Zdrowie
Zdrowy styl życia
- strona główna portalu

Żyj zdrowo -forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne o zdrowym stylu życia
Obecny czas: Czw Mar 28, 2024 5:57 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 48 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Wybielanie zębów
PostWysłany: Pią Sie 27, 2010 2:23 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Pią Sie 27, 2010 2:19 pm
Postów: 1
Hej.

Stoję przed koniecznością wybielenia swoich ząbków. Przeczytałam już prawie wszystko co jest dostępne w internecie na temat wybielania zębów, ale nadal trudno mi się zdecydować na coś konkretnego :/ ale tego co wyczytałam ta pasta cieszy się dobrą opinią:

www.centrumbieli.pl/Produkt/140/argital_astringent?
Czy któraś z was miała styczność z tą pastą? Wiecie coś więcej na temat tego produktu?:)

Pomóżcie..


Góra
 Profil  
 

zdrowie



 Temat postu: Re: Wybielanie zębów
PostWysłany: Sob Wrz 11, 2010 8:32 pm 
Offline
Senior Member
Senior Member
Awatar użytkownika

Dołączenie: Sob Lut 24, 2007 8:06 pm
Postów: 135
Witam :) Ja słyszalam sporo pozytywnych opinii na temat białej perły ale osobiście nie stosowałam więc nic nie doradzę :(
Kiedyś chciałam wybielić sobie zęby w gabinecie ale na szczęście moja dentystka skutecznie mi odradziła. Poza tym mam plomby a te nie wybielą się razem z ząbkami, trzeba by je usunąć i ponownie założyć a to dodatkowy wydatek. Moja kolezanka wybielała niedawno zęby u dentysty i piekły ją póżniej dziąsła. Podobno po wybielaniu zęby są bardziej podatne na uszkodzenia, bardziej wrażliwe, efekty też nie zawsze zadowalające, po co więc niepotzrebnie cierpieć i płacić.
Pozdrawiam!


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Wybielanie zębów
PostWysłany: Wto Lis 09, 2010 5:45 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Wto Lis 09, 2010 5:32 pm
Postów: 1
Małgosiu, nie bój się - ta pasta jest naprawdę dobra. Kupiłem sobie jakoś ponad pół roku temu jedną tubkę tak z ciekawości i jestem zadowolony. Mało która pasta daje takie efekty po kilku użyciach.. jedyne co odstrasza to kolor i brudny zlew po myciu zębów :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Wybielanie zębów
PostWysłany: Śro Lis 24, 2010 8:42 pm 
Offline
New Member
New Member
Awatar użytkownika

Dołączenie: Śro Lis 24, 2010 8:33 pm
Postów: 1
Ja używałem jakiś czas temu pasków wybielających z Blend-a-Med i powiem, że efekt dość dobry jak na tą cenę:)

_________________
www.biegajrazemznami.blogspot.com


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Wybielanie zębów
PostWysłany: Czw Sty 27, 2011 5:48 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Czw Sty 27, 2011 5:43 pm
Postów: 3
Domowe sposoby czy gabinet? Jeszcze nie podjęłam decyzji, ale na wstępnej wizycie u stomatologa dowiedziałam się, że najbezpieczniejsza będzie dla mnie lampa Beyond, czy jakoś tak. Podobno emituje światło zimne, a np lasery gorące, co może prowadzić do nadwrażliwości zębów. Tak samo zresztą jak te wszystkie ścierające szkliwo pasty. Przecież to oczywiste. Pozdrawiam


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Wybielanie zębów
PostWysłany: Pon Sty 14, 2013 5:35 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Wto Lis 20, 2012 8:04 am
Postów: 37
Według mnie jedynym skutecznym sposobem jest wybielaniu u dentysty. Miałam znajomą, która poddała się takiemu zabiegowi, efekt był piorunujący. Olśniewała uśmiechem, aż się chciało na nią patrzeć:)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Wybielanie zębów
PostWysłany: Pon Sty 14, 2013 8:48 pm 
Offline
Senior Member
Senior Member
Awatar użytkownika

Dołączenie: Pią Sty 04, 2013 12:14 pm
Postów: 108
Miejscowość: Zdu
Korzystałem z pasty wybielającej Pearl Drops. Jestem zadowolony z efektów, naprawdę.
Jednak warto pamiętać o tym, że jeśli chce się wybielić zęby, trzeba też zrezygnować z rzeczy, które tę biel zaburzają. Mamy więc kawę, czarną herbatę i papierosy w pierwszej kolejce do odstawienia.
Wizyta u dentysty daje szybkie efekty, ale bez profilaktyki to tylko wyrzucenie sporej sumy w błoto. Stosowanie pasty do zębów, która jest stricte nastawiona na wybielanie, daje efekty po dłuższym okresie czasu, ale jest podobnie skuteczna.
o i do każdego wariantu, tak jak pisałem - profilaktyka, profilaktyka... :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Wybielanie zębów
PostWysłany: Wto Lut 12, 2013 1:45 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Wto Lut 12, 2013 1:26 pm
Postów: 6
miałam trochę do czynienia z pastami wybielajacymi i zelami ale szalu nie było. pożadane efekty przyniosla dopiero wizyta u dentysty, sposob jaki wybralam to szyna wybielajaca. mysle, ze to byl strzal w dziesiatke, efekt ładnej naturalnej bieli utrzymuje się juz kilka miesiecy. fakt, ze troche ograniczylam picie kawy i herbaty zeby trzymal sie jak najdluzej. ale mysle tez ze duza role ma wybor sposobu wybielania, no i miejsca gdzie to zrobia. w moim przypadku pomogla mi dr Uszynska z kliniki dormed.

