Zdrowie
Zdrowy styl życia
- strona główna portalu

Żyj zdrowo -forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne o zdrowym stylu życia
Obecny czas: Czw Mar 28, 2024 6:42 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 48 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Jakie suplementy?
PostWysłany: Śro Cze 27, 2012 8:23 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Pią Mar 25, 2011 11:14 am
Postów: 84
Znalazłam na zakupach grupowych suplement diety o nazwie vitatabs i jestem bardzo zadowolona. Używałyście go? Co o nim sądzicie?


Góra
 Profil  
 

zdrowie



 Temat postu: Re: Jakie suplementy?
PostWysłany: Czw Cze 28, 2012 11:59 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Czw Cze 14, 2012 10:06 pm
Postów: 6
Ja tam kupuję w necie Chrom, Białko, l-karnietynę...wszystko w lucas24


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Jakie suplementy?
PostWysłany: Pią Lip 06, 2012 9:33 am 
Offline
Team Leader
Team Leader

Dołączenie: Wto Cze 24, 2008 7:37 am
Postów: 3942
DominikaAda napisał(a):
Sama borykałam się z problemem nadwagi. Jednak znalazłam w walce z zbędnymi kilogramami prawdziwego "sojusznika". NOPALIN firmy CaliVita to preparat zawierający nopal - roślinę , która zawiera duże ilości witamin, składników mineralnych oraz błonnika. A jak wiadomo błonnik odgrywa bardzo ważną rolę w prawidłowym funkcjonowaniu przewodu pokarmowego. "Zabija" on uczucie głodu, a przy czym jest zdrowy. Dlatego też jest on podstawowym składnikiem każdej diety.
Po zastosowaniu "Nopalinu" miałam mniejszy apetyt, częściej również chodziłam do łazienki (zwiększa on bowiem wypróżnienie), dzięki czemu pozbywałam się trujących toksyn. A co najważniejsze nie byłam ani zmęczona czy senna. Czułam się tak jak zwykle, a kilogramy uciekały. Czyli w sumie czułam się lepiej
Opakowanie zawiera aż 200 tabletek, co pozwala na długotrwałą kurację, a co za tym idzie jest ona skuteczniejsza.
"Nopalin" w przeciwieństwie do innych produktów jest zdrowy dla naszego organizmu, nie wyniszcza go. Ba, on dostarcza mu jeszcze dodatkowych witamin i niezbędnych składników. Także myślę, że już wiecie jak radzić sobie z nadwagą.
Tutaj macie link do sklepu, gdzie ja dokonałam zakupu: http://www.vitero.pl/pl/p/Nopalin-blonnik-200-tabl./132


Czyżbyś miała grupę krwi zero i była niewydzielaczem?


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Jakie suplementy?
PostWysłany: Czw Lip 12, 2012 3:16 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Wto Kwi 17, 2012 6:09 pm
Postów: 52
Polecam suplementy CaliVita,które faktycznie są dobre i sprawdzone,nie jak w większości przypadków tych no name. Można je dostać u nas na TwojeZdrowie.org

_________________
www.twojezdrowie.org - Suplementy CaliVita - Paraprotex, grzybica kuracja, paso


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Jakie suplementy?
PostWysłany: Pią Paź 26, 2012 5:56 pm 
Offline
Senior Member
Senior Member

Dołączenie: Nie Sie 05, 2012 7:49 am
Postów: 186
Jak na odchudzanie to Formoline. Trochę tych środków przetestowałam i te okazały sie najskuteczniejsze. A to z powodu tego, ze nie trzeba ich brać non stop, tylko przed głównymi posiłkami, które zawierają tłuszcz. Wtedy ten tłuszcz jest absorbowany przez tabletkę i nie odkłada sie w organizmie. Tak to w skrócie działa. Dla mnie to świetne rozwiązanie, pozbawione skutków ubocznych, wad i efektu jojo ;]

_________________
www.Stylion.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Jakie suplementy?
PostWysłany: Nie Paź 28, 2012 2:24 pm 
Offline
New Member
New Member
Awatar użytkownika

Dołączenie: Śro Sie 29, 2012 1:10 pm
Postów: 7
Miejscowość: Krak
Ja tam jakoś nie mam zaufania do takich tabletkowych suplementów... Moim zdaniem sama natura w postaci owoców czy warzyw ma w sobie tyle "suplementów", tyle że naprawdę zdrowych i dobrze przyswajalnych, że nie trzeba dodatkowo pakować w siebie tabletek. Ostatnio np. stałam się wielką fanką soku... z buraka:) Jest wskazany zwłaszcza przy dużej aktywności fizycznej, ale przykładowo także przy anemii. Tutaj ciekawy artykuł na jego temat: http://lionfitness.pl/artykuly,21,suplementy-zwyciestwa,919.chtm


