Zdrowie
Zdrowy styl życia
- strona główna portalu

Żyj zdrowo -forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne o zdrowym stylu życia
Obecny czas: Czw Mar 28, 2024 7:25 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 62 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Chcę zdrowiej jeść. Proszę o radę.
PostWysłany: Pon Lis 10, 2014 5:10 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Sob Wrz 06, 2014 7:28 am
Postów: 50
To racja,Twoim pierwszym krokiem powinna być dobra dieta plus zmiana trybu życia na zdecydowanie bardziej aktywny,dopiero potem systematycznie pomożemy w powrocie do formy,to jednak wymaga trochę czasu:)

_________________
www.Pomodolio.pl


Góra
 Profil  
 

zdrowie



 Temat postu: Re: Chcę zdrowiej jeść. Proszę o radę.
PostWysłany: Nie Mar 01, 2015 1:33 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Śro Gru 10, 2014 12:51 pm
Postów: 92
Zacznij od drobnych zmian. Napoje zamień na wodę, słodycze na słodkie owoce, mąkę pszenną na razową, ryż na brązowy ryż. Zamiast całej masy ziemniaków, daj 3 i dużo surówki :)

_________________
http://www.instytutreumatologii.pl/


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Chcę zdrowiej jeść. Proszę o radę.
PostWysłany: Czw Mar 05, 2015 1:36 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Pon Lip 07, 2014 9:20 am
Postów: 60
Jeżeli chcesz zacząć zdrowo się odżywiać to przede wszystkim postaw na dobrą dietę plus samą żywność bo to co kupujesz ma ogromne znaczenie,tą w pełni naturalną znajdziesz u nas na SarmackieSmakolyki.pl

_________________
www.SarmackieSmakolyki.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Chcę zdrowiej jeść. Proszę o radę.
PostWysłany: Pon Mar 09, 2015 5:22 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Pon Mar 09, 2015 2:29 pm
Postów: 7
Tak jak mówiłaś w internecie jest sporo o tym jak zdrowo jeść. Ja sam kieruje sie radami ludzi którzy sie na tym znają plus wiedza jaką już posiadam. Do tego stawiam duże znaczenie na ekologiczne produkty.
Oczywiście po za zdrowym jedzeniem staram sie również być aktywnym i korzystać jak najmniej z używek. O ile papierosy udało mi sie rzucić o tyle alkohol zdarza mi sie jeszcze pić :)

_________________
Wkr


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Chcę zdrowiej jeść. Proszę o radę.
PostWysłany: Wto Mar 17, 2015 11:31 am 
Offline
Expert
Expert

Dołączenie: Pią Maj 30, 2014 12:53 pm
Postów: 222
Musisz sama wybrać i zdecydować na czym dokładnie ma polegać Twoja dieta i których produktów unikać,a na które można sobie pozwolić. Dodatkowo polecam też zdrowe herbatki oraz kawy smakowe które znajdziesz na naszej stronie,chętnie doradzimy i pomożemy:)

_________________
www.Skworcu.com.pl- herbaty,kawy smakowe Yerba Mate.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Chcę zdrowiej jeść. Proszę o radę.
PostWysłany: Wto Mar 17, 2015 12:27 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Wto Mar 17, 2015 12:18 pm
Postów: 1
Przede wszyskim czytać etykiety i świadomie robić zakupy, wybierać zdrowe i naturalne produkty. Moje ostatnie odkrycie to ten sklep onlajn: http://shop.e-condimenta.eu/


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Chcę zdrowiej jeść. Proszę o radę.
PostWysłany: Nie Maj 31, 2015 5:28 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Nie Maj 31, 2015 2:54 pm
Postów: 22
Witam ;) Super, że wzięłaś się za zdrowe odżywianie. W ogóle coraz więcej osób zaczyna zwracać na to uwagę i to jest duży plus. Co do samego miejsca zakupu, to fakt, że ze sklepu szybciej, ale nie możesz mieć pewności czy tak naprawdę jest zdrowe. Ja jestem za tym by samemu hodować warzywka i owoce, ale także wytwarzać przetwory i co się tylko da. Polecam także szukać zdrowszych zamienników niektórych produktów np. olei, a jest to dość ważna sprawa. Zdecydowanie moim faworytem jest olej kokosowy (jeżeli Cie to interesuje to podaje stronkę do poczytania, a nawet zakupu: www.dziennikzachodni.pl/artykul/3788543,olej-kokosowy-100-bio-extra-virgin-tloczony-na-zimno-gdzie-kupic-wlasciwosci-opinie,id,t.html). A jako małą pomoc w rzucaniu papierosów proponuję miętusy :D. Kiedy przyjdzie Ci ochota zapalić to zamiast papierosa weź takiego cuksa. Jest to pewnego rodzaju oszukiwanie mózgu. Mi taki sposób pomógł, a nie wydawałam fortuny na te sklepowe wspomagacze. ;)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Chcę zdrowiej jeść. Proszę o radę.
PostWysłany: Pon Paź 02, 2017 6:35 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Pon Paź 02, 2017 5:28 pm
Postów: 36
Polecam skontaktować się z Wygodną Dietą. Ja zaczęłam się z nimi zdrowo odżywiać i bardzo polubiłam ich jedzenie;) Posiłki są smaczne i zdrowe a ja w końcu jem regularnie.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Chcę zdrowiej jeść. Proszę o radę.
PostWysłany: Pią Paź 06, 2017 8:18 am 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Śro Wrz 28, 2016 2:14 pm
Postów: 94
Grunt że masz już takie postanowienie aby zacząć zdrowo się odżywiać, teraz jedyne co pozostaje to wcielić to w życie. Na form znajdziesz szereg dobrych i ciekawych przepisów, pomysłów na zdrowe dania.

