Zdrowie
Zdrowy styl życia
- strona główna portalu

Żyj zdrowo -forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne o zdrowym stylu życia
Obecny czas: Czw Mar 28, 2024 4:28 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 41 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Suplementy diety stosowane w odchudzaniu
PostWysłany: Sob Mar 29, 2014 10:30 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Sob Mar 29, 2014 10:28 pm
Postów: 1
Witam! Piszę pracę magisterską na temat "Preferencje wyboru suplementów diety wykorzystywanych w odchudzaniu". W związku z tym bardzo proszę o pomoc i wypełnienie krótkiej, anonimowej ankiety.
https://docs.google.com/forms/d/1ewa8M4IzqOo1yec9rZuby2QfBZEKPYDsMGxNPZ4CVOQ/viewform


Góra
 Profil  
 

zdrowie



 Temat postu: Re: Suplementy diety stosowane w odchudzaniu
PostWysłany: Pon Mar 31, 2014 12:38 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Pią Sie 09, 2013 2:27 pm
Postów: 8
Ja ostatnio znalazłam w portalu dlalejdis taki artykuł: http://dlalejdis.pl/artykuly/gorzka_pomarancza_lepsza_niz_ruch Co o tym sądzicie? Wszyscy wiemy, że gorzka pomarańcza jest świetnym suplementem, ale aby stawiać tezę, że jest lepsza niż ruch? Dość odważne.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Suplementy diety stosowane w odchudzaniu
PostWysłany: Śro Kwi 09, 2014 11:59 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Śro Kwi 09, 2014 11:56 am
Postów: 1
Wypełniłam i przy okazji zapraszam na blog o odchudzaniu: srodkiodchudzajace.com.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Suplementy diety stosowane w odchudzaniu
PostWysłany: Nie Kwi 27, 2014 8:57 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Nie Wrz 08, 2013 1:28 pm
Postów: 13
Lepiej nie brać takich środków bo mogą zaszkodzić.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Suplementy diety stosowane w odchudzaniu
PostWysłany: Pon Maj 26, 2014 9:53 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Pon Maj 26, 2014 9:50 am
Postów: 1
Mogą zaszkodzić jak nic o nich nie wiemy. Dlatego warto stawiać na przebadane suplementy i od sprawdzonych producentów. Ja stosuję na co dzień Figurin Slim i wiem, że jest bezpieczny. Zanim zdecydowałam się właśnie na ten produkt zrobiłam odpowiedni research. Nie chcę kosztem utraty kilogramów wyniszczać organizm. Co ciekawe mogę go polecić każdemu, kto nie ma czasu na wylewanie siódmych potów na siłowni. Po dwóch miesiącach stosowania ubrania są dość luźne głównie w udach. Sądzę, że jak będę stosować go dłużej osiągnę pożądany efekt bez zmian w jadłospisie. Trzeba się uzbroić w cierpliwość.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Suplementy diety stosowane w odchudzaniu
PostWysłany: Pią Maj 30, 2014 8:08 am 
Offline
Senior Member
Senior Member

Dołączenie: Śro Lip 24, 2013 7:10 pm
Postów: 160
Dobre suplementy na pewno nam nie zaszkodzą o ile wiemy co spożywamy oraz nie przesadzimy z ich nadmierną ilością. Do każdej diety wystarczą jednak moim zdaniem dobre artykuły spożywcze,tak aby były odpowiednie a ich szeroki wybór znajdziecie u nas.

_________________
www.SwojskaPiwniczka.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Suplementy diety stosowane w odchudzaniu
PostWysłany: Czw Cze 05, 2014 10:21 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Czw Cze 05, 2014 10:15 am
Postów: 1
Też myślę, że odpowiednio stosowane nie zaszkodzą.Do swojej topowej listy podobnie jak koleżanka dodałam Figurin Slim. Bardzo sobie chwalę ten produkt i nie widzę żadnych efektów ubocznych. Nie powoduje złego samopoczucia czy biegunek. Tylko systematyczność pozwala osiągnąć efekty.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Suplementy diety stosowane w odchudzaniu
PostWysłany: Czw Cze 12, 2014 9:39 am 
Offline
Senior Member
Senior Member

Dołączenie: Nie Sie 05, 2012 7:49 am
Postów: 186
Nie zaszkodzą co nie oznacza tez że nie pomogą,to w wielu przypadkach kwestia naszego organizmu i konkretnej diety,ćwiczeń. Odnośnie suplementów to moja opinia jest neutralna o ile korzystamy z nich w umiarkowanych ilościach.

