Zdrowie
Zdrowy styl życia
- strona główna portalu

Żyj zdrowo -forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne o zdrowym stylu życia
Obecny czas: Czw Mar 28, 2024 3:32 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 59 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: sposób na paznokcie
PostWysłany: Śro Lut 03, 2016 1:39 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Śro Lut 03, 2016 1:08 pm
Postów: 4
Aby odżywić swoje paznokcie, stosuję kurację z Royal collagen, dzieki spirulinie, kolagenem ze skór ryb morskich i z kwasem hialuronowym. Teraz myślę, że do wiosny moje paznokcie znowu odzyskają oczekiwany stan.


Góra
 Profil  
 

zdrowie



 Temat postu: Re: sposób na paznokcie
PostWysłany: Śro Lut 10, 2016 11:10 am 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Śro Lut 10, 2016 10:21 am
Postów: 19
Myślę,że tutaj dobra odżywka plus dieta,aktywny tryb życia- będą wystarczające aby nasze paznokcie były zadbane i mocne. jeżeli używamy lakieru,to też nie tych najtańszych,które w znaczny sposób osłabiają ich płytkę.

_________________
www.Med-life.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: sposób na paznokcie
PostWysłany: Śro Maj 18, 2016 9:20 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Czw Mar 31, 2016 9:00 pm
Postów: 24
myślę że podstawą są urządzenia do pielęgnacji paznokci. Na avans.pl jest mnóstwo trymerków, pilniczków do paznokci i to nie tylko u dłoni. Myślę że takie rzeczy oprócz kosmetyków też są ważne i bardzo istotne w pielęgnacji paznokci.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: sposób na paznokcie
PostWysłany: Czw Maj 19, 2016 12:49 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Śro Maj 18, 2016 1:58 pm
Postów: 6
Ja polecam odżywkę z Eveline, wiem że zawiera ten niepożądany składnik, ale na mnie on źle nie działa. Moje paznokcie nigdy nie wyglądały tak dobrze, jak teraz podczas jej stosowania.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: sposób na paznokcie
PostWysłany: Pią Maj 20, 2016 9:49 am 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Pią Kwi 08, 2016 11:17 am
Postów: 71
Używałam odżywek z Eveline, ale najlepiej na moje paznokcie działa odżywka Bielendy, mianowicie chodzi o tę http://ambrozja24.pl/bielenda-cc-multifunkcyjna-wzmacniajaca-odzywka-serum-do-paznokci-z-perla.html bardzo dobrze regeneruje paznokcie i nadaje fajny mocny połysk :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re:
PostWysłany: Pią Lip 15, 2016 10:24 am 
Offline
New Member
New Member
Awatar użytkownika

Dołączenie: Pią Lip 15, 2016 10:00 am
Postów: 6
Niezapominajka napisał(a):
Podobno ciepła woda z dodatkiem oliwy z oliwek i plasterkami cytryny jest świetna. Wlewamy to do miseczki i moczymy dłonie.

Tak samo polecam ;)
Wydawało mi się to na początku śmieszne, ale taki prosty zabieg pomaga. Polecam też jedzenie ogórków i generalnie wszystko, co zawiera skrzyp. Dobrym rozwiązaniem też hybryda - utwardza płytkę paznokcia. Tak pomalowane paznokcie nigdy mi się jeszcze nie złamały. :D

_________________
Clint Eastwood: Gdzie s


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: sposób na paznokcie
PostWysłany: Czw Sie 04, 2016 6:02 am 
Offline
Senior Member
Senior Member

Dołączenie: Czw Mar 26, 2015 10:17 am
Postów: 143
Tutaj mogę polecić poza dobrą dietą i suplementami,naturalnymi witaminami,również kosmetyki z kolagenem które pomogą odbudować płytkę paznokcie i odpowiednio nawilżą skórę,dzięki czemu w efekcie będzie ona zadbana o odpowiednim kolorycie:)

