Zdrowie
Zdrowy styl życia
- strona główna portalu

Żyj zdrowo -forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne o zdrowym stylu życia
Obecny czas: Czw Mar 28, 2024 11:39 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 84 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Zamawiacie jedzenie przez Internet?
PostWysłany: Nie Cze 26, 2016 3:49 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Śro Lip 10, 2013 12:47 pm
Postów: 8
Ja raczej nie zamawiam, ale zdarza mi się jeść na mieście. Najczęściej idę na sałatkę albo wrapa do Salad Story, bo widzę, ze jedzenie jest świeże, naturalne i bez chemii.


Góra
 Profil  
 

zdrowie



 Temat postu: Re: Zamawiacie jedzenie przez Internet?
PostWysłany: Wto Cze 28, 2016 1:27 pm 
Offline
Senior Member
Senior Member

Dołączenie: Pią Paź 16, 2015 10:32 am
Postów: 166
Jeżeli jedzenie przez internet to polecam zerknąć na naszą stronę NaturalneWedliny.pl gdzie znajdziecie swojskie wyroby,zawsze świeże i smaczne w rozsądnej cenie:)

_________________
www.NaturalneWedliny.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Zamawiacie jedzenie przez Internet?
PostWysłany: Pią Lip 01, 2016 10:24 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Pią Lip 01, 2016 9:32 am
Postów: 5
Wydawać by się mogło, że kupowanie jedzenia przez Internet, to zły pomysł ALE wszystko zależy od tego co kupujemy i od kogo. Powiem Wam, że miałam już kiedyś dość niemiłe doświadczenia ze sklepami internetowymi sprzedającymi jedzenie i myślałam, że nie skorzystam już nigdy z takiej oferty. Ale oczywiście są wyjątki od reguły! :P :P :D Ja teraz staram się odżywiać zdrowo i mogę szczerze Wam polecić zakupy w https://www.cosdlazdrowia.pl/ :D znacie?


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Zamawiacie jedzenie przez Internet?
PostWysłany: Sob Lip 02, 2016 4:36 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Sob Lip 02, 2016 4:32 pm
Postów: 1
Ja nie ufam jedzeniu przez internet, no chyba, że jakieś dania gotowe typu pizza czy coś w ten deseń. Ale jeżeli chcę zrobić sobie zakupy do lodówki itd. to wychodzę z domu do będącego w sąsiedztwie Topaza i tam robię świeże zakupy. Wtedy jestem zadowolony podwójnie, bo nie tylko wiem, że zdrowo się odżywam i przez to dbam o siebie, ale dbam również o polski kapitał i gospodarkę. :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Zamawiacie jedzenie przez Internet?
PostWysłany: Pon Lip 04, 2016 10:23 am 
Offline
Expert
Expert
Awatar użytkownika

Dołączenie: Pon Cze 01, 2015 7:56 am
Postów: 436
Miejscowość: Kielce
Dostawa jedzenia okej, ale tylko jeżeli jest z zaufanego miejsca. Kupowanie czegoś np. przez allegro (wiele osób tak kupuje np, słodycze lub jakieś mniej dostępne produkty) to dla mnie głupota.

_________________
https://www.bodypak.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Zamawiacie jedzenie przez Internet?
PostWysłany: Wto Lip 05, 2016 10:12 am 
Offline
Senior Member
Senior Member

Dołączenie: Pią Paź 16, 2015 10:32 am
Postów: 166
To racja,jeżeli zamawiamy żywność przez internet,to sam sklep musi być sprawdzony i godny zaufania,musimy na nim po prostu polegać. tak się składa,że u nas na pewno nikt nie bezie rozczarowany,bo wybór jest szeroki i posiadamy samą naturalną,zdrową żywność:)

_________________
www.NaturalneWedliny.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Zamawiacie jedzenie przez Internet?
PostWysłany: Pon Lip 25, 2016 10:20 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Pon Lip 25, 2016 10:18 pm
Postów: 1
@PanKracy

Piateczka, tez korzystam z Topazu i jestem zadowolona :) Jeszcze chyba nie zdarzylo mi sie dostac cos nieswiezego


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Zamawiacie jedzenie przez Internet?
PostWysłany: Sob Lip 30, 2016 10:56 am 
Offline
Senior Member
Senior Member

Dołączenie: Śro Cze 22, 2016 12:08 pm
Postów: 141
Czasem mi się to zdarzy,bo zakupy żywności przez internet to czysty zysk czasu oraz pieniędzy,podstawą jest jedynie szybka dostawa aby artykuły zawsze były świeże.

_________________
www.TopWitaminy.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Zamawiacie jedzenie przez Internet?
PostWysłany: Czw Wrz 15, 2016 10:01 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Czw Wrz 15, 2016 9:50 am
Postów: 2
Nie tylko zdrową, eko żywność warto zamawiać ;) Są sklepy internetowe w których dostanie się specjalistyczne, lepsze produkty, niż te, które są dostępne w zwykłych marketach. I dlatego rozumiem Wasz wybór co do zamawiania eko jedzenia - w marketach wybór jest coraz większy, ale nie aż tak duży jak w specjalnych sklepach w Internecie. Ja tak mam z pieczeniem - bo piekę dużo - i zamawiam w sklepie Savpol dekoracje, specjalne czekolady, formy, masy cukrowe itd. Po prostu tak mi bardziej pasuje i to nie dlatego, że nie mogłabym przywieźć tego sama samochodem.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Zamawiacie jedzenie przez Internet?
PostWysłany: Pią Wrz 16, 2016 10:46 am 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Śro Sie 10, 2016 10:36 am
Postów: 25
Miejscowość: Wroc
Polecamy sklep ze zdrową żywnością www.jarmarknatury.pl znajdziecie tutaj wyłącznie naturalne i organiczne produkty, pochodzące z certyfikowanych ekologicznych upraw. Żywność bez chemicznych dodatków ani sztucznych konserwantów. Produkty bezglutenowe i zdrowa żywność pozbawiona glutenu, wszystko co potrzebne w diecie bezglutenowