Zdrowie
Zdrowy styl życia
- strona główna portalu

Żyj zdrowo -forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne o zdrowym stylu życia
Obecny czas: Czw Mar 28, 2024 1:31 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 25 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Problemy z erekcją u faceta
PostWysłany: Pon Sty 04, 2016 3:06 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Pon Sty 04, 2016 3:04 pm
Postów: 7
Czy Wasi faceci też szybko dochodzą? I czy w ogóle maja jakieś problemy w łóżku dokładnie z erekcją?


Góra
 Profil  
 

zdrowie



 Temat postu: Re: Problemy z erekcją u faceta
PostWysłany: Czw Sty 07, 2016 2:28 pm 
Offline
Team Leader
Team Leader

Dołączenie: Pią Wrz 03, 2010 3:49 pm
Postów: 652
Witam

Pytanie jest dość nieprecyzyjne, ale spróbuję na nie odpowiedzieć z medycznego punktu widzenia. Aby to zrobić zacznę od anatomii. Prącie męskie (penis) jest połączeniem dróg moczowych i układu płciowego. Zbudowane jest ono z korzenia (radix penis) w okolicy łonowej (area pubitis), trzonu prącia (corpus penis) oraz żołędzia (glans penis) pokrytego napletkiem (mastka). W trzonie prącia wyróżnia się idąc ku stronie górnej ciała jamiste prącia (corpi caviculares penis) oraz ku stronie dolnej ciało gąbczaste prącia (corpus spongiosus penis). Korzeń prącia otacza gruczoł krokowy (prostata), który jest odpowiednikiem gruczołu cewkowo- pęcherzykowego występującego u kobiet. Od zewnątrz prącie pokryte jest skórą (cutis penis) będącą odpowiednikiem warg sromowych u kobiet.
Krew napływająca z tętnic krocza (arteriae scrotum) napełnia ciała jamiste prącia powodując jego wzzwód podczas aktu seksualnego. Aby tak było muszą być spełnione dwa warunki - po pierwsze musi dojść do pobudzenia kory mózgowej dzięki któremu dochodzi do podniecenia oraz odpowiednia ilość krwi tętniczej musi napłynąć do ciał jamistych. Gwarancją erekcji i ejakulacji, czyli wydalenia nasienia winno być sprawne funkcjonowanie gruczołu krokowego oraz pobudzenie cyrkulacji krwi obwodowej. Jednym ze stymulatorów nadmienionej cyrkulacji może być podanie leku typu np sudaficyna, czy popularnych teraz medykamentów Braweran, czy Permen.
Ale zamiast stosować sztuczne udziwnienia można przyjmować środki naturalne.
Po pierwsze warto wzbogacić dietę w czekoladę, czy orzechy, a szczególnie orzechy włoskie (Juglans regia). Produkty te podobnie jak czerwone mięso są bogate w aminokwas argininę, jeden z najskuteczniejszych naturalnych afrodyzjaków.
Taką samą rolę może spełniać podawanie w diecie czosnku, czy cebuli.
Cynk spełnia również bardzo ważną rolę w pobudzeniu seksualnym. Znajdziemy go w pestkach dyni i słonecznika (semen Cucurbitae et Helianthi).
Podawanie aminka egipskiego (Amini egiptiana) również dobrze spełnia tę rolę.
Znana tak samo jest rola miedzi uzupełnianej w diecie lub suplementacji diety.
Owoce morza (Frutti di mare) tj. ostrygi, czy krewetki również wzmacniają erekcję.
Jeśli partner ma pracę siedzącą lub długo przebywa w tej pozycji powyższa suplementacja diety oraz zmiana trybu życia jest jak najbardziej wskazana. W pozycji siedzącej dochodzić może do upośledzenia pracy jąder, a następstwem tego może być dysfunkcja całego układu płciowego.
I na koniec o problemach natury psychicznej. Stres długotrwały może być przyczyną zaburzeń erekcyjnych. Poza tym nieodpowiednia gra wstępna też może przyczyniać się do powyższych kłopotów. I w jednym i w drugim przypadku powinna być wskazana cierpliwość i wytrwałość u obu partnerów seksualnych. W drugim przypadku dotyczącym gry wstępnej pomocne mogą być pieszczoty i zabawa prąciem partnera, odpowiednie dotykanie się i wyczuwanie potrzeb seksualnych partnera. Pragnę tu zaznaczyć iż nie tylko liczy się odpowiednia suplementacja diety, ale również i jak się zdaje lepiej stosować koneksję suplementacji i odpowiedniej wytrwałej stymulacji podczas każdego aktu seksualnego.
Więcej wskazówek w zamieszczonej bibliografii. Pozdrawiam serdecznie
dany

