Zdrowie
Zdrowy styl życia
- strona główna portalu

Żyj zdrowo -forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne o zdrowym stylu życia
Obecny czas: Czw Mar 28, 2024 9:47 am

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 61 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Znacie jakieś dobre strony, które pomogą w odchudzaniu?
PostWysłany: Pon Lut 17, 2014 4:28 pm 
Offline
Senior Member
Senior Member

Dołączenie: Nie Sie 05, 2012 7:49 am
Postów: 186
To swego rodzaju "bajery",ale poniekąd faktycznie pomagają nam w jakiś sposób kontrolować nasza wagę czy dietę,wiec na dłuższą metę może okazać się to bardzo przydatne.

_________________
www.Stylion.pl


Góra
 Profil  
 

zdrowie



 Temat postu: Re: Znacie jakieś dobre strony, które pomogą w odchudzaniu?
PostWysłany: Czw Kwi 24, 2014 9:44 am 
Offline
Senior Member
Senior Member

Dołączenie: Wto Mar 25, 2014 7:43 pm
Postów: 173
Witam,
A może przyjrzycie się Państwo diecie strukturalnej. Opracował ją Pan Doktor Marek Bardadyn (Pan Doktor Marek Bardadyn zajmuje się leczeniem i profilaktyką chorób cywilizacyjnych. Wykorzystuje do tego naturalne środki lecznicze.)
Ta dieta strukturalna może Państwu pomóc w odchudzaniu, szczególnie kiedy jest ono następstwem objadania się. Pan Doktor Marek Bardadyn w swojej książce: „nałóg jedzenia” wyjaśnia jak można pozbyć się tego nałogu przy pomocy jego diety strukturalnej.
O nałogu jedzenia piszę w moim poście: "...objadanie się. Co to jest ?" (z 6 listopada 2013) Tam też wyjaśniam krótko co zawiera książka: „nałóg jedzenia”.
W ramach diety strukturalnej Pan Doktor Marek Bardadyn przyznał najzdrowszym pokarmom gwiazdki. Na przykład: Kasza gryczana ma pięć gwiazdek, a makaron razowy tylko 3 gwiazdki. Oliwa z oliwek ma 4 gwiazdki, masło ma 1 gwiazdkę. Soczewica i jaja mają po pięć gwiazdek. Kapusta i czosnek mają po pięć gwiazdek.

Dodatkowe wyjaśnienia: Pan Doktor opracował koktajle składające się z najzdrowszych pokarmów. Te koktajle pomagają ograniczyć objadanie się i oczyszczają organizm. */

/Z okładki z jednej z tych książek dowiedziałem się, że Pan Doktor Marek Bardadyn prowadzi w Warszawie specjalistyczny gabinet medyczny./
Pozdrawiam,
Ryszard Roszkowski
http://ryszrosz.blogspot.com
Ps.*/ Ja mam własny sposób na uniknięcie skutków objadania się. Piszę o nim w moim poście z 10 listopada 2013: "Moje objadanie się. A gdzie nadwaga? Dlaczego jej niema?"
Ryszard Roszkowski


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Znacie jakieś dobre strony, które pomogą w odchudzaniu?
PostWysłany: Czw Kwi 24, 2014 9:25 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Czw Lut 13, 2014 8:57 am
Postów: 10
Stylion_pl napisał(a):
To swego rodzaju "bajery",ale poniekąd faktycznie pomagają nam w jakiś sposób kontrolować nasza wagę czy dietę,wiec na dłuższą metę może okazać się to bardzo przydatne.


Dokładnie, wiele osób mogłoby stwierdzić, że takie aplikacje jak Befit to tylko takie drobnostki, ale właśnie zmiana nawyków żywieniowych czy też proces odchudzania nie dzieje się z dnia na dzień i raczej trzeba się nastawić na dłuższą pracę. Wszelkie dodatkowe pomoce będą w tym przypadku na pewno wskazane, szczególnie jeżeli jest to bezpłatna aplikacja.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Znacie jakieś dobre strony, które pomogą w odchudzaniu?
PostWysłany: Czw Lip 17, 2014 2:30 pm 
Offline
Expert
Expert

Dołączenie: Pią Maj 30, 2014 12:53 pm
Postów: 222
Jeżeli mowa o takich dobrych stronach,to zapraszam także do nas,gdzie znajdziecie kawy oraz herbaty smakowe Yerba Mate,a to na pewno składnik każdej diety.

_________________
www.Skworcu.com.pl- herbaty,kawy smakowe Yerba Mate.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Znacie jakieś dobre strony, które pomogą w odchudzaniu?
PostWysłany: Pią Sie 08, 2014 8:49 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Pią Sie 01, 2014 7:02 pm
Postów: 6
najlepiej jest udac sie do dietetyka, opowiedziec o tym co sie chce zmienic w swoim wygladzie, a on ulozy odpowiedni jadlospis, no i poza tym cwiczenia i ruch. zapomniec nalezy o wynalazkach typu: tabletki odchudzajace bo one nic nie daja a wiele ludzi na to sie nabiera...


