Zdrowie
Zdrowy styl życia
- strona główna portalu

Żyj zdrowo -forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne o zdrowym stylu życia
Obecny czas: Czw Mar 28, 2024 7:31 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 138 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Zdrowe odżywianie
PostWysłany: Pią Mar 11, 2016 8:44 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Pią Mar 11, 2016 8:31 pm
Postów: 1
Ja polecam koktajle warzywne , są bez chemii i co najważniejsze są nasz polskie !! http://pijwarzywa.pl/ :D :D


Góra
 Profil  
 

zdrowie



 Temat postu: Re: Zdrowe odżywianie
PostWysłany: Czw Mar 17, 2016 10:28 am 
Offline
New Member
New Member
Awatar użytkownika

Dołączenie: Czw Mar 17, 2016 10:21 am
Postów: 6
no domowe koktajle są mega. Sam sobie takie robię. Ale nie za bardzo lubię warzywne. Wolę owocowe. Moim zdaniem są smaczniejsze i zdrowsze od warzywnych. No ale znam ludzi, co sobie z kolei bardzo chwalą koktajle warzywne, także generalnie nie ma reguły. Są różne opcje i ludzie inaczej do tego wszystkiego podchodzą


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Zdrowe odżywianie
PostWysłany: Pią Kwi 01, 2016 7:29 am 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Pią Sie 21, 2015 7:09 pm
Postów: 33
Jedynie na bazarkach kupimy ekologoczne rzeczy, te bio ze sklepów to bujda


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Zdrowe odżywianie
PostWysłany: Pią Kwi 08, 2016 7:31 am 
Offline
Senior Member
Senior Member

Dołączenie: Pią Paź 16, 2015 10:32 am
Postów: 166
Podstawą jest dobra i sprawdzona dieta,oparta na bazie naturalnych składników,produktów. Uwielbiam wszelkiego rodzaju koktajle,napoje czy jogurty owocowe,a jeżeli będziecie poszukiwać wędliny do swojej diety to zapraszamy do nas,na pewno sie nie rozczarujecie :)

_________________
www.NaturalneWedliny.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Zdrowe odżywianie
PostWysłany: Pią Kwi 08, 2016 11:21 am 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Pią Kwi 08, 2016 11:17 am
Postów: 71
Produkty eko czy light w sklepach to jawne oszustwo konsumenta, te produkty i tak zawierają polepszacze, słodziki itd. Prawdziwa zdrowa żywność to żywność naturalna, bez dodatków. W supermarketach takiej się nie kupi, jedynie w specjalnych sklepach, ja kupuję głównie ze sklepu naturalniezdrowe.com.pl taką żywność, wszystko jest zdrowe i nie zawiera żadnej chemii.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Zdrowe odżywianie
PostWysłany: Pon Kwi 11, 2016 9:11 am 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Wto Gru 15, 2015 4:10 pm
Postów: 65
Nikt nie pisze o produktach które są typu "pseudo eko",czyli niby bez cukru,a w praktyce zawierają jednak słodziki,taka opcja faktycznie odpada,dlatego powinniśmy przede wszystkim sprawdzać skład zanim zdecydujemy sie kupić daną rzecz.

_________________
www.Zdrowie-i-uroda.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Zdrowe odżywianie
PostWysłany: Pon Kwi 11, 2016 5:17 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Pią Wrz 25, 2015 12:41 pm
Postów: 53
Tez nie wierzę w te sklepowe eko, ale teraz, kupując i od rolnika możesz się naciąć. Drugą sprawą to jest też kwestia przechowywania tych produktów. Szczególnie jeśli chodzi o oleje tłoczone na zimno, sprzedawane sa w przezroczystych butelkach i z datą ważności kilka miesięcy. Ja jak spróbowałam takiego domowego oleju samemu sobie wytłoczonego to się zakochałam.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Zdrowe odżywianie
PostWysłany: Wto Kwi 12, 2016 8:01 am 
Offline
Senior Member
Senior Member

Dołączenie: Śro Wrz 30, 2015 3:44 pm
Postów: 147
To nie jest kwestia wiatry a faktów,wystarczy zwracać uwagę na skład danej rzeczy która kupujemy i wtedy mamy pewność co do tego,czy jest zdrowa czy też wręcz przeciwnie. Akurat na naszej stronie nie ma się czego obawiać,wszystkie produkty są w 100% naturalne i sprawdzone :)

_________________
www.Zielonysmak.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Zdrowe odżywianie
PostWysłany: Wto Sie 16, 2016 9:27 am 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Śro Sie 10, 2016 10:36 am
Postów: 25
Miejscowość: Wroc
Polecam Internetowy sklep ze zdrową żywnością www.jarmarknatury.pl znajdziecie tutaj wyłącznie naturalne i organiczne produkty, pochodzące z certyfikowanych ekologicznych upraw. Żywność bez chemicznych dodatków ani sztucznych konserwantów. Produkty bezglutenowe i zdrowa żywność pozbawiona glutenu w procesie produkcji, wszystko co potrzebne w diecie bezglutenowej. Produkty żywnościowe dla diabetyków i osób które pragną ograniczyć ilość cukru w diecie, w tym naturalne soki bez cukru. Mają również sklep stacjonarny w Jelczu Laskowicach koło Wrocławia. www.jarmarknatury.pl

_________________
______________________
www.jarmarknatury.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Zdrowe odżywianie
PostWysłany: Wto Sie 16, 2016 1:28 pm 
Offline
New Member
New Member
Awatar użytkownika

