Zdrowie
Zdrowy styl życia
- strona główna portalu

Żyj zdrowo -forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne o zdrowym stylu życia
Obecny czas: Czw Mar 28, 2024 12:44 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 20 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Czy to prawda,że kremy z takich sklepów jak Lidl,czy Biedron
PostWysłany: Pią Cze 05, 2009 9:28 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Pią Cze 05, 2009 9:00 am
Postów: 2
Czy to prawda,że kremy z takich sklepów jak Lidl,czy Biedronka są do kitu?


Góra
 Profil  
 

zdrowie



 Temat postu: Re: Czy to prawda,że kremy z takich sklepów jak Lidl,czy Biedron
PostWysłany: Pią Cze 05, 2009 2:00 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Pią Cze 05, 2009 1:52 pm
Postów: 2
czy są do kitu to nie wim,ale ja osobiście nie kupuję kosmetyków do makijażu ,a juz tym bardzej do pielęgnacji w takich sklepach.Najlepiej jak będziesz uzywac tylko bardzo delikatnych kosmetyków, które nie podrażniają skóry. Ja stosuję do skóry odżwykę Nanobase, Jest bardzo delikatna i super nawilża skórę. Ma działanie lecznicze. można ją dostać w aptece i tylko tam sie zaopatruję ,jeżeli nie chcę mieć problemów ze skórą.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Czy to prawda,że kremy z takich sklepów jak Lidl,czy Biedron
PostWysłany: Sob Cze 06, 2009 7:06 pm 
Offline
Team Leader
Team Leader

Dołączenie: Wto Cze 24, 2008 7:37 am
Postów: 3942
Ja też prawie nie kupuję kremów. Tzn zdarzało mi się kiedyś czasem coś kupić, ale prawie z żadnego kremu nie byłam zadowolona (używałam go do rąk lub nóg lub wyrzucałam). Tylko krem nagietkowy się dla mnie (gr krwi 0) nadaje. Mam też koleżankę (gr krwi A), która twierdzi, że najbardziej jest zadowolona z kremu NIVEA. Tu dodam jednak, że jadając zdrowotne dla swojej grupy krwi produkty w ogóle poprawia się oprócz zdrowia też cera, znikają wszelkie wypryski itp niespodzianki. Podejrzewam też, że skoro ustępują po kilku miesiącach takiego jadania różne alergie to nawet i tzw trądzik młodzieńczy może się nie pojawiać, ciekawe prawda? Może warto to sprawdzić.

Pozdrawiam z Wołomina :D


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Czy to prawda,że kremy z takich sklepów jak Lidl,czy Biedron
PostWysłany: Pon Cze 15, 2009 8:32 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Pon Cze 15, 2009 6:47 am
Postów: 8
Nie wydaje mi sie zeby byly dobre. Nie sprawdzeni producenci i niska cena produktow - to nie wskazuje raczej na to, ze frmy te przeznaczaja duzo na badania i na skladniki. Ja nie ryzykowalam nigdy. Jak masz niski budzet to radze trzymac sie takich kosmetykow jak na przyklad Nivea, Ziaja lub Irena Eris.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Czy to prawda,że kremy z takich sklepów jak Lidl,czy Biedron
PostWysłany: Pon Cze 15, 2009 8:38 am 
Offline
Team Leader
Team Leader

Dołączenie: Wto Cze 24, 2008 7:37 am
Postów: 3942
Nagietkowy firmy Ziaja sprawdziłam też. Jest OK.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Czy to prawda,że kremy z takich sklepów jak Lidl,czy Biedron
PostWysłany: Pon Lis 02, 2009 8:06 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Czw Lis 13, 2008 10:34 am
Postów: 10
Niestety, nie wiem poniewaz nigdy tam nie kupowałam. Ich ceny wcale się nie rożnią od cen super pharmu, gdzie dokonuje zakupów, a wiadomo, że w super pharmie ponadto pracują m.in. farmaceuci, którzy Tobie mądrze doradzą :)

_________________
Kochane zdrowie...


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Czy to prawda,że kremy z takich sklepów jak Lidl,czy Biedron
PostWysłany: Czw Lis 12, 2009 5:02 pm 
Offline
New Member
New Member
Awatar użytkownika

Dołączenie: Śro Lis 11, 2009 11:14 am
Postów: 4
Myślę, że w takich sklepach można zaopatrywac się w kremy do rąk czy mydła. Do innych kosmetyków, nie mam zbyt wiele zaufania.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Czy to prawda,że kremy z takich sklepów jak Lidl,czy Biedron
PostWysłany: Wto Maj 25, 2010 10:52 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Wto Paź 27, 2009 10:30 pm
Postów: 37
Osobiście nie polecam używać kosmetyków z tych sklepów - najlepiej zaopatrywać się w nie w sprawdzonych aptekach i sklepach. Tam mamy zazwyczaj pewność, że zakupiony produkt będzie dobrej jakości i nie wywoła żadnych uczuleń itp.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Czy to prawda,że kremy z takich sklepów jak Lidl,czy Biedron
PostWysłany: Pon Sie 09, 2010 12:56 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Pon Sie 09, 2010 12:16 pm
Postów: 3
Ja polecam kremy z apteki. Niektóre nie są wcale takie drogie, a właściwościami przypominają te z najwyższej półki. Na co dzień używam alantandermoline z dużą zawartością d-panthenolu, i nie narzekam. Jest hipoalergiczny, nie ma zapachu, koloru. Do tego jest bardzo tani, kosztuje jakieś 9-10 zł