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Jakie suplementy?
PostWysłany: Wto Sty 15, 2013 4:08 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Pią Gru 21, 2012 4:34 pm
Postów: 2
Ja też jestem fanką soku z buraków i ogólnie zdrowego odżywiania. Nie wierzę, że istnieją tabletki, które bez sportu i przestrzegania diety pomogą zrzucić zbędne kilogramy ! Jedyne co mogę polecić z czystym sumieniem to gumy Asnax wspomagający odchudzanie. Dzięki nim nie chce się podjadać:) A to moja największa zmora! Życzę powodzenia wszystkim odchudzającym się forumowiczom :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Jakie suplementy?
PostWysłany: Śro Sty 23, 2013 9:43 am 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Czw Paź 18, 2012 12:15 pm
Postów: 45
Ja sobie sączę mocną yerbę i jest to bardzo dobry sposób na odchudzanie, zwłaszcza gdy ma się problem nie z głodem, tylko z tikiem/kompulsywnym jedzeniem. Piję ją przez metalową "słomkę", dzięki czemu cały czas sączę małe ilości płynu. Przez to nie czuję głodu. Jeśli chodzi i prozdrowotne i oczyszczające właściwości yerby, to nie zauważyłam żadnych specjalnych efektów.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Jakie suplementy?
PostWysłany: Nie Sty 27, 2013 8:25 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Nie Sty 27, 2013 8:18 pm
Postów: 3
ja też mam problem z kompulsywnym obżarstwem (BED)... :x

tu jest fajny wpis o leczeniu BED http://40na40.blogspot.com/2012/11/1098.html

Co do suplementów, to ja też chyba spróbuję tego asnaxu, może to mnie powstrzyma od mielenia jadaczką od rana do wieczora :twisted:


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Jakie suplementy?
PostWysłany: Pon Lut 18, 2013 10:08 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Pon Lut 18, 2013 9:51 pm
Postów: 2
Moje jedyna styczność z suplementami to tabletki z wyciągu z jagody Acai (które nabyłem na www.vitalab.pl) i całkiem nieźle wspominam ten "romans", który zakończył się stratą 10 kg wagi. Oczywiście dodając do tego ćwiczenia i dietę, ale i tak się liczy!


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Jakie suplementy?
PostWysłany: Wto Lut 26, 2013 9:50 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Nie Sty 27, 2013 8:18 pm
Postów: 3
wiecie co, na mnie działa ten asnax, zamiast sięgać po jakąś bombę kaloryczną, w chwili słabości biorę asnax (to ma formę gumy do żucia) i mogę się oprzeć tej bombie :-)

w każdym razie polecam, bo teraz na gruponie jest w dobrej cenie http://www.groupon.pl/oferty/cala-polska/Inlogistyka-sp-z-oo/17940504


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Jakie suplementy?
PostWysłany: Czw Mar 14, 2013 2:26 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Czw Paź 18, 2012 12:15 pm
Postów: 45
Ja tam sceptycznie podchodzę do tych wszystkich specyfików.. Na niektórych działają na niektórych nie... Kiedyś brałam Therm Line II i w sumie nie wiem czy to dało jakieś efekty. Mam ochotę znów zakupić ten specyfik, ale z drugiej strony truć się tabletami...


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Jakie suplementy?
PostWysłany: Sob Kwi 06, 2013 11:03 am 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Sob Kwi 06, 2013 10:44 am
Postów: 47
Nie słyszałam o tym suplemencie jeszcze, zobaczę co i jak to napiszę co myślę ;)

_________________
[size=200]Do 12 Kilogram

Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Jakie suplementy?
PostWysłany: Wto Kwi 09, 2013 2:52 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Śro Maj 02, 2012 8:08 pm
Postów: 22
Witajcie

Polecam Elavię (elavia.pl). To preparat z naturalnych składników wspomagających odchudzanie dobranych w 4 grupy (wspomaganie spalania tłuszczu, usuwanie nadmiaru wody, eliminowanie toksyn i wzmacnianie organizmu).

Pozdrawiam
Alicja Serafinowicz
eRzecznik Elavia


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Jakie suplementy?
PostWysłany: Wto Kwi 16, 2013 7:05 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Nie Kwi 14, 2013 3:48 pm
Postów: 28
Jedynie coś na wzmocnienie. Actibion, który zmniejsza uczucie zmęczenia i znużenia często towarzyszące wysiłkowi fizycznemu i intelektualnemu, poza tym wpływa korzystnie na sprawność umysłową oraz wspomaga koncentrację i zdolność uczenia się. A wszystko to dzięki naturalnym składnikom: ekstrakt z żeń- szenia i guarany, ekstrakt z zielonej herbaty oraz witaminy i minerały :)


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 48 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 16 gości

Planujesz na urlop? - http://wypoczynek.turystyka.pl/


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

Redakcja serwisu zdrowo.info.pl informuje, że publikowane komentarze są prywatnym opiniami użytkowników forum i nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. | polityka prywatności