Dołączenie: Nie Lis 01, 2015 8:50 pm
Postów: 7
Nawet w sklepach bio można znaleźć nie zdrową żywność. Tak jak wcześniej zostało wspomniane trzeba czytać etykiety :)

_________________
Mowa jest


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Zdrowe odżywianie
PostWysłany: Wto Sie 23, 2016 5:53 pm 
Offline
New Member
New Member
Awatar użytkownika

Dołączenie: Wto Sie 23, 2016 4:44 pm
Postów: 1
olanndja napisał(a):
Tez nie wierzę w te sklepowe eko, ale teraz, kupując i od rolnika możesz się naciąć. Drugą sprawą to jest też kwestia przechowywania tych produktów. Szczególnie jeśli chodzi o oleje tłoczone na zimno, sprzedawane sa w przezroczystych butelkach i z datą ważności kilka miesięcy. Ja jak spróbowałam takiego domowego oleju samemu sobie wytłoczonego to się zakochałam.

Zgadzam się, najlepiej byłoby spożywać tylko produkty, które sam sobie zrobię i wyprodukuję. Niestety w mojej opinii to niemożliwe.
Mówiąc o "rolniku" najczęściej mamy na myśli pośrednika, który tylko sprzedaje produkty na bazarkach, a gdzie je kupuje tego i on sam bardzo często nie pamięta. Rolnik najczęściej ciężko pracuje u siebie i nie ma czasu na ciągłe wyjazdy do miasta. Taki pośrednik bardzo często mówi to co klient chce usłyszeć, czyli że: zdrowe ekologiczne itp. byle by tylko sprzedać. W końcu co mu kto zrobi.
Dla mnie mimo wszystko gwarancją są regulacje prawne, a takim podlega certyfikowana żywność ekologiczna. Dokładnie wiem gdzie ją wyprodukowano, kto pakował, w jaki sposób przechowywał i wreszcie znam sprzedawcę. Ja mieszkając w dużym mieście mogę sobie od "rolnika" kupić niektóre warzywa i owoce, a co z mąkami, kaszami, ryżem i setkami innych produktów - tego nie da rady samemu sobie wyprodukować, ani kupić od "rolnika",
Wracając do oleju to ciekawy jestem gdzie Pani kupiła rzepak, słonecznik czy inne nasiona do wytłoczenia oleju i czy wie Pani skąd te nasiona pochodziły?? Czy zakończenie dojrzewania tych roślin odbyło się poprzez spryskanie roundupem czy innym podobnym środkiem. Polecam sprawdzić.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Zdrowe odżywianie
PostWysłany: Wto Wrz 13, 2016 2:04 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Wto Wrz 13, 2016 1:07 pm
Postów: 11
Odzyskiwanie zdrowia to nie raz proces wielu miesięcy czy lat.
Tak jak wcześniej pisałam w innych tematach.
Wpierw odpowiednie badania, polecam w ośrodkach revitium z żywej kropli krwi.
Potem korzystanie z najmniej przetworzonych produktów, starajmy się szukać jakiś okolicznych rzeznikow, albo rolnikow z wlasnymi uprawami.
Aby uzupelnic nie dobory kupuje sobie suplementy jak witamina k plus d oraz witamine c z jodem.
Polecam plywac korzystac z solanek i tezni.
Po procesie odgrzybiczenia zakupilam spiruline plus koenzym q10 z kwasam omega 3 z sklepu herbalfan. Znajomy polecal mi od dawna, poniewaz posiadaja naturalne receptury i jakosc surowca. To byl kolejny udany krok w walce o zdrowie.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Zdrowe odżywianie
PostWysłany: Czw Wrz 15, 2016 9:17 am 
Offline
Senior Member
Senior Member

Dołączenie: Śro Cze 22, 2016 12:08 pm
Postów: 141
Zdrowa dieta to absolutna podstawa dobrego zdrowia i musimy o tym pamiętać. Poza tym warto wspomagać się również odpowiednimi suplementami i minerałami, tak aby dostarczyć naszemu organizmowi to co najlepsze, zresztą na Topwitaminy.pl chętnie pomożemy i doradzimy.

_________________
www.TopWitaminy.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Zdrowe odżywianie
PostWysłany: Nie Lis 27, 2016 6:10 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Pon Sie 29, 2016 10:17 pm
Postów: 18
Miejscowość: Warszawa
Wielu produktów nie kupuję, bo mam je w ogrodzie. Sporo przerabiam w przetworach, albo mrożę. Poza tym staram się dokładnie czytać etykiety. szukam też zdrowych zamienników, na przykład do białego cukru. Pod tym względem bardzo przydatna jest strona http://ptms2012.pl/ na której można wyczytać wiele o zdrowym odżywianiu się.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Zdrowe odżywianie
PostWysłany: Wto Lis 29, 2016 10:17 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Wto Lis 29, 2016 10:14 am
Postów: 5
Witam,
Proszę o wypełnienie ankiety dotyczącej żwyności ekologicznej. Zajmuje to kilka minut.
https://www.ankietka.pl/ankieta/251931/ankieta-dotyczaca-wiedzy-konsumentow-na-temat-zywnosci-ekologicznej-oraz-motywow-jej-zakupu.html


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 138 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 30 gości

Planujesz na urlop? - http://wypoczynek.turystyka.pl/


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

Redakcja serwisu zdrowo.info.pl informuje, że publikowane komentarze są prywatnym opiniami użytkowników forum i nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. | polityka prywatności