Zdrowie
Zdrowy styl życia
- strona główna portalu

Żyj zdrowo -forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne o zdrowym stylu życia
Obecny czas: Czw Mar 28, 2024 4:43 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 131 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Poznaj UKRYTE TERAPIE
PostWysłany: Nie Maj 01, 2016 10:52 pm 
Offline
Team Leader
Team Leader

Dołączenie: Wto Cze 24, 2008 7:37 am
Postów: 3942
Na facebooku ukryte terapie widziałam link do b.długiego i ciekawego artykułu Dr Jerzego Jaśkowskiego... i wczoraj... do wywiadu (na YT) z niezwykłym człowiekiem...specem od wybudzania ze śpiączki...prof. Janem Talarem

Pozdrawiam z Wołomina


Góra
 Profil  
 

zdrowie



 Temat postu: Re: Poznaj UKRYTE TERAPIE
PostWysłany: Wto Maj 03, 2016 11:02 pm 
Offline
Team Leader
Team Leader

Dołączenie: Wto Cze 24, 2008 7:37 am
Postów: 3942
Pan Jerzy przyznał się 1 maja na FB, że stuknęła Mu sześćdziesiątka...a więc STO LAT w zdrowiu!

Niech Pan Jurek nie traci werwy
Niech Mu nigdy nie puszczą nerwy
Niechaj znajdzie własny sposób
By do władnych dotrzeć osób
Niech przerobi procedury
I wypleni wszystkie bzdury
Niech się dalej często śmieje
I niezdrowych rzeczy nie je !

Pozdrawiam z Wołomina


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Poznaj UKRYTE TERAPIE
PostWysłany: Pią Maj 06, 2016 8:49 am 
Offline
Expert
Expert
Awatar użytkownika

Dołączenie: Pon Cze 01, 2015 7:56 am
Postów: 436
Miejscowość: Kielce
Trochę spóźnione, ale szczere 100 lat!

_________________
https://www.bodypak.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Poznaj UKRYTE TERAPIE
PostWysłany: Pią Maj 06, 2016 10:46 pm 
Offline
Team Leader
Team Leader

Dołączenie: Wto Cze 24, 2008 7:37 am
Postów: 3942
Na pewno p. Jerzemu Ziębie potrzebne jest wsparcie... wczoraj u nas na WUTW pani policjantka przestrzegała przed oszustami podającymi się za wnuczków lub policjantów, a zaraz po niej pani z sanepidu, korzystając z pokazywanej już wcześniej prezentacji z 2014r ponownie namawiała do szczepień ani słowem nie wspominając o NOP... a przecież można już przeczytać, że 6 krajów europejskich...Włochy, Szwajcaria, Niemcy, Austria, Francja i jeszcze jakiś kraj co nie pamiętam... właśnie wycofały się ze szczepień przeciwko grypie...pojawiły się filmy demaskujące oszustwa... nikomu też dotąd nie przyszło do głowy (oprócz Polski, bo Prezydent może nie wiedząc co...w ub sierpniu podpisał)... by na przymus szczepić dziewczynki przeciw... szkoda gadać... usiąść i płakać. Ten nakaz musi być wycofany.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Poznaj UKRYTE TERAPIE
PostWysłany: Pon Maj 09, 2016 10:36 am 
Offline
Member
Member
Awatar użytkownika

Dołączenie: Pią Paź 02, 2015 8:45 am
Postów: 82
Miejscowość: Wadowice
Opinii na ten temat jest cała masa, według mnie cały przemysł farmaceutyczny to jedynie maszynka do robienia pieniędzy a nie leczenie ludzi.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Poznaj UKRYTE TERAPIE
PostWysłany: Śro Maj 11, 2016 2:04 pm 
Offline
Team Leader
Team Leader

Dołączenie: Wto Cze 24, 2008 7:37 am
Postów: 3942
I to coraz bardziej wydajna i skuteczna...


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Poznaj UKRYTE TERAPIE
PostWysłany: Czw Cze 02, 2016 6:32 pm 
Offline
Team Leader
Team Leader

Dołączenie: Wto Cze 24, 2008 7:37 am
Postów: 3942
Witam

Dziś czytałam, że p. Jerzy Zięba podpisał kontrakt na nową książkę... i będzie ona wydana na jesieni. Pan Jerzy Zięba udostępnił też info (maile od ludzi) na ukryte terapie/pomogło...pewnie jest tam sporo ciekawych historii i wyrazów wdzięczności (podobny watek z historiami i podziękowaniami jest na dadamo.com na forum DrD :)Na dadamo.com jest też miejsce dla krytykowania...a krytykują najbardziej ci, co przeczytali jedną książkę i nic nie sprawdzili (albo czepiają się rzeczy nieistotnych z punktu widzenia praktyka) i im się wydaje...
Szkoda, że wokół p. Zięby też wyczuwa się wiele wrogości... oby się nie załamał!