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Czy to prawda,że kremy z takich sklepów jak Lidl,czy Biedron
PostWysłany: Wto Sie 10, 2010 2:40 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Wto Sie 10, 2010 2:14 pm
Postów: 2
Miejscowość: Rzesz
A ja polecam unikanie wszelkich kosmetyków :| Fakt są pachnące, mają ładne opakowania....i opisane na ncih cudowne właściwości. Jeśli chodzi o kosmetyki z np biedronki czy kupowanie tam np suplementów ....Nigdy tego nie robię. Kiedyś wcierałam w siebie różne specyfiki, bo myślałam, ze bede ładna dzieki nim. Teraz od czasu do czasu zamiast kremu używam oleju z jojoba a do ciała np oliwy z oliwek. Tonik ? Jeśli juz to woda z dodadkiem cytryny. Peeling ? szczteczka do peelingu. A do ciała peeling z kawy albo myją do peelingu. Makijaż ? No cóż jak mam większe wyjście i musze troche wygladać "cudniej" to nakładam jakieś świństwa, ale staram sie to robić sporadycznie albo ograniczam sie do kredki i tuszu do rzęs. Pomyślcie jak kosmetyki, które mają tak długie terminy przydatności mogą być dla nas korzystne- nie mogą - poza tym, że moze troche upiększają ....kremu nie widac....ale weźmy takie rozciapane oczy - czy to tak ładnie wyglada ...? no, ale taka moda wiec ok nie czepiam sie ;) I NajWaŻnieJsZe! Wszystko co wcieramy w skóre - czyli wszystkie substancje w kosmetykach w tym koserwanty, perfumy, barwniki jakies emulgatory....itd wchłaniamy przez skórę prosto do krwi! Czyli może nawet gorzej niż gdybyśmy je zjadały ..?


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Czy to prawda,że kremy z takich sklepów jak Lidl,czy Biedron
PostWysłany: Śro Sie 11, 2010 12:29 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Pon Sie 09, 2010 12:16 pm
Postów: 3
Mydło i szampon też trafiają do krwiobiegu, to proponujesz się nie myć? :) Jeżeli chodzi o kremy do twarzy, to niektórzy nie mogą się obyć bez. Mi np. cera pierzchnie i się łuszczy jeśli po myciu nie posmaruję kosmetykiem.

Dlatego polecałam kosmetyki z apteki, żeby było w nich jak najmniej chemii :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Czy to prawda,że kremy z takich sklepów jak Lidl,czy Biedron
PostWysłany: Sob Lis 09, 2013 11:51 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Sob Lis 09, 2013 10:58 pm
Postów: 12
zalezy co, bo sa produkty np z biedry produkowane przez daxa czy inne firmy o tym samym skladzie co orginały.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Czy to prawda,że kremy z takich sklepów jak Lidl,czy Biedron
PostWysłany: Pon Lis 11, 2013 7:11 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Pon Lis 11, 2013 3:04 pm
Postów: 4
Miejscowość: Cala Polska :)
Firmowe kosmetyki w takich sklepach nie powinny być złe. Chociaż mogą różnic się partami w produkcji.

_________________
Naturalne efektywne kosmetyki:
http://pl.oriflame.com/ecatalogue/index.jhtml?sc=katalog-oriflame&per=201316&pStartPg=


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Czy to prawda,że kremy z takich sklepów jak Lidl,czy Biedron
PostWysłany: Śro Sty 29, 2014 10:52 am 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Czw Sty 23, 2014 11:39 am
Postów: 11
Ja lubię z Rossmana, ale nie wszystkie. Kremy do rąk, balsamy, odzywki, żele do mycia ciała, szampony. Tyle, że też wiele zależy od składu, jeden szampon tej samej firmy jest genialny, drugi beznadziejny


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Czy to prawda,że kremy z takich sklepów jak Lidl,czy Biedron
PostWysłany: Śro Lut 12, 2014 3:44 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Pon Sty 20, 2014 11:15 am
Postów: 64
Jeżeli kupujesz tamtejszy wyrób kosmetyczny to ich jakość będzie naprawdę bardzo wątpliwa i nie warto bo się zawiedziesz. Lepiej dołożyć i i zdecydować się na dobre kosmetyki.

_________________
www.Marmari.com.pl


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 20 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 21 gości

Planujesz na urlop? - http://wypoczynek.turystyka.pl/


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

Redakcja serwisu zdrowo.info.pl informuje, że publikowane komentarze są prywatnym opiniami użytkowników forum i nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. | polityka prywatności