Zdrowie
Zdrowy styl życia
- strona główna portalu

Żyj zdrowo -forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne o zdrowym stylu życia
Obecny czas: Pią Mar 29, 2024 11:34 am

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Życie i zdrowie masz tylko jedno
PostWysłany: Pon Lut 29, 2016 1:34 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Pon Lip 09, 2012 3:19 pm
Postów: 12
Kiedy rzeczywistość zaczyna cię przytłaczać, czujesz się wypalony zawodowo, nie wiesz, która drogą iść, gdzie możesz znaleźć Boga i czy religia ma sens, nie potrafisz się odstresować, jesteś niewolnikiem czasu, a twoja dieta pozostawia wiele do życzenia – czas sięgnąć po książkę Violetty Wróblewskiej „Życie i zdrowie masz tylko jedno”. Poradnik ten jest jak bomba energetyczna w postaci koktajlu ze zdrowych owoców! Kiedy zapoznasz się z książką – poczujesz, że twoje życie już nigdy nie będzie takie samo, a ty masz chęć i siłę, by je zmieniać. Autorka zaraża pozytywną energią, choć nie omija także spraw trudnych. Radzi, jak myśleć i działać pozytywnie, jak zmieniać swoje życie, jak niwelować wszelkie negatywne rzeczy – a robi to, dzieląc się swoją wiedzą zawartą w 34 rozdziałach niniejszej publikacji. Na co dzień Violetta Wróblewska pracuje jako psycholog, trener rozwoju osobistego, coach, nauczyciel akademicki. Jest także popularyzatorką zdrowych stylów życia, a także twórczynią psychomedduchowości, czyli wykorzystania indywidualnych doświadczeń życiowych ludzi i osiągnięć naukowych z zakresu psychologii, duchowości i medycyny w prowadzeniu szczęśliwszego życia i osiąganiu spokoju wewnętrznego.
Image

Cytuj:
Jestem zafascynowana książką. Jest jedną z najlepszych i najcenniejszych książek, jakie do tej pory czytałam. Zasmakowałam się w jej radach.


Góra
 Profil  
 

zdrowie



 Temat postu: Re: Życie i zdrowie masz tylko jedno
PostWysłany: Śro Mar 02, 2016 2:57 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Śro Wrz 30, 2015 2:34 pm
Postów: 12
Matko Boska! Czytanie książek wiele wnosi do życia, ale z pewnością nie sprawia, że jesteś zdrowszy... Aktywność to podstawa zwłaszcza, że większość z nas ma pracę siedzącą. Ja np. dużo czasu spędzam w stadninie, bo mam problemy z kręgosłupem. Można zajrzeć tu i poczytać , na czym to polega http://www.patataj.com/


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Życie i zdrowie masz tylko jedno
PostWysłany: Sob Mar 05, 2016 11:13 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Sob Sie 22, 2015 2:47 pm
Postów: 29
Zgadzm sie- ksiazki warto czytac, ale samo czytanie nie przyblizy nas ku zdrowemu trybowi zycia, jesli nie zaczniemy dzialac :) sama staram sie zdrowo odzywiac, pic duzo wody, chodzic na spacery, ale nie zapominam o suplementach- niesttey organizm nie przyswoi wszystkiego z pokarmu- dlatego biore revitasens, glownie gdy mam gorsze samopoczucie i czuje sie przybita


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Życie i zdrowie masz tylko jedno
PostWysłany: Czw Mar 10, 2016 10:54 am 
Offline
Expert
Expert

Dołączenie: Wto Lip 14, 2015 11:06 am
Postów: 210
Książki i nazwijmy to" sprawność intelektualna" swoja drogą,natomiast aby być zdrowym,należy postawić na odpowiednią dietę i w żadnym stopniu nie zaniedbywać aktywności fizycznej,być cały czas na bieżąco,regularnie uprawiać sport,chodzić na profilaktyczne badania kontrolne.

_________________
www.Optilux.pl


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 23 gości

Planujesz na urlop? - http://wypoczynek.turystyka.pl/


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

Redakcja serwisu zdrowo.info.pl informuje, że publikowane komentarze są prywatnym opiniami użytkowników forum i nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. | polityka prywatności