_________________
[size=85]Jak pi


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Wybielanie zębów
PostWysłany: Wto Lut 12, 2013 5:28 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Pon Sie 27, 2012 10:41 am
Postów: 86
To racja,jeżeli chodzi o paski wybielające to ich działanie może być wątpliwe,lepszym rozwiązaniem byłaby wizyta u dentysty i posłuchanie jego rad. Z tego co wiem nie jest to tani proces i nie trwa tydzien tylko kilka tygodni.

_________________
www.Galen-Evita.pl- apteka internetowa.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Wybielanie zębów
PostWysłany: Pon Lut 25, 2013 8:41 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Wto Lut 12, 2013 1:26 pm
Postów: 6
proces może nie jest tani, ale w mojej opinii daje lepsze rezultaty, niż wszystkie te inne metody. szczegolnie, ze na dobra paste wybielajaca do tej pory jakos nie trafiłam, a od paskow wybielajacych nabawiłam się tylko nadwrażliwości zębów. myślę, że warto trochę więcej zainwestować dla ładnego uśmiechu. i koniecznie pamiętać, że przed wybielaniem u dentysty trzeba wyleczyc wszystkie ubytki!

_________________
[size=85]Jak pi


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Wybielanie zębów
PostWysłany: Pon Mar 04, 2013 8:30 am 
Offline
Senior Member
Senior Member

Dołączenie: Czw Gru 22, 2011 11:27 am
Postów: 134
Mi paski wybielające bardzo pomogły, ale niestety na krótko :( Powinnam powtórzyć kurację, ale niestety takie paski osłabiają szkliwo i nie było to przyjemne, gdy pod koniec kuracji zęby bolały mnie przy piciu zimnych napojów :(


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Wybielanie zębów
PostWysłany: Pią Mar 15, 2013 12:23 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Wto Lut 12, 2013 1:26 pm
Postów: 6
to tylko potwierdza moje doświadczenie z paskami, że powodują też nadwrażliwość. ja jak zaczęłam je tylko używać, to samo nałożenie tego żelu i trzymanie go na zębach powodowało pewien dyskomfort i jakby szczypanie. myślałam jednak że to normalne. ja z wybielania w Dormedzie, jestem bardzo zadowolona i z tego, jak zostałam tam profesjonalnie potraktowana. a jeśli ktoś chciałby mniej inwazyjnie wpłynąć na wygląd swoich zębów, to ja radzę na początku pomyśleć o scalingu i piaskowaniu. to wpływa, że zęby będą na pewno "jaśniejsze" ;)

_________________
[size=85]Jak pi


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Wybielanie zębów
PostWysłany: Sob Mar 30, 2013 11:59 am 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Sob Mar 30, 2013 11:19 am
Postów: 10
Z doświadczenia wiem,że paski wybielające to tylko krótkotrwały efekt,tutaj nic nie przychodzi od razu i musimy zainwestować w dobra pastę lub też cały zabieg u stomatologa.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Wybielanie zębów
PostWysłany: Czw Kwi 04, 2013 8:34 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Śro Kwi 03, 2013 10:25 am
Postów: 4
Miałem okazję używać Białej Perły, po dwóch tygodniach używania faktycznie można było gołym okiem dostrzec różnice, aczkolwiek wydaje mi się, że w momencie jak zaprzestałem używania, moje zęby zżółkły bardziej niż były przed jej zastosowaniem... :cry:


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Wybielanie zębów
PostWysłany: Pią Kwi 05, 2013 9:33 am 
Offline
Senior Member
Senior Member

Dołączenie: Czw Gru 22, 2011 11:27 am
Postów: 134
teraz chyba wszystkie paski wybielające wycofali ze sprzedaży. coś słyszałam o zakazie ich sprzedaży na polskim rynku ale nie wiem czy to prawda - ktoś z was coś słyszał na ten temat?


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 48 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] oraz 43 gości

Planujesz na urlop? - http://wypoczynek.turystyka.pl/


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

Redakcja serwisu zdrowo.info.pl informuje, że publikowane komentarze są prywatnym opiniami użytkowników forum i nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. | polityka prywatności