Zdrowie
Zdrowy styl życia
- strona główna portalu

Żyj zdrowo -forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne o zdrowym stylu życia
Obecny czas: Czw Mar 28, 2024 9:39 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 66 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: zakupy przez internet
PostWysłany: Czw Gru 15, 2011 12:40 am 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Pią Kwi 23, 2010 12:19 am
Postów: 67
parę dni temu na internecie znalazłam ciekawą stronę www.menudomowe.pl na której mozna zamówić produkty są one dostarczane do domu wraz z przepisami tabelą dietetyczną i deserem dostawa gratis żeby sprawdzić czy tak rzeczywiście jest zamówiłam i okazało się że był to strzał w dziesiątkę produkty świeże,super zapakowane, fajne przepisy i szybka dostawa czy ktoś z was już korzystał z takiego sposobu zamawiania towaru wasze opinie?


Góra
 Profil  
 

zdrowie



 Temat postu: Re: zakupy przez internet
PostWysłany: Nie Lut 19, 2012 6:05 pm 
Offline
Team Leader
Team Leader

Dołączenie: Wto Cze 24, 2008 7:37 am
Postów: 3942
Brzmi zachęcająco... ale ja mam wciąż opory przed kupowaniem przez internet...


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: zakupy przez internet
PostWysłany: Czw Cze 28, 2012 7:53 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Czw Cze 28, 2012 7:44 am
Postów: 4
a to czemu? kupowanie przez internet jest tak samo (nie)bezpieczne jak w każdym innym sklepie. pamiętaj, że mamy swoje prawa, więc w najgorszym przypadku można z nich korzystać!

swoją drogą ja mam jeden sklep, w którym zamawiam oleje lniane, kosmetyki i jedzenie. okazuje się, że są w tym kraju osoby, którym nawet przez Internet można zaufać!!!!


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: zakupy przez internet
PostWysłany: Pią Lip 06, 2012 11:58 am 
Offline
New Member
New Member
Awatar użytkownika

Dołączenie: Czw Lip 05, 2012 12:42 pm
Postów: 7
Miejscowość: Warszawa
Ja jednak lubię zdecydowanie tradcyjne zakupy.

Lubię coś zobaczyć, dotknąć, porównać, a przede wszystkim lubię wałęsać się po sklepach :D

_________________
[color=#800000]Niczego nie nale

Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: zakupy przez internet
PostWysłany: Sob Lip 07, 2012 12:03 am 
Offline
Team Leader
Team Leader

Dołączenie: Wto Cze 24, 2008 7:37 am
Postów: 3942
Ja też :) oprócz tego wałęsania...


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: zakupy przez internet
PostWysłany: Wto Lip 24, 2012 11:03 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Wto Lip 24, 2012 10:57 am
Postów: 2
Dla pasjonatów wszelkiego rodzaju herbat polecam sklep *** . Mają szeroki wybór herbat z Afryki czy Chin i Indii.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: zakupy przez internet
PostWysłany: Pon Sie 06, 2012 2:24 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Pon Sie 06, 2012 2:20 pm
Postów: 4
Ja jakić czas temu znalazłam stronę http://www.wybieramzdrowie.pl/przepisy/. Bardzo fajna. Niedość, że są ciekawe, dobre, a przede wszystkim łatwe i szybkie w przygotowaniu przepisy na potrawy to jeszcze można przy okazji wszystkie składniki zakupić.

Jak tak patrzyłam na inne strony tego typu, to ta w porównaniu do innych miała atrakcyjne ceny.

Polecam!


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: zakupy przez internet
PostWysłany: Czw Sie 09, 2012 11:15 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Czw Sie 09, 2012 9:47 pm
Postów: 7
Osobiście bardzo sobie chwalę zakupy internetowe - szybko i o wiele taniej. Mnóstwo sprzętu agd kupiłam w ten sposób, różnice cenowe są naprawdę kolosalne.

Poza tym szybciutko można znaleźć to, co się szuka, a nawet dowiedzieć się o jakichś zmyślnych produktach. Normalnie, chodząc po sklepach, bym tego nie odkryła, bo pewnie nawet nie wiedziałabym, do którego sklepu się udać. ;) W ten sposób często kupuję prezenty dla rodziny.

Jedyny minus takich zakupów to to, że trzeba poczekać na produkt, bo np. przesyłka ekonomiczna będzie szła ok. tygodnia. Ale to jak dla mnie niewielki minus. :)

_________________
grupa krwi 0 Rh+


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: zakupy przez internet
PostWysłany: Pią Wrz 14, 2012 9:53 am 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Śro Lip 11, 2012 10:08 am
Postów: 13
A co myślicie o www.tast.pl?
Ja kupuję tam od ponad roku. Sklep ma tradycyję, dużo certyfikatów, jeszcze się nie zawiodłam :)
Warto sprobować, a że tanio to zamawiając jeden produkt dużo się nie ryzykuje

Jakby ktoś chciał mogę polecić coś zdrowego i taniego a do tego pysznego, tak na pierwszy raz plus mogę napisać moje przepisy :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: zakupy przez internet
PostWysłany: Wto Wrz 18, 2012 9:21 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Wto Wrz 18, 2012 9:14 am
Postów: 3
ja chyba wolę jednak pójść do sklepu. Chociaż nie przepadam za chodzeniem na zakupy to mimo wszystko jak już mam coś kupować, to wolę to dokładnie obejrzeć i się dopytać zanim wydam na to pieniądze


