Zdrowie
Zdrowy styl życia
- strona główna portalu

Żyj zdrowo -forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne o zdrowym stylu życia
Obecny czas: Czw Mar 28, 2024 4:41 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 23 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: bardzo, bardzo tania domowa silownia
PostWysłany: Pon Mar 21, 2016 9:52 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Pon Mar 21, 2016 9:48 am
Postów: 3
heja! mam pytanko. chcialbym pocwiczyc silowo w domu, niestety nie mam w poblizu zadnej silki. z pieniazkami u mnie niestety krucho, ale strasznie mi tych cwiczen brakuje (kiedys koksilem dosc regularnie, niestety pozniej odpuscilem). dlatego chcialbym spytac o jakis podstawowy zestaw do cwiczen, typu hantle sztanga itd, jakie obciazenie kupic, czy niezbędne jest cos jeszcze? nie ukrywam ze chce isc po kosztach, nie kupie moze czegos co by sie od razu rozwalilo, ale nie ukrywam ze pokaznej sumy na to przeznaczyc nie moge.


Góra
 Profil  
 

zdrowie



 Temat postu: Re: bardzo, bardzo tania domowa silownia
PostWysłany: Pon Mar 21, 2016 10:28 am 
Offline
Expert
Expert
Awatar użytkownika

Dołączenie: Pon Cze 01, 2015 7:56 am
Postów: 436
Miejscowość: Kielce
Przede wszystkim kup sobie ławeczkę płaską, do tego dwa gryfy - prosty i łamany.
Do tego sztangietki, a obciążenia różne najlepiej 5, 10 kg. Ilość w zależności od potrzeby.

_________________
https://www.bodypak.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: bardzo, bardzo tania domowa silownia
PostWysłany: Pon Mar 21, 2016 1:30 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Pią Lut 19, 2016 10:56 am
Postów: 7
zalezy co chcesz robic. na upartego cala sylwetke mozesz robic hantlami nawet. nie musiszz kupowac oddzielnego obciążenia do sztangi tylko możesz przekladac, tylko gryf musi byc taki sam jak ten od hantli. drazek jakis by sie przydal tez, drogie nie sa.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: bardzo, bardzo tania domowa silownia
PostWysłany: Wto Mar 29, 2016 2:20 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Śro Lip 23, 2014 12:50 pm
Postów: 33
Witaj! Faktycznie, podstawowy sprzęt to na pewno hantle i sztanga. Jeżeli chodzi o obciążenia, to o ile nie zależy Ci na dożywotniej gwarancji możesz spokojnie zainwestować w talerze bitumiczne. Drążek też na pewno się przyda - nie jest niezbędny, ale nie należy też do sprzętów szczególnie drogich. Podaj zakres cenowy jaki Cię interesuje a będę mogła lepiej doradzić.

_________________
Ekspert sklepu ABCfitness
www.abcfitness.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: bardzo, bardzo tania domowa silownia
PostWysłany: Wto Mar 29, 2016 3:37 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Sob Gru 19, 2015 12:51 pm
Postów: 72
A oglądałaś ćwiczenia w domu na filmikach ? Gdzie potrzebne jedynie jest mata i chęci ? Tutaj http://obk.pl/16-minutowy-trening-z-guma-fitness/ akurat trening z gumą ale wiele jest na tej stronie innych ćwiczeń .


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: bardzo, bardzo tania domowa silownia
PostWysłany: Wto Mar 29, 2016 7:09 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Pon Mar 21, 2016 9:48 am
Postów: 3
nie ogladalas, oglasales jak już. i takie cw mnie nie interesuja. wyraznie napisalem czego szukam w pierwszym poscie.

szczerze - jak najtaniej. nie potrzebuje fajerwerkow. drazek to do podciagania tak? do zamontowania w drzwiach? jest ok, ale nie wiem ile takie cos kosztuje, jak wiecej niz 30 zl to raczej pasuje. reszta - po kosztach ale zeby sie nie rozpadlo.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: bardzo, bardzo tania domowa silownia
PostWysłany: Wto Kwi 05, 2016 8:50 am 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Śro Lip 23, 2014 12:50 pm
Postów: 33
Trudne zadanie :) Krótki przewodnik o tym, co warto kupić do domowej siłowni znajdziesz tutaj: http://www.abcfitness.pl/jak_zrobic_domowa_silownie_co_kupic_do_samodzielnego_treningu_w_domu.html Najtańszy drążek u nas kosztuje 32 złote więc nie jest to chyba zbyt wygórowana cena :) Hantle powinny być oczywiście regulowane, a gryf do sztangi najlepiej prosty - jest najbardziej uniwersalny. Najtańszy zestaw ze gryfem, dwoma gryfami krótkimi i obciążeniami kosztuje 246 zł, teraz jest w promocji za 239 zł. Obciążenia zawsze możesz dokupić oddzielnie - pamiętaj że na początku progresja jest dość szybka.

