Zdrowie
Zdrowy styl życia
- strona główna portalu

Żyj zdrowo -forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne o zdrowym stylu życia
Obecny czas: Czw Mar 28, 2024 11:10 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 52 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Na energie
PostWysłany: Czw Wrz 18, 2014 10:48 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Czw Wrz 18, 2014 10:35 am
Postów: 2
Ja nie wiem co Ci polecić, ale szczerze odradzam wszelkiego rodzaju popularne napoje energetyczne oparte o kofeinę. Uzależniają i są chyba najgorszą chemią jaka istnieje!


Góra
 Profil  
 

zdrowie



 Temat postu: Re: Na energie
PostWysłany: Czw Wrz 18, 2014 1:54 pm 
Offline
Senior Member
Senior Member

Dołączenie: Nie Wrz 14, 2014 2:59 pm
Postów: 118
żeń-szeń jest faktycznie dobrym wyborem ale w sensownej dawce, 400+ mg na tabletkę a nie jak w większości multiwitamin - 50 mg.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Na energie
PostWysłany: Pią Paź 03, 2014 1:11 pm 
Offline
Expert
Expert

Dołączenie: Pią Maj 30, 2014 12:53 pm
Postów: 222
Guarana lub żen szeń- to moim zdaniem najlepsze specyfiki na pobudzenie,dodatkową energię. jeżeli jednak osłabienie występuje notorycznie,to warto udać się na badania do lekarza i spożywać większą ilość magnezu.

_________________
www.Skworcu.com.pl- herbaty,kawy smakowe Yerba Mate.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Na energie
PostWysłany: Śro Kwi 27, 2016 4:12 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Śro Sty 22, 2014 3:06 pm
Postów: 10
Zdrowa czasami trudno rozgraniczyć co zdrowe a co nie, aj często lubię szybkie jedzenie co nie znaczy że złe, jak np. kakao rozpuszczalne, tzw Cao. Lubicie?


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Na energie
PostWysłany: Czw Maj 05, 2016 9:37 am 
Offline
Expert
Expert

Dołączenie: Wto Lip 14, 2015 11:06 am
Postów: 210
Na energie polecam przede wszystkim magnez,najlepiej w naturalnej postaci orzechów oraz pomidorów,co da Ci dodatkową energie oraz motywację do działania,można też spożywać go w postaci suplementów diety.

_________________
www.Optilux.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Na energie
PostWysłany: Pią Maj 13, 2016 7:37 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Pią Maj 13, 2016 7:05 pm
Postów: 20
Witam,

Na zwiększenie ilości energii w organizmie, zwiększenie sprawności i wytrzymałości mogę polecić suplement w 100% produkowany z naturalnych składników. Jest nim Soul firmy Rain International(USA). To niewielka saszetka z płynem produkowanym z nasion czarnuszki, maliny czarnej, pestek winogron Chardonnay i d-rybozy. Produkt jest już dostępny w Polsce, w USA i Azji jest dość popularny i znany ze swych właściwości. Oprócz w/w działania Soul posiada jeszcze inne właściwości dzięki czemu nasz organizm "zdrowieje". Soul m.in.
skutecznie hamuje procesy zapalne w organizmie , jest znakomitym źródłem resweratrolu, przyspiesza procesy regeneracyjne organizmu, zawiera wysokiej jakości substancje odżywcze ,poprawia jędrność skóry, wspomaga czynność układu sercowo-naczyniowego itd.
W sieci można znaleźć dużo info, zdjęcia, na YouTube też są fajne filmiki czy wykłady dotyczące Soul naprawdę polecam zwłaszcza kobitkę Susie Kwok , która rewelacyjnie opowiada i można się dużo ciekawych rzeczy dowiedzieć (wszystko raczej po ang)
Nie chcę tu robić reklamy, ale poczytajcie o Soul, myślę, że produkt jest warty zainteresowania.
Po polsku jest kanał na youtube jakieś 20 filmików i na fb też są RainTeamPoland. :D :D :D


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Na energie
PostWysłany: Wto Maj 17, 2016 9:21 am 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Pią Maj 13, 2016 7:05 pm
Postów: 20
polecam na YouTube

https://www.youtube.com/watch?v=sngDkgSmjgY&list=PLzfeLMkm9OlfrY4TbcfXP_lkqmjOOnBYB&index=1


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Na energie
PostWysłany: Wto Maj 17, 2016 10:29 am 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Sob Gru 19, 2015 12:51 pm
Postów: 72
Jak nie mam energii , przypuśćmy w stanach grączkowych , choroby czy grypy to piję nutramil. Bardzo fajny specyfik do rozrobienia z wodą . Ma dużo witamin , minerałów mikro i makro elementów. Ogólnie można nim zastąpić zwykły posiłek , wiec w czasie braku sił nie mam na głowie gotowania.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Na energie
PostWysłany: Wto Maj 17, 2016 10:38 am 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Pią Maj 13, 2016 7:05 pm
Postów: 20
no nie wiem , czy taki fajny ten nutramil zamiast posiłku, owszem zawiera dużo witam i innych składników odżywczych a prócz tego : talk, glikol polietylenowy – nośniki, sól potasowa kwasu ortofosforowego, diglicynian magnezu, chlorek sodu, lecytyna sojowa - emulgator, cytrynian sodu, acesulfam K, sukraloza, sacharynian sodu – substancje słodzące, diglicynian cynku, diglicynian żelazawy; dwutlenek tytanu – barwniki, glukonian manganu