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Znacie jakieś dobre strony, które pomogą w odchudzaniu?
PostWysłany: Pon Sie 25, 2014 9:38 am 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Wto Lip 15, 2014 1:49 pm
Postów: 23
Podsyłam Ci artykuł, w którym można poczytać jak szybko schudnąć :)
http://frappe.pl/jak-szybko-uzyskac-efekty-odchudzania/


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Znacie jakieś dobre strony, które pomogą w odchudzaniu?
PostWysłany: Czw Wrz 04, 2014 11:53 am 
Offline
Member
Member
Awatar użytkownika

Dołączenie: Pon Wrz 01, 2014 9:41 am
Postów: 63
Miejscowość: Krak
potreningu.pl

Co prawda często sprzeczne informacje badań, ale dzięki temu można spojrzeć na wiele spraw z wielu perspektyw : ))

_________________
Grupa krwi: A Trening: bieganie Dieta: indywidualnie dobrana na podstawie do

Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Znacie jakieś dobre strony, które pomogą w odchudzaniu?
PostWysłany: Śro Wrz 17, 2014 7:35 am 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Pon Lip 07, 2014 9:20 am
Postów: 60
Przede wszystkim warto czerpać wiedzę z for internetowych oraz tutejszych artykułów,bo naprawdę dzięki nim można się sporo dowiedzieć odnośnie odchudzania,treningu czy diety.

_________________
www.SarmackieSmakolyki.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Znacie jakieś dobre strony, które pomogą w odchudzaniu?
PostWysłany: Nie Paź 12, 2014 10:50 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Nie Maj 18, 2014 12:46 pm
Postów: 5
Ja bardzo polecam stronę http://dieta-nykuk.pl/. Super dietka i bardzo zdrowa :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Znacie jakieś dobre strony, które pomogą w odchudzaniu?
PostWysłany: Pon Paź 20, 2014 1:28 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Pon Paź 20, 2014 12:56 pm
Postów: 34
Z tych dobrych stron w kwestii odchudzania i sprawdzonych suplementów,polecam także zajrzeć do nas na OdchudzanieSklep,miła i fachowa obsługa zawsze chętnie pomoże oraz doradzi.

_________________
www.OdchudzanieSklep.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Znacie jakieś dobre strony, które pomogą w odchudzaniu?
PostWysłany: Pią Lis 28, 2014 2:54 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Pią Lis 28, 2014 12:13 pm
Postów: 10
ja proponuje po prostu wypad na siłownię, a jeśli chodzi o strony to polecam puregreen.pl gdzie można sporo o zdrowym trybie życia poczytać i zakupić np. zdrowe jedzenie.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Znacie jakieś dobre strony, które pomogą w odchudzaniu?
PostWysłany: Sob Lis 29, 2014 9:16 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Śro Lis 12, 2014 7:37 pm
Postów: 23
Miejscowość: Wroc
Wypad na siłownię i zdrowe odżywianie to jest to co ja polecam, troszkę trzeba się postarać, upichcić niskokaloryczny posiłek zrobić warzywka na parze zadbać o swoje ciało.

_________________
Zielony Nurt pl BIO oleje


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Znacie jakieś dobre strony, które pomogą w odchudzaniu?
PostWysłany: Śro Gru 03, 2014 1:44 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Śro Gru 03, 2014 1:29 pm
Postów: 5
wawer1960 napisał(a):
Wypad na siłownię i zdrowe odżywianie to jest to co ja polecam, troszkę trzeba się postarać, upichcić niskokaloryczny posiłek zrobić warzywka na parze zadbać o swoje ciało.


To nawet nie musi być siłowania, tylko ruch. Ludzie siedzą cały dzień na 4 literach i liczą, że tabletki cud ich odchudzą ^^


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Znacie jakieś dobre strony, które pomogą w odchudzaniu?
PostWysłany: Śro Gru 03, 2014 1:44 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Śro Gru 03, 2014 1:36 pm
Postów: 1
Cześć!

Jestem nowym użytkownikiem tego forum. Od razu wpadł mi w oko temat związany z odchudzaniem - jest mi szczególnie bliski. Może komuś pomoże / zainspiruje moja historia odchudzania (zrzuciłem 20kg) przedstawiona w formie podcastu (nagranie audio) na blogu, który z żoną właśnie budujemy:

http://www.wiecejnizzdroweodzywianie.pl/002/
Nagranie można słuchać na blogu, lub ściągnąć z iTunes.

Zapraszam do wysłuchania. Z chęcią odpowiem również na wszelkie pytania, jeżeli takowe się pojawią. Najlepiej je zadać w formie komentarza na blogu, zaglądam tam praktycznie codziennie, więc odpowiedź będzie równie szybko :-)

Pozdrawiam serdecznie,
Michał


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Znacie jakieś dobre strony, które pomogą w odchudzaniu?
PostWysłany: Czw Gru 04, 2014 3:23 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Czw Gru 04, 2014 2:54 pm
Postów: 20
Myślę,ze warto swoją wiedzę czerpać np z for internetowych czytając tutejsze artykuły,które pomogą w skutecznym odchudzaniu. Poza tym zapraszam także do nas na Bowroclaw.pl gdzie fachowa obsługa zawsze odpowie na pytania i wątpliwości.

_________________
www.Biowroclaw.pl


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 61 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 13 gości

Planujesz na urlop? - http://wypoczynek.turystyka.pl/


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

Redakcja serwisu zdrowo.info.pl informuje, że publikowane komentarze są prywatnym opiniami użytkowników forum i nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. | polityka prywatności