ale chciałabym pogadać o SPA.

Miałam ostatnio okazję korzystać z prezentu-vouchera w SPA w hotelu Bukovina w Bukowinie Tatrzańskiej i to był mój pierwszy raz. Muszę przyznać, że wyszłam z tego bardzo rozluźniona i jakaś taka odmieniona :D Nigdy się tak fajnie nie czułam, wobec tego moje pytanie: korzystacie z tego rodzaju usług? Jeśli tak, to co jaki okres czasu? No i czy macie jakieś swoje ulubione miejsca?


Góra
 Profil  
 

zdrowie



 Temat postu: Re: Gdzie do SPA?
PostWysłany: Sob Cze 04, 2011 11:21 am 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Pią Mar 25, 2011 11:14 am
Postów: 84
ja jeżdżę do SPA do Ustki :) bo morze i SPA - i już nic więcej do szczęścia nie potrzeba :D


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Gdzie do SPA?
PostWysłany: Śro Wrz 28, 2011 11:36 am 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Śro Wrz 28, 2011 11:25 am
Postów: 12
ja jeżdzę do primavera spa w Jastrzębiej Górze, mają fajne zabiegi w dobrych cenach, ośrodek położony jest zaraz przy morzu, jest dobra animacja dla dzieciaków co ważne jak mama idzie na jakis masaż , po za tym hotel położony jest w turystycznej miejscowości, więc na brak rozrywek nie można narzekać


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Gdzie do SPA?
PostWysłany: Śro Sty 04, 2012 4:46 pm 
Offline
Senior Member
Senior Member

Dołączenie: Czw Lip 28, 2011 9:26 am
Postów: 177
No cóż,jeżeli SPA to albo nad morze,albo w góry. Nie widzę innej możliwości,tam mamy szeroki wybór ośrodków z seriami zabiegów,masażami. Naprawde piękna sprawa :)

_________________
www.optilus.pl - soczewki.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Gdzie do SPA?
PostWysłany: Śro Lut 01, 2012 11:51 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Pon Sty 30, 2012 5:52 pm
Postów: 3
Myślę, że ludzie dzielą się na zwolenników Spa w górach i nad morzem. Jeśli chodzi o mnie, jeździmy z żoną do Kołobrzegu. Morska bryza, co dodatkowo pomaga się rozluźnić. Wyjazdy polecam też bardzo w kontekście związkowym :-).


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Gdzie do SPA?
PostWysłany: Pią Mar 23, 2012 2:58 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Pią Mar 23, 2012 2:48 pm
Postów: 1
Ja z kolei znalazłam ciekawe informacje o spa: http://wellness.cdd.com.pl/ - polecam


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Gdzie do SPA?
PostWysłany: Nie Lip 08, 2012 1:52 pm 
Offline
Senior Member
Senior Member

Dołączenie: Czw Gru 22, 2011 11:27 am
Postów: 134
Ja kiedyś wygrałam pobyt w SPA Dr Ireny Eris i muszę przyznać, że było to nieziemskie przeżycie :) Nie mam niestety porównania z innymi...


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Gdzie do SPA?
PostWysłany: Pon Lip 09, 2012 3:20 pm 
Offline
Senior Member
Senior Member

Dołączenie: Czw Lip 28, 2011 9:26 am
Postów: 177
Można także połączyć pobyt SPA z urlopem i właśnie zrobić sobie 2 tygodnie pełen zabiegów i wypoczynku,relaksu. Bardzo fajna sprawa. Ale chyba jednak nad morzem:)

_________________
www.optilus.pl - soczewki.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Gdzie do SPA?
PostWysłany: Pią Paź 05, 2012 6:54 pm 
Offline
Senior Member
Senior Member

Dołączenie: Nie Sie 05, 2012 7:49 am
Postów: 186
Ja osobiście jeszcze nigdy nie byłam w SPA, ale marzy mi się chociażby weekend w takim ośrodku. Gdzie zajęliby się mną profesjonaliści. Jakiś masażyk, zabiegi pielęgnacyjne twarzy, kąpiele błotne i w ogóle żeby się tak odprężyć i zrelaksować:)

_________________
www.Stylion.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Gdzie do SPA?
PostWysłany: Sob Kwi 20, 2013 2:44 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Nie Kwi 14, 2013 3:48 pm
Postów: 28
To może w Głęboczku?? Mają tam zabiegi z winoterapii, swoje winnice oraz piękne krajobrazy pojezierza brodnickiego ;) można leniuchować oddając się poszczególnym zabiegom lub spędzać czas czynnie, uprawiając nording walking czy brać udział w spływach. Coś ciekawe znajdzie się także dla rodzin z dziećmi ;)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Gdzie do SPA?
PostWysłany: Sob Kwi 20, 2013 5:06 pm 
Offline
Team Leader
Team Leader

Dołączenie: Wto Cze 24, 2008 7:37 am
Postów: 3942
Moja córka i wnuczka były w Bukowinie Tatrzańskiej w zeszłym roku i bardzo im się tam podobało


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Gdzie do SPA?
PostWysłany: Wto Maj 07, 2013 11:04 am 
Offline
Senior Member
Senior Member

Dołączenie: Czw Gru 22, 2011 11:27 am
Postów: 134
SklepOptilus_pl napisał(a):
Można także połączyć pobyt SPA z urlopem i właśnie zrobić sobie 2 tygodnie pełen zabiegów i wypoczynku,relaksu. Bardzo fajna sprawa. Ale chyba jednak nad morzem:)

Marzy mi się taki urlop. Ale żeby tak było mnie stać aż na 2 tygodnie w SPA... Niestety droga rozrywka :(


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Gdzie do SPA?
PostWysłany: Wto Maj 14, 2013 1:28 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Pon Lut 25, 2013 9:05 am
Postów: 30
Jasne,że można. Przecież właśnie wiele osób robi w ten sposób,czyli łączy wczasy z wypoczynkiem w Spa poddając się całemu szeregu zabiegów jakie tylko są możliwe. jest to także bardzo opłacalne pod względem cenowym. Jeżeli mam wybierać,to zdecydowanie bardziej wole góry niż morze.

_________________
www.Amalu.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Gdzie do SPA?
PostWysłany: Wto Wrz 24, 2013 12:15 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Wto Sty 12, 2010 2:36 pm
Postów: 65
o i mnie się marzy taki wypad do spa, to jest na pewno super sprawa. Można się zrelaksować, poddać masażom i zabiegom upiększającym. Ja lubię też odkrywać nowe miejsca, gdzieś, gdzie jeszcze nie byłam, bo przy okazji mogę pozwiedzać. Ostatnio znalazłam bardzo fajny hotel Dwór Oliwski, w Gdańsku, piękny, elegancki i bardzo szeroka oferta zabiegów w spa.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Gdzie do SPA?
PostWysłany: Czw Paź 24, 2013 9:44 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Wto Paź 22, 2013 3:16 pm
Postów: 6
moja zona ostatnio miala urodziny i sprezentowalem jej wypad do spa do ckr niedaleko dworku konstancin :) byla tak zadowolona, ze mialem spokoj przez tydzien :P bez fochow i dziwnych nastrojow... bajka :) chyba czesciej bede ja tam wysylal :P


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 33 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 24 gości

Planujesz na urlop? - http://wypoczynek.turystyka.pl/


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

Redakcja serwisu zdrowo.info.pl informuje, że publikowane komentarze są prywatnym opiniami użytkowników forum i nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. | polityka prywatności