Bibliografia:

Keith Sherwood - Czakroterapia
Daniel Nowotczyński - Niekonwencjonalna medycyna
Hazel Courteney - Leksykon medycyny alternatywnej


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Problemy z erekcją u faceta
PostWysłany: Pon Lut 01, 2016 12:25 am 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Nie Sty 31, 2016 10:46 pm
Postów: 13
A co w przypadku gdy partner jest pobudzony inagle w trakcie stosunku nagle potrafi ono zniknąć...


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Problemy z erekcją u faceta
PostWysłany: Pią Lut 12, 2016 12:17 pm 
Offline
Expert
Expert

Dołączenie: Wto Lip 14, 2015 11:06 am
Postów: 210
To też w dużej mierze kwestia psychiki i pewnej bariery,chociaż przyznaję,że u facetów jest to powszechny problem i warto zasięgnąć rady specjalisty,konkretnie seksuologa. Samo pytanie zawarte w 1 poście wydaje mi się być zbyt ogólne.

_________________
www.Optilux.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Problemy z erekcją u faceta
PostWysłany: Wto Lut 16, 2016 6:51 am 
Offline
Expert
Expert

Dołączenie: Śro Paź 27, 2010 8:07 am
Postów: 281
Miejscowość: grupa krwi 0 Rh + , Le (-a, +b), wydzielacz, GT2 zbieracz.
- albo przerost prostaty, problemy krążeniowe, zwapnienie prostaty.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Problemy z erekcją u faceta
PostWysłany: Czw Mar 10, 2016 11:20 am 
Offline
Expert
Expert

Dołączenie: Wto Lip 14, 2015 11:06 am
Postów: 210
Zgadza się,ale to z kolei już problemy natury zdrowotnej,które w pewnym wieku zawsze wychodzą na jaw w przypadku mężczyzn,więc lepiej udać się wcześniej na profilaktyczne badania kontrolne,nie zaniedbywać swojego zdrowia.

_________________
www.Optilux.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Problemy z erekcją u faceta
PostWysłany: Sob Mar 26, 2016 6:10 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Pon Lut 22, 2016 4:19 pm
Postów: 59
Czemu wszyscy chcą się diagnozować na forach internetowych? Przy zaburzeniach z erekcją w 80% przypadków winny jest mózg! Tak, panowie, problemy leży w waszej głowie. Ci którzy chcą korzystają z dostępnych suplementów (np. vigrax http://helti.pl/produkt/vigrax) chociaż marne szanse aby zadziałały. O wiele lepiej pójść do lekarza i w pierwszej kolejności wykluczyć choroby!


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Problemy z erekcją u faceta
PostWysłany: Czw Mar 31, 2016 9:03 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Czw Mar 31, 2016 9:00 pm
Postów: 24
też cierpiałem na ten wstydliwy problem i to najgorzej że przytrafił mi się pierwszy raz z nowa laską a tu taka wpadka. Poszłem do lekarza, najpierw zacząłem brać erekton fast i problem zanikł, ale ile się wstydu najadłem, laska oczywiscie wyrozumiała, chociaż tyle w tym szczęścia. Ten suplement brałem bo jest na bazie naturalnych składników, cynku i żen szenia.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Problemy z erekcją u faceta
PostWysłany: Wto Kwi 12, 2016 8:13 am 
Offline
Senior Member
Senior Member

Dołączenie: Śro Wrz 30, 2015 3:44 pm
Postów: 147
Pamiętajmy,ze dieta również ma bardzo istotny wpływ na nasza aktywność seksualna,są przecież naturalne afrodyzjaki ( szczególnie w kuchni śródziemnomorskiej),które wzmagają potencję,więc może warto od tego zacząć? Jeżeli nie pomoże to dopiero wtedy polecam wizytę u lekarza.

