Zdrowie
Zdrowy styl życia
- strona główna portalu

Żyj zdrowo -forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne o zdrowym stylu życia
Obecny czas: Czw Mar 28, 2024 12:27 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 94 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: jak schudnąć 8-10 kg?
PostWysłany: Pon Cze 01, 2015 11:59 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Pon Cze 01, 2015 11:39 am
Postów: 5
Witam,
Jak dla mnie najlepszym sposobem jest dieta warzywno-owocowa. Byłam w kilku ośrodkach z tym rodzajem diety. Ostatnio odwiedziłam ośrodek Villa Carpatia i okazało się,że jest super, a do tego okolica jest przecudowna. Polecam gorąco. Jeżeli ktoś popracuje przez 2 tygodnie solidnie, to można dużo zrzucić, a przy okazji nauczyć się konkretnych rzeczy jeżeli chodzi o odżywianie. Gorąco polecam dietę warzywno-owocową!

:D


Góra
 Profil  
 

zdrowie



 Temat postu: Re: jak schudnąć 8-10 kg?
PostWysłany: Wto Cze 02, 2015 7:22 am 
Offline
Expert
Expert
Awatar użytkownika

Dołączenie: Pon Cze 01, 2015 7:56 am
Postów: 436
Miejscowość: Kielce
Dla mnie taka dieta kojarzy się nierozłącznie z dietą witariańską, której nie jestem zwolennikiem.
Po prostu widziałem już wiele osób, które w ten sposób popadło w wiele chorób spowodowanych niedoborami.

_________________
https://www.bodypak.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: jak schudnąć 8-10 kg?
PostWysłany: Wto Cze 02, 2015 11:01 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Pon Cze 01, 2015 11:39 am
Postów: 5
W tym przypadku jest inaczej, bo jest sie pod kontrolą lekarza i dietetyka i wszystko jest dobrze asekurowane. Jeśli ktoś sie źle czuje, to zgłasza i po konsultacji jest zmiana diety na mniej inwazyjną.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: jak schudnąć 8-10 kg?
PostWysłany: Sob Cze 06, 2015 10:59 am 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Pią Gru 19, 2014 7:34 pm
Postów: 25
Sorry, ale jakiś głupi ten dietetyk... Wiele osób ma tendencje do tycia, sprzyja temu dużo czynników, ale to nie znaczy, że nie nalezy odżywiać się zdrowo i prowadzić zdrowy tryb życia. Możesz kontrolować swoją wagę, możesz nawet bardzo szybko schudnąć czytałam o takich dietetykach online na http://www.polskatimes.pl/artykul/3693990,jak-szybko-schudnac-i-miec-plaski-brzuch,id,t.html , układają Ci dietę i pomagają w kryzysowych chwilach :) Brzmi obiecująco, może się zapiszesz?


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: jak schudnąć 8-10 kg?
PostWysłany: Sob Cze 06, 2015 3:18 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Pon Cze 01, 2015 11:39 am
Postów: 5
Dlaczego głupi?


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: jak schudnąć 8-10 kg?
PostWysłany: Śro Cze 17, 2015 12:07 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Śro Cze 17, 2015 11:43 am
Postów: 20
Akurat w kwestii odchudzania mamy niezbędne doświadczenie i chętnie pomożemy,doradzimy- na początek proponuje ułożyć sobie rozsądny jadłospis plus wybrac dobre suplementy diety,zobacz na naszej stronie:)

_________________
MMO.pl - skuteczne odchudzanie.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: jak schudnąć 8-10 kg?
PostWysłany: Śro Cze 17, 2015 7:29 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Śro Cze 17, 2015 7:05 pm
Postów: 1
Czytałam ostatnio ciekawy artykuł na ten temat :) Najlepiej zacząć w ogóle od jakiegoś ruchu! Zamiast windy można przejść się po schodach, do szkoły/pracy pojechać rowerem. Szybko wejdzie nam to w nawyk. Później możemy zacząć ćwiczyć. Ponoć dobre są treningi areobowe, które pomagają nam spalić tkankę tłuszczową (którą nawiasem mówiąc spalić bardzo trudno!). Najlepiej żeby podjęty wysiłek był długotrwały, ale niezbyt intensywny. Poza tym słyszałam, że pływanie i bieganie jest doskonałym sposobem do cwiczeń. Im dłużej będziesz uprawiać jakis sport tym bardziej z czasem będziesz musiała zwiększać instensywność wykonywanych ćwiczeń. Jeżeli na odchudzanie odłożyliśmy jakieś środki to warto zainwestować w siłownie. Można spotkać tam wielu ciekawych ludzi, którzy chętnie pomogą nam i doradzą co do diety lub ćwiczeń. Doradzam ćwiczenie przy oku trenera! Dodatkowo podczas diety warto wspomagać się środkami takimi jak zielona herbata, specyfikami, które zmniejszają poczucie głodu lub te, które regulują metabolizm.
Więcej informacji znajdziesz tutaj, naprawdę dobry artykuł! :)
http://www.medme.pl/artykuly/schudnijmy-na-zdrowie,62,1.html