_________________
www.Stylion.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Suplementy diety stosowane w odchudzaniu
PostWysłany: Wto Sie 19, 2014 2:14 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Wto Sie 19, 2014 1:48 pm
Postów: 15
Myślę, że odpowiedź na postawione pytanie jest prosta. Żadnych suplementów podczas odchudzania ;]

_________________
http://www.hiperbaria.eu


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Suplementy diety stosowane w odchudzaniu
PostWysłany: Pon Paź 20, 2014 1:35 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Pon Paź 20, 2014 12:56 pm
Postów: 34
Dlaczego? Moim zdaniem to błąd bo jeżeli będziemy przyjmować te dobre i sprawdzone suplementy diety to nic złego nam się nie stanie,a wręcz przeciwnie- będą one miały znakomity wpływ na nasz organizm.

_________________
www.OdchudzanieSklep.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Suplementy diety stosowane w odchudzaniu
PostWysłany: Pią Paź 24, 2014 1:19 pm 
Offline
Senior Member
Senior Member

Dołączenie: Nie Wrz 14, 2014 2:59 pm
Postów: 118
OdchudzanieSklep.pl napisał(a):
Dlaczego? Moim zdaniem to błąd bo jeżeli będziemy przyjmować te dobre i sprawdzone suplementy diety to nic złego nam się nie stanie,a wręcz przeciwnie- będą one miały znakomity wpływ na nasz organizm.

To racja, ale wśród niektórych panuje przekonanie, że wszystkie tabletki są złe i spowodują nowotwór, nawet jeśli ich skład to 100% np. spiruliny ;). Fanatykom się nie przemówi.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Suplementy diety stosowane w odchudzaniu
PostWysłany: Nie Paź 26, 2014 4:31 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Nie Maj 18, 2014 12:46 pm
Postów: 5
Trudno jednoznacznie odpowiedzieć, czy suplementy są zdrowe czy nie. Zależy jakie. Ja jestem teraz na diecie nykuk i biorę suplement oczyszczający organizm. Ja wybrałam naturalne tabletki z afrykańskiego mango, ale nie ma musu, żeby to był ten właśnie suplement. Ważne żeby był naturalny. Więc tak sobie myślę, ze takie naturalne tabletki są ok :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Suplementy diety stosowane w odchudzaniu
PostWysłany: Pon Lis 10, 2014 5:25 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Sob Wrz 06, 2014 7:28 am
Postów: 50
Moim zdaniem przyjmowane w granicach zdrowego rozsądku oraz te które faktycznie są nam potrzebne- na pewno nie zaszkodzą,a mogą pomóc i dzięki nim dostarczy kilka witamin których na co dzień brakuje w diecie. Niestety nie umiemy wyczuć tej granicy i często popadamy w przesadę podczas ich przyjmowania.

_________________
www.Pomodolio.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Suplementy diety stosowane w odchudzaniu
PostWysłany: Pon Lis 10, 2014 10:01 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Pon Lis 10, 2014 9:10 pm
Postów: 38
Moim zdaniem przyjmowane w granicach zdrowego rozsądku oraz te które faktycznie są nam potrzebne- na pewno nie zaszkodzą,a mogą pomóc i dzięki nim dostarczy kilka witamin których na co dzień brakuje w diecie. Niestety nie umiemy wyczuć tej granicy i często popadamy w przesadę podczas ich przyjmowania - warto więc edukować się i zachowywać ten zdrowy rozsądek, bo nie ukrywajmy wszystko jest dla ludzi.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Suplementy diety stosowane w odchudzaniu
PostWysłany: Pon Lis 24, 2014 12:08 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Pon Paź 20, 2014 12:56 pm
Postów: 34
To fakt,wszystko dla ludzi pod warunkiem że nie przesadzimy zbytnio w żadną ze stron. Poza tym kolejna sprawa to przyjmowanie dobrych suplementów o czym pisałem powyżej,u nas znajdziecie ich szeroki wybór a miłą i fachowa obsługa zawsze chętnie pomoże.

_________________
www.OdchudzanieSklep.pl


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 41 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 12 gości

Planujesz na urlop? - http://wypoczynek.turystyka.pl/


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

Redakcja serwisu zdrowo.info.pl informuje, że publikowane komentarze są prywatnym opiniami użytkowników forum i nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. | polityka prywatności