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: zakupy przez internet
PostWysłany: Śro Wrz 26, 2012 8:55 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Czw Cze 28, 2012 7:44 am
Postów: 4
aniama87 napisał(a):
ja chyba wolę jednak pójść do sklepu. Chociaż nie przepadam za chodzeniem na zakupy to mimo wszystko jak już mam coś kupować, to wolę to dokładnie obejrzeć i się dopytać zanim wydam na to pieniądze


a to zależy od miejsca gdzie kupujesz :) wiadomo ze przez itnernet niczego nie dotkniesz, ale jak zamowisz raz to przeciez nie musimy za kazdym razem dotykac kupionych juz wczesniej produktow. zawsze mozna sie dopytac u sprzedawcy :) ja juz jakis czas kupuje na www.smakzdrowia.net, ale zanim zamowilam cokolwiek wymienilismy z ludzmi ze sklepu chyba ze 100 maili, calkiem mili ludzie.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: zakupy przez internet
PostWysłany: Śro Wrz 26, 2012 9:12 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Śro Wrz 26, 2012 9:02 pm
Postów: 1
dr.budwig napisał(a):
aniama87 napisał(a):
ja chyba wolę jednak pójść do sklepu. Chociaż nie przepadam za chodzeniem na zakupy to mimo wszystko jak już mam coś kupować, to wolę to dokładnie obejrzeć i się dopytać zanim wydam na to pieniądze


a to zależy od miejsca gdzie kupujesz :) wiadomo ze przez itnernet niczego nie dotkniesz, ale jak zamowisz raz to przeciez nie musimy za kazdym razem dotykac kupionych juz wczesniej produktow. zawsze mozna sie dopytac u sprzedawcy :) ja juz jakis czas kupuje na www.smakzdrowia.net, ale zanim zamowilam cokolwiek wymienilismy z ludzmi ze sklepu chyba ze 100 maili, calkiem mili ludzie.


właśnie przymierzałem się do zrobienia małego researchu o jakimś dobrym sklepie tego typu, a forum żyj zdrowo będzie chyba najodpowiedniejszym miejscem :) nie przekonuje mnie ich strona, smakzdrowia, bo jeszcze widać nie do końca zrobiona, ale czytałem trochę, że warto tam spróbować, nie jestem z olsztya także tylko w grę wchodzi zamawianie przez internet. na co w ogóle powinienem zwracać uwagę przy takich zamówieniach?


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: zakupy przez internet
PostWysłany: Pon Sty 07, 2013 1:23 pm 
Offline
Senior Member
Senior Member
Awatar użytkownika

Dołączenie: Pią Sty 04, 2013 12:14 pm
Postów: 108
Miejscowość: Zdu
To tutaj też napiszę w takim razie :) Ja osobiście kupuję w sklepie www.ezdrowie.org.pl
Fakt, są u mnie w mieście (więc ja odbierałem zakupy u nich), ale moi znajomi kupowali w wersji wysyłkowej i też wszystko ok :) Z tym że mają problem chyba z obniżeniem kosztów za przesyłkę, lecą praktycznie po cenniku poczty polskiej :P
Ale poza tym jest ok - sprowadzają co mogą, jeśli czegoś potrzeba i jeśli mogą w ogóle :)

A na co zwracać uwagę? Ciężko powiedzieć. Ja kupuję tylko sprawdzone przez siebie rzeczy, zwracam zawsze uwagę na cenę i na to, czy nie przepłacam, kupując np większe czy mniejsze opakowanie czegoś. Czasem są małe różnice, a można przyoszczędzić na potem ;)
No i tak jak ktoś wcześniej napisał - warto wymienić chociaż parę maili, jeśli nie jest się pewnym co do sprzedawców.Akurat w moim przypadku nie miałem żadnych problemów. Studenci otworzyli sklep, a ze studentami z reguły można się dogadać :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: zakupy przez internet
PostWysłany: Wto Sty 08, 2013 10:08 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Pon Gru 31, 2012 4:43 pm
Postów: 5
Czyli tak ogólniej mówiąc kupujesz w sklepie internetowym założonym przez studentów i nie masz żadnych problemów z kupowanym tam jedzeniem? Ja bym się trochę bał zważywszy, że sam jestem na początku drogi studenckiej ;) Ale skoro jest już jakaś dobra opinia. Chciało by się spróbować, ale zawsze pojawia mi się jakieś ale...


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: zakupy przez internet
PostWysłany: Wto Sty 08, 2013 10:24 am 
Offline
Senior Member
Senior Member
Awatar użytkownika

Dołączenie: Pią Sty 04, 2013 12:14 pm
Postów: 108
Miejscowość: Zdu
Z tego co zauważyłem, to nie są to tacy stereotypowi studenci ;) A opinię wystawiam im jak najbardziej pozytywną :)
Jak coś, zawsze możesz do nich napisać i opisać to swoje 'ale' - może Ci je rozwieją lepiej niż ja :P


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 66 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 10 gości

Planujesz na urlop? - http://wypoczynek.turystyka.pl/


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

Redakcja serwisu zdrowo.info.pl informuje, że publikowane komentarze są prywatnym opiniami użytkowników forum i nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. | polityka prywatności