Pozdrawiam z Wołomina


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Poznaj UKRYTE TERAPIE
PostWysłany: Pon Cze 06, 2016 12:26 pm 
Offline
Team Leader
Team Leader

Dołączenie: Wto Cze 24, 2008 7:37 am
Postów: 3942
Pan Jerzy robi naprawdę świetną robotę z tym wynajdowaniem nieupowszechnionych informacji...
dziś widziałam film o niezwykłych Polakach rolnikach ze wsi Żurawlów... aż strach ile rzeczy nie wiemy... a nieskażona woda pitna to przecież podstawa
https://www.youtube.com/watch?v=K0PolVoVerM


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Poznaj UKRYTE TERAPIE
PostWysłany: Pon Cze 27, 2016 12:15 pm 
Offline
Team Leader
Team Leader

Dołączenie: Wto Cze 24, 2008 7:37 am
Postów: 3942
Czytam niedawno na FB, że Pan Jerzy Zięba nie będzie już wykładał jak dotąd dla wszystkich... ma od jesieni prowadzić wykłady tylko dla lekarzy (któryś z lekarzy założył w tym celu instytut (tak zrozumiałam))... Do listopada ma wydać nową książkę... Aby Mu tylko nie zabrakło siły :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Poznaj UKRYTE TERAPIE
PostWysłany: Pią Sie 19, 2016 4:57 pm 
Offline
Team Leader
Team Leader

Dołączenie: Wto Cze 24, 2008 7:37 am
Postów: 3942
Słyszałam w tv, że lecznicza marihuana ma już poparcie w sejmie niezależnie od opcji... ale dlaczego to tak długo trwa... może znów szukają furtek dla farmacji. Powinni wybrać i uprawomocnić najtańszy sposób... szkoda mi tych chorych...


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Poznaj UKRYTE TERAPIE
PostWysłany: Pią Mar 10, 2017 10:03 am 
Offline
Team Leader
Team Leader

Dołączenie: Wto Cze 24, 2008 7:37 am
Postów: 3942
Witam

Wszystkim zainteresowanym, którzy ostatnio nie mieli czasu na nowe wiadomości polecam stronę wiosnazdrowia.pl .
Zbliża się wielkie wydarzenie... może nawet w skali świata. P. Jerzy Zięba zaprosił na wykłady 1-2 kwietnia br. do katowickiego spodka autorytety medyczne ze świata i z Polski... Podzielą się one swymi doświadczeniami i wynikami badań. Dziś nie sprawdzałam, ale chyba można jeszcze kupić w necie bilety... załatwić pociąg i hotel... ja m.in. też tam jadę :)

Pozdrawiam z Wołomina


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Poznaj UKRYTE TERAPIE
PostWysłany: Pią Mar 10, 2017 12:19 pm 
Offline
Team Leader
Team Leader

Dołączenie: Wto Cze 24, 2008 7:37 am
Postów: 3942
I jeszcze nowe (mało znane) spojrzenie na posty... >https://www.youtube.com/watch?v=a8ouY4XhpQ0

Pozdrawiam z Wołomina


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Poznaj UKRYTE TERAPIE
PostWysłany: Pią Mar 24, 2017 12:02 pm 
Offline
Team Leader
Team Leader

Dołączenie: Wto Cze 24, 2008 7:37 am
Postów: 3942
A tu niecodzienne spotkanie 5 na 1

https://www.youtube.com/watch?v=DdFCjdUL6V4

Brawo Radio Katowice!

Pozdrawiam z Wołomina


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Poznaj UKRYTE TERAPIE
PostWysłany: Pon Kwi 17, 2017 2:21 pm 
Offline
Team Leader
Team Leader

Dołączenie: Wto Cze 24, 2008 7:37 am
Postów: 3942
Witam

W spodku byłam wraz z dwiema koleżankami...prezesem Powiatowego Uniwersytetu Otwartego i lek. stomatologiem- protetyczką.
W katowickim spodku było 4000 Polaków w tym ok 400 lekarzy... wykłady dr Andrew Wakefield'a (o skutkach szczepień), dr Flechas'a (o leczeniu jodem), dr Bożeny Kilarski (o niekonwencjonalnym leczeniu nowotworów w Niemczech) były w necie przez parę dni... ale już są zablokowane. Jeszcze można obejrzeć dr Levi (o leczeniu wit c) dr Retzek'a (o stosowaniu homeopatii)... i jeszcze polskich lekarzy... Pan Zięba powiedział, że ma zgodę wszystkich prelegentów na rozpowszechnianie ich wykładów i będą do pobrania na jego stronie. Zachęcał tez lekarzy do wzięci spraw w swoje ręce, do skorzystania z rady dr Kilarski aby utworzyli oni swoją własną organizację... fajnie byłaby mieć w zasięgu takiego douczonego przez światowe autorytety lekarza...Radzę obejrzeć na YT ostatnie filmy p. Jerzego Zięby o Wiośnie Zdrowia... ale też o zagrożeniu GMO (21.04... drugie czytanie ustawy)

Pozdrawiam jeszcze wciąż świątecznie z Wołomina :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Poznaj UKRYTE TERAPIE
PostWysłany: Śro Maj 31, 2017 8:22 pm 
Offline
Team Leader
Team Leader

Dołączenie: Wto Cze 24, 2008 7:37 am
Postów: 3942
Nie oglądałam ostatnich filmików p. Jerzego Zięby...bo nie miałam w ogóle czasu... ale widzę u siebie świetne rezultaty leczniczych głodówek... od ponad dwóch miesięcy nie biorę proszków na nadciśnienie bo moje ciśnienie (mierzone b. często) wróciło do normy a nawet jest niższe i nie doświadczam już jego skoków... może to jednak zasługa dołączenia do Vital 0, K2, D3, Kelpu... Stress Menagement z CV. Nieważne... ważne że jest ok :)

Pozdrawiam z Wołomina


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 131 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości

Planujesz na urlop? - http://wypoczynek.turystyka.pl/


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

Redakcja serwisu zdrowo.info.pl informuje, że publikowane komentarze są prywatnym opiniami użytkowników forum i nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. | polityka prywatności