_________________
Ekspert sklepu ABCfitness
www.abcfitness.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: bardzo, bardzo tania domowa silownia
PostWysłany: Wto Kwi 05, 2016 10:18 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Pon Mar 21, 2016 9:48 am
Postów: 3
tak tak wiem o tym :) dzieki, na pewno ten zestaw rozwaze :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: bardzo, bardzo tania domowa silownia
PostWysłany: Pią Kwi 08, 2016 8:06 am 
Offline
Senior Member
Senior Member

Dołączenie: Pią Paź 16, 2015 10:32 am
Postów: 166
Tak generalnie rzecz biorąc to równie dobrze możesz spróbować stworzyć własną,domową siłownię tańszym kosztem,tylko zawsze pozostaje pytanie o stabilność i bezpieczeństwo ćwiczeń na ławeczce domowej roboty,może napisz jaki budżet jesteś w stanie przeznaczyć na jej zakup i wtedy doradzimy.

_________________
www.NaturalneWedliny.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: bardzo, bardzo tania domowa silownia
PostWysłany: Pon Kwi 18, 2016 11:07 am 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Wto Sie 19, 2014 1:48 pm
Postów: 15
Ja jestem osobą dość zabieganą dlatego nie mam czasu urządzanie domowej siłowni. Poza tym mój leń potrzebuje ciągłej motywacji, dlatego chodzę na siłownie. Moja ulubiona to Artis Wellness Club na warszawskim Wilanowie. Świetni trenerzy tam pracują, mają sprzęt z najwyższej półki a za karnet nie płacę aż tak dużo, więc jestem zadowolona. Najważniejsze że są widoczne efekty ;)

_________________
http://www.hiperbaria.eu


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: bardzo, bardzo tania domowa silownia
PostWysłany: Wto Kwi 19, 2016 7:20 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Wto Kwi 19, 2016 7:17 am
Postów: 3
Na pewno sztangi, kijek do podciągania i gumy (zamiast drogich gum sportowych doskonale sprawdzą się takie ze sklepu samochodowego).


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: bardzo, bardzo tania domowa silownia
PostWysłany: Pon Kwi 25, 2016 11:18 am 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Pią Kwi 08, 2016 11:17 am
Postów: 71
Podstawowy sprzęt do takiej domowej siłowni można kupić dość niedrogo, warto przejrzeć kilka sklepów sportowych, w sporti.pl jest szeroka oferta, niemal wszystkie urządzenia do siłowni można kupić.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: bardzo, bardzo tania domowa silownia
PostWysłany: Pon Maj 02, 2016 10:32 am 
Offline
Member
Member
Awatar użytkownika

Dołączenie: Pią Paź 02, 2015 8:45 am
Postów: 82
Miejscowość: Wadowice
Dokładnie, kup sobie jakieś podstawowe rzeczy, zawsze możesz potem dokupić więcej sprzętu ;) siłownia domowa może wyjść dosyć drogo ale i tak na dłuższą metę opłaca się to bardziej niż karnety na profesjonalne siłownie :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: bardzo, bardzo tania domowa silownia
PostWysłany: Czw Wrz 15, 2016 9:53 am 
Offline
Senior Member
Senior Member

Dołączenie: Śro Cze 22, 2016 12:08 pm
Postów: 141
Można tez wybrać sprzęt używany, który będzie w bardzo dobrym stanie i po prostu na nim bazować, powiedzmy taka ławeczka plus gryf prosty i łamany, zdadzą tutaj egzamin. W jakim budżecie generalnie chciałbyś zmieścić się z zakupem?

_________________
www.TopWitaminy.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: bardzo, bardzo tania domowa silownia
PostWysłany: Pon Wrz 26, 2016 9:59 am 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Pią Lis 27, 2015 3:54 pm
Postów: 39
Ja mam taką domową siłownię, ale sprzęt kupowałem stopniowo, nie wszystko na raz. W sporti.pl są tanie urządzenia do ćwiczeń czy też hantle itd.


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 23 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości

Planujesz na urlop? - http://wypoczynek.turystyka.pl/


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

Redakcja serwisu zdrowo.info.pl informuje, że publikowane komentarze są prywatnym opiniami użytkowników forum i nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. | polityka prywatności