_________________
https://grandel.pl/ - najlepsze kosmetyki.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Chcę zdrowiej jeść. Proszę o radę.
PostWysłany: Czw Paź 19, 2017 10:25 am 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Wto Paź 21, 2014 12:01 pm
Postów: 17
najlepiej wg mnie w pierwszej kolejności przerzucić się na eko zywnosc bo to jest podstawa zdrowego dunkcjonowania organizmu, duże ilosci przetworzonej zywnosc bardzo szkodzą organizmowi, Ja kupuje dużo eko produktów z organic24 pl bardzo dobry sklep, bardzo duzy wybór i uczciwe podejscie do ludzi

_________________
https://polskiepomidory.com.pl/


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Chcę zdrowiej jeść. Proszę o radę.
PostWysłany: Pią Paź 20, 2017 9:19 am 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Czw Wrz 14, 2017 9:48 am
Postów: 22
Co do zdrowej i ekologicznej żywności to oczywiście racja, warto na niej bazować jeżeli chcesz odżywiać się zdrowo- tutaj nie liczy się ilość lecz jakość potraw na co dzień. Szeroki wybór dobrej i zdrowej żywności znajdziesz na
Eko-bazar.pl

_________________
wwww.Eko-bazar.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Chcę zdrowiej jeść. Proszę o radę.
PostWysłany: Sob Paź 21, 2017 9:29 pm 
Offline
Senior Member
Senior Member

Dołączenie: Pon Paź 10, 2016 8:28 pm
Postów: 130
Teraz wszędzie masz opisane na temat zdrowego odżywiania także nie wiem czemu do tej pory o tym nie wiesz zerknij sobie może na portal adamed.expert tam masz mnóstwo na ten temat przeczytaj dokładnie i wszystko będziesz wiedziała zresztą samo zdrowe odżywianie nic Ci nie da dołącz do tego sport a twój organizm na pewno Ci za to podziękuje


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Chcę zdrowiej jeść. Proszę o radę.
PostWysłany: Pon Paź 23, 2017 10:29 am 
Offline
Expert
Expert

Dołączenie: Pią Maj 30, 2014 12:53 pm
Postów: 222
A zaglądałaś już do nas na Skworcu,com.pl ? Jeżeli nie to teraz jest najlepsza okazja, mamy kilka naprawdę ciekawych promocji i rabatów.

_________________
www.Skworcu.com.pl- herbaty,kawy smakowe Yerba Mate.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Chcę zdrowiej jeść. Proszę o radę.
PostWysłany: Śro Lut 21, 2018 8:37 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Sob Lut 03, 2018 8:47 pm
Postów: 19
Ja nigdy nie lubiłam gotować i też nie mam na to czasu, więc świetną opcją okazał się catering dietetyczny. Zamawiam WygodnąDietę i dzięki nim jem smacznie, zdrowo i świeżo a co ważniejsze regularnie!


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Chcę zdrowiej jeść. Proszę o radę.
PostWysłany: Pią Mar 09, 2018 11:02 am 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Pią Mar 09, 2018 10:53 am
Postów: 12
Im szybciej zaczniesz stosować nową dietę tym oczywiście lepiej dla Twojego organizmu. Masz już wybrany przykładowy jadłospis? bez większego problemu znajdziesz go na forum, wystarczy poszukać. Oczywiście możesz liczyć na pomoc z naszej strony :)

_________________
www.Olmix.pl


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 62 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 18 gości

Planujesz na urlop? - http://wypoczynek.turystyka.pl/


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

Redakcja serwisu zdrowo.info.pl informuje, że publikowane komentarze są prywatnym opiniami użytkowników forum i nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. | polityka prywatności