_________________
www.Zielonysmak.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Problemy z erekcją u faceta
PostWysłany: Śro Wrz 14, 2016 12:16 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Śro Wrz 14, 2016 12:13 pm
Postów: 3
Od roku zmagałem się z tym krępującym problemem – przedwczesnego wytrysku... Wstydziłem się pójść do lekarza i do apteki... Co miałem powiedzieć? Poproszę coś na opóźnienie wytrysku.... Masakra. Nie wiedziałem, co z tym problemem zrobić, jak go rozwiązać? Moja żona domyśliła się, co jest na rzeczy...w końcu nasz seks trwał jakieś 3 minuty! Tragedia! Postanowiliśmy razem rozwiązać ten problem... Najpierw domowe sposoby – ćwiczeni itd. Niestety nie przyniosły efektów. Potrzebowałem czegoś więcej. Trafiłem na ranking tabletek na potencję http://potencia.pl/ i zdecydowałem się na zakup preparatu Eron Plus – to była bardzo dobra decyzja! Eron Plus działa natychmiastowo i daje pełną erekcję! W końcu moje życie intymne zaczęło istnieć!

_________________
http://potencia.pl/


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Problemy z erekcją u faceta
PostWysłany: Czw Wrz 15, 2016 2:27 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Czw Wrz 15, 2016 2:23 pm
Postów: 4
Polecam portal http://potencia.pl/ Jedyny., subiektywny ranking preparatów na potencję. Teraz wiem, że nie wszystko złoto, co się świeci - czyli nie wszystko co reklamują działa!!! Mam tu na myśli tabletki Braveran... które są jedna wielką ściemą! Stosowałem przez miesiąc, moja potencja nie poprawiła się, a ja wylądowałem w szpitalu!

_________________
http://potencia.pl/


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Problemy z erekcją u faceta
PostWysłany: Śro Paź 05, 2016 7:15 pm 
Offline
Senior Member
Senior Member

Dołączenie: Śro Cze 22, 2016 12:08 pm
Postów: 141
Czasem tego typu tabletki i preparaty bardziej zaszkodzą niż faktycznie mogą pomóc, pamiętaj o tym. Zamiast nich polecam dobrą dietę i suplementy, witaminy które faktycznie pomogą i będą potęgować potencję. Zgodzę się również, że wiele rzeczy tkwi w naszej głowie i kwestii odpowiedniego podejścia do tematu.

_________________
www.TopWitaminy.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Problemy z erekcją u faceta
PostWysłany: Pon Lis 14, 2016 3:08 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Pon Lis 14, 2016 2:59 pm
Postów: 1
Zgadzam się z poprzednikami, jednakże suplementy proponuje stosować jako ostateczność. Czasami dobra żywność potrafi postawić faceta na nogi i nie będzie potrzeby sięgać po farmaceutyki...


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Problemy z erekcją u faceta
PostWysłany: Wto Gru 06, 2016 11:41 am 
Offline
Senior Member
Senior Member

Dołączenie: Śro Cze 22, 2016 12:08 pm
Postów: 141
Dobre suplementy oraz witaminy, nie muszą być od razu wiązane z farmaceutykami które naszpikowane są chemią, bo na pewno nie tędy droga do osiągnięcia sukcesu. Zaglądaliście już do nas na TopWitaminy.pl?

_________________
www.TopWitaminy.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Problemy z erekcją u faceta
PostWysłany: Pon Gru 19, 2016 1:51 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Czw Mar 07, 2013 6:30 pm
Postów: 55
Mój facet ma problemy z erekcją... początkowo brał leki dostępne bez recepty z apteki ale nie pomagały tak jak tego oczekiwaliśmy. Na szczęście udało mi się go przekonać do wizyty u lekarza, takie samoleczenie daje tylko chwilową poprawę a jak się okazało zamiast pomóc może zaszkodzić :( Mój M. leczy się w Ober Clinic w Warszawie i dr Pawłowskiej- Krajki, problem okazał się skutkiem ubocznym innego schorzenia, które nieleczone dłużej mogło doprowadzić do dużo poważniejszej sytuacji :(


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 25 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 35 gości

Planujesz na urlop? - http://wypoczynek.turystyka.pl/


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

Redakcja serwisu zdrowo.info.pl informuje, że publikowane komentarze są prywatnym opiniami użytkowników forum i nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. | polityka prywatności