Zdrowie
Zdrowy styl życia
- strona główna portalu

Żyj zdrowo -forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne o zdrowym stylu życia
Obecny czas: Czw Mar 28, 2024 3:09 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: DuoLife szykuje się coś godne uwagi ! Polski produkt !
PostWysłany: Pią Wrz 27, 2013 12:40 am 
Offline
New Member
New Member
Awatar użytkownika

Dołączenie: Czw Wrz 26, 2013 11:41 pm
Postów: 4
Witam serdecznie widzę że jest to super miejsce na tego rodzaju temat ! :)

Nowy Polski produkt który być może podbije serca Polaków i niedlugo może świata. Nie dość że jest to najnowszy produkt to jeszcze można nieźle zarobić.
Tutaj pozostawiam filmiki mówiący o produkcie Duolife

http://www.youtube.com/watch?v=5NYwQGlClaw

http://www.youtube.com/watch?v=ccoafDakOUg

Mnie osobiście już ten produkt się podoba ponieważ od ponad roku czynnie uprawiam sport i bardzo ważne dla mnie zdrowe odżywianie. To może też za sprawą wypadku który dal mi dużo do myslenia. Ale wracamy do tematu przyznam szczerze że temat zdrowego odżywiania bardzo mnie zainspirowal. Poznalem dzialanie różnych ziól (ostropest i inne), owoców suszonych (jagody goji) i nie (banany itp), korzeni chociażby żeń-szeń i wiele innych.
Że jestem na bieżąco z nowymi informacjami na temat zdrowia jak również dzialam w marketingu dowiedzialem się o najnowszym produkcie który będzie startowal 2 października więc za kilka dni. Postanowilem się przyjrzeć i powiem szczerze że ten produkt naprawdę wywarl na mnei wielkie wrażenie już jako sam produkt. Do tego można jak wspominalem wcześniej nieźle zarobić. Z tego co porównywalem mają najlepszy plan marketingowy bijące inne produkty. Nie wspomnę o planie motywacyjnym(samochody Mercedes,
podróże krajowe i zagraniczne, nagrody rzeczowe, apartamenty,..)
Po za tym to jest Polski produkt i na nowych recepturach!

Zapraszam do dyskusji :)

P.S Więcej informacji mogę udzielić maila - duolifepolska@gmail.com


Góra
 Profil  
 

zdrowie



 Temat postu: Re: DuoLife szykuje się coś godne uwagi ! Polski produkt !
PostWysłany: Pią Wrz 27, 2013 9:34 am 
Offline
Team Leader
Team Leader

Dołączenie: Wto Cze 24, 2008 7:37 am
Postów: 3942
Witam

Nie lubię marketingu... bo kojarzy mi się z oszukiwaniem... zwłaszcza emerytów... i młodych ludzi, którzy nie mają czasu. Lubię rzetelne i jak najszersze info na forum...

TeSa


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: DuoLife szykuje się coś godne uwagi ! Polski produkt !
PostWysłany: Pią Wrz 27, 2013 1:40 pm 
Offline
New Member
New Member
Awatar użytkownika

Dołączenie: Czw Wrz 26, 2013 11:41 pm
Postów: 4
Witam Tesa, :)
szczerze mówiąc ja również sceptycznie do tego podchodzilem, kiedy jakaś firma dużo obiecywala i nie wywiązywala się z umów, bądź nie mialem dobrego planu i grupy z którą moglem zbudować coś i mięć z tego z tytuu dodatkowy dochód,
a z czasem stalą pensje i nagrody. Tutaj nie chodzi o to by kogoś naciągać na dany produkt, bo tak naprawdę nic się nie zbuduje gdyż dana osoba spróbuje zawiedzie się i nie będzie z tego pożytku miala, to jest dla swiadomych osób które chcą stosować produkt przy tym zarabiać i mieć coś w życiu, jedni zrobią to da osiągnięcia sukcesu w życiu, drudzy dla zdrowia, trzeci dla zarobku. :) :)

Pozdrawiam


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: DuoLife szykuje się coś godne uwagi ! Polski produkt !
PostWysłany: Nie Wrz 29, 2013 4:35 pm 
Offline
Senior Member
Senior Member

Dołączenie: Pon Mar 08, 2010 11:49 am
Postów: 101
Czyli marketing wielopoziomowy bo jak słyszę, system motywacyjny i mercedesy to z tym mi się kojarzy.


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 32 gości

Planujesz na urlop? - http://wypoczynek.turystyka.pl/


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

Redakcja serwisu zdrowo.info.pl informuje, że publikowane komentarze są prywatnym opiniami użytkowników forum i nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. | polityka prywatności