_________________
www.KochamZdrowie.com


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: sposób na paznokcie
PostWysłany: Pią Sie 05, 2016 9:55 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Nie Paź 12, 2014 8:44 pm
Postów: 45
Ja miałem problem z wzrastającymi paznokciami. Wielu lekarzy po prostu dawało ciała, problem powracał, często z komplikacjami. W końcu trafiłem na http://www.chirurgspecjalista.pl/ i w końcu jestem na dobrej drodze do uporania się z problemami paznokci! Pełen profesjonalizm, oby jak najwięcej takich lekarzy na naszej drodze.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: sposób na paznokcie
PostWysłany: Śro Sie 10, 2016 8:43 am 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Pon Kwi 04, 2016 10:19 am
Postów: 50
Tutaj mogę się zgodzić,że ładne i zadbane paznokcie to w wielu przypadkach kwestia naszej diety,to co jemy ma wpływ na jakość płytki,a druga sprawa to specjalne zabiegi pielęgnujące w salonie kosmetycznym,o tym również nie można zapominać.

_________________
www.Denique.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: sposób na paznokcie
PostWysłany: Śro Sie 17, 2016 3:04 pm 
Offline
New Member
New Member
Awatar użytkownika

Dołączenie: Wto Gru 01, 2015 1:13 pm
Postów: 7
To prawda nasza dieta ma główny wpływ na paznokcie. Jeśli prowadzimy złą dietę to odżywki niewiele dadzą.

_________________
-


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: sposób na paznokcie
PostWysłany: Czw Wrz 29, 2016 11:30 am 
Offline
Senior Member
Senior Member

Dołączenie: Czw Mar 26, 2015 10:17 am
Postów: 143
Raz zła dieta, dwa jednak mimo wszystko kosmetyki i pielęgnacja na co dzień naszych paznokci, to jest bardzo ważny aspekt o którym nie wolno zapominać. Akurat co do ich wyboru to chętnei pomożemy, doradzimy gdyż zajmujemy się tym na co dzień.

_________________
www.KochamZdrowie.com


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: sposób na paznokcie
PostWysłany: Wto Paź 11, 2016 1:36 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Pon Paź 03, 2016 6:48 pm
Postów: 6
Także podłoże genetyczne ma wiele do powiedzenia. Każdy zna kogoś kto specjalnie nie dba o paznokcie a ma ładne i mocne. Oczywiście każdy tutaj ma rację, że dieta, tryb życia i kosmetyki. Na pewno warto o nie dbać i pamiętać o pielęgnacji.

_________________
http://olejowaniewlosow.com.pl/


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: sposób na paznokcie
PostWysłany: Śro Paź 19, 2016 6:35 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Wto Paź 18, 2016 10:52 am
Postów: 4
Też mam straszny problem z paznokciami... Obecnie suplementy plus oleje i jest nieco lepiej, ale ciągle czekam na większy szał ;) Na noc smaruje olejkiem dla dzieci i zakładam bawełniane rękawiczki. I wtedy rano mam całkiem ładne dłonie. Czasami maczam też paznokcie w lekko podgrzanej oliwie. Poza tym staram się dobrze odżywiać, to ma ogromny wpływ na paznokcie. I często je piłuję, bo nie lubię długich.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: sposób na paznokcie
PostWysłany: Śro Paź 19, 2016 9:20 am 
Offline
Senior Member
Senior Member

Dołączenie: Czw Mar 26, 2015 10:17 am
Postów: 143
Wypróbuj olejek arganowy jako odzywka na paznokcie, jest bardzo chwalony oraz skuteczny, na pewno wzmocni ich płytkę podobnie jak proponowane przeze mnie kosmetyki oparte na bazie naturalnego kolagenu, znajdziesz je na
KochamZdrowie.com

_________________
www.KochamZdrowie.com


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: sposób na paznokcie
PostWysłany: Śro Kwi 29, 2020 6:28 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Śro Kwi 29, 2020 6:27 pm
Postów: 1
ja mam w zanadrzu kilka odżywek z Eveline. I teraz podczas siedzenia w domu to stosuje najwięcej SOS dla kruchych i łamliwych paznokci. Tak po prostu by je wzmocnić, bo się trochę popsuły od tego ciągłego sprzątania ;) no efekty są mega szybko widoczne. I jest delikatna dla paznokci, mnie w ogóle nie podrażnia.


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 59 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 27 gości

Planujesz na urlop? - http://wypoczynek.turystyka.pl/


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

Redakcja serwisu zdrowo.info.pl informuje, że publikowane komentarze są prywatnym opiniami użytkowników forum i nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. | polityka prywatności