Masa zbędnego dziadostwa..... nic nie zastąpi zdrowych owoców i warzyw....a jeśli się już wspomagać to tylko naturalne suplementy :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Na energie
PostWysłany: Śro Maj 18, 2016 9:40 am 
Offline
New Member
New Member
Awatar użytkownika

Dołączenie: Śro Maj 18, 2016 9:35 am
Postów: 4
właśnie, ostatnio czuję się dość zmęczona. Na jakie potrawy warto zwrócić swoją uwagę, aby pozbyć się tego efektu? Kurczę, trzeba pracować, a tutaj w ogóle sił nie mam ...


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Na energie
PostWysłany: Śro Maj 18, 2016 11:02 am 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Pią Maj 13, 2016 7:05 pm
Postów: 20
Polecam naturalny suplement SOUL .... tak jak pisałam kilka postów wcześniej. SOUL dostarcza energii, zwiększa sprawność i wytrzymałość organizmu , co za tym idzie polepsza samopoczucie. I ma jeszcze wiele innych zalet i co ważne jest w naturalny sposób pozyskiwany z nasion. brak GMO, barwników i innego rodzaju "śmieci". Piją go nawet sportowcy polecam obejrzeć :

https://www.youtube.com/watch?v=-D3h1_rxkdQ&list=PLzfeLMkm9OlfrY4TbcfXP_lkqmjOOnBYB&index=20


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Na energie
PostWysłany: Pią Maj 27, 2016 11:54 am 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Sob Gru 19, 2015 12:51 pm
Postów: 72
[quote="gabi123"]no nie wiem , czy taki fajny ten nutramil zamiast posiłku, owszem zawiera dużo witam i innych składników odżywczych a prócz tego : talk, glikol polietylenowy – nośniki, sól potasowa kwasu ortofosforowego, diglicynian magnezu, chlorek sodu, lecytyna sojowa - emulgator, cytrynian sodu, acesulfam K, sukraloza, sacharynian sodu – substancje słodzące, diglicynian cynku, diglicynian żelazawy; dwutlenek tytanu – barwniki, glukonian manganu

Masa zbędnego dziadostwa..... nic nie zastąpi zdrowych owoców i warzyw....a jeśli się już wspomagać to tylko naturalne suplementy :)[/quote


Coś tam racji masz ale jak ktoś ma rozwolnienie, delikatne jelita to nie może sięgnąć po owoce czy warzywa, które na dobrą sprawę są bardzo pryskane chemią i nawozami. Wtedy własnie trzeba sięgnąć po nutramil, który łagodnie działa na żołądek . W nutramilu masz rozpisany skład czarno na białym a pełnego skłądu owocu nie znamy.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Na energie
PostWysłany: Pią Maj 27, 2016 5:42 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Pią Maj 13, 2016 7:05 pm
Postów: 20
....no nie wiem....niestety nie wydaje mi się aby nutramil był składowo lepszy...ale ok czytasz skład i wiesz co pijesz, nawet jak zawiera masę chemii--to Twój wybór wiesz na co się decydujesz....łagodny dla jelit może i tak, ale chyba niezbyt łagodny dla wątroby i nerek.... Ja piję Soul i jestem mega zadowolona , czytałam też na necie jak działa na innych i jakie daje efekty....i uważam , że nie ma obecnie na rynku lepszego naturalnego suplementu. Mogę śmiało polecić.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Na energie
PostWysłany: Czw Cze 02, 2016 7:06 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Czw Cze 02, 2016 7:01 am
Postów: 2
Java napisał(a):
Zdrowa czasami trudno rozgraniczyć co zdrowe a co nie, aj często lubię szybkie jedzenie co nie znaczy że złe, jak np. kakao rozpuszczalne, tzw Cao. Lubicie?


Cao jest najlepsze :D Z rana z bananem! Lekarz kazał mi uzupełnić magnez, więc póki co mixfix z rana to konieczność :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Na energie
PostWysłany: Pią Cze 03, 2016 11:45 am 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Pią Cze 03, 2016 11:30 am
Postów: 31
Myślę,że na każdego odpowiednia dawka Guarany,Żeń-szenia czy magnezu,będzie działać bardzo pozytywnie i warto spróbować,zainteresować się naturalnymi produktami,a te znajdziecie u nas,zapraszamy :)


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 52 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 20 gości

Planujesz na urlop? - http://wypoczynek.turystyka.pl/


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

Redakcja serwisu zdrowo.info.pl informuje, że publikowane komentarze są prywatnym opiniami użytkowników forum i nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. | polityka prywatności