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: jak schudnąć 8-10 kg?
PostWysłany: Pon Cze 22, 2015 10:50 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Pon Cze 22, 2015 10:47 am
Postów: 1
Moja znajoma schudła 7kg na diecie pudełkowej. Ja dopiero zaczynam. Masz wiele cateringów dietetycznych na rynku. My korzystamy z Pomelo (www.pomelo.com.pl)
Wydaje mi się, że bardziej opłacalne finansowo niż pójście do dietetyka który Cię zbył


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: jak schudnąć 8-10 kg?
PostWysłany: Pon Cze 29, 2015 4:04 pm 
Offline
Expert
Expert

Dołączenie: Czw Cze 18, 2015 2:52 pm
Postów: 243
Miejscowość: Warszawa
dla mnie to chyba nie osiagalne :( tyle schudnac potrzebuje jakies 8 miesiecy ;/


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: jak schudnąć 8-10 kg?
PostWysłany: Śro Lip 01, 2015 3:56 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Pon Cze 01, 2015 11:39 am
Postów: 5
Sławek Rusem napisał(a):
dla mnie to chyba nie osiagalne :( tyle schudnac potrzebuje jakies 8 miesiecy ;/



OSIĄGALNE JEST WSZYTSKO! Ważne, żeby się nie poddawać i mieć wiedzę nt. zdrowego stylu życia. Polecam ksiązki i wykłady dr. Dabrowskiej.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: jak schudnąć 8-10 kg?
PostWysłany: Śro Lip 08, 2015 9:34 am 
Offline
Expert
Expert
Awatar użytkownika

Dołączenie: Pon Cze 01, 2015 7:56 am
Postów: 436
Miejscowość: Kielce
Czy taka dieta jest stała czy trwa kilka tygodni/miesięcy?

_________________
https://www.bodypak.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: jak schudnąć 8-10 kg?
PostWysłany: Śro Lip 08, 2015 10:01 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Pon Cze 01, 2015 11:39 am
Postów: 5
Dieta warzywno-owocowa, którą polecam na maaaxa, powinna trwać 2-6 tygodni i serio, serio działa. Najlepiej ją stosować chyba w ośrodku, który sie tym zajmuje, bo to jest tak, że wtedy masz w pakiecie ćwiczenia i rózne takie wykłady, możesz sie duuużo dowiedzieć i nauczyć. Nie jestes już wtedy taki "zielony" w temacie diety jakiejkolwiek. Żeby ta dieta zadziałała, ważne jest chyba wyciszenie umysłowe i aktywnoćś fizyczna, bo jak próbowałam ją zastosować w domu, to mi nie wyszło tak jak tam... Straciłam maksymalnie na turnusie 2-tygodniowym jakieś 6-7 kg i jestem przezadowolona. Oczywiście to, ile stracisz kg, zależy indywidualnie od Twojego organizmu. Jeżeli chodzi o Ośrodek, to bywałam w Radawie i raz U Zbuja, ale ostatnio odkryłam Villę Carpatie w Żołyni na Podkarpaciu i zakochałam się... Już chyba nigdzie indziej nie będę jeździła, tylko tam. Znalazłam po prostu swoje miejsce na ziemi. Gorąco polecam, wszystkim ludziom z problemami, gdyz tam w cudowny sposób problemyy znikają i na końcu aż nie chce się do domu wracać. Chociaż muszę kawałek Polski przejechać, żeby się tam dostać, to jednak uwielbiam tam powracać.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: jak schudnąć 8-10 kg?
PostWysłany: Śro Lip 08, 2015 5:28 pm 
Offline
Expert
Expert

Dołączenie: Czw Cze 18, 2015 2:52 pm
Postów: 243
Miejscowość: Warszawa
co to za dietetyk co nie ułożył Ci diety ;/


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: jak schudnąć 8-10 kg?
PostWysłany: Czw Mar 10, 2016 8:23 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Pon Lut 22, 2016 4:19 pm
Postów: 59
A nie lepiej po prostu zastosować zbilansowaną dietę 1600kcal + do tego 4 razy w tygodniu ćwiczenia kardio 40-50minut? Do tego spalacz tłuszczu typu ultra slim i spadek wagi 4-5kg miesięcznie gwarantowany. I to bez ryzyka jojo!! A to chyba najważniejsze. Ultra slim ma dobre opinie http://medtutor.pl/forum/ultra-slim-prawda-falsz tak więc wydaje mi się, że warto :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: jak schudnąć 8-10 kg?
PostWysłany: Pią Mar 11, 2016 10:54 am 
Offline
Expert
Expert
Awatar użytkownika

Dołączenie: Pon Cze 01, 2015 7:56 am
Postów: 436
Miejscowość: Kielce
Według mnie o wiele lepszy pomysł @brzydkazaba. Nie trzeba wcale wiele, aby się odchudzić. Niektóre osoby jednak zabierają się do tego od złej strony.
Oprócz tego unikać słodyczy jak ognia (bez pozwalania sobie na żadne odstępstwa) i waga zacznie lecieć na łeb, na szyję.

_________________
https://www.bodypak.pl


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 94 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 12 gości

Planujesz na urlop? - http://wypoczynek.turystyka.pl/


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

Redakcja serwisu zdrowo.info.pl informuje, że publikowane komentarze są prywatnym opiniami użytkowników forum i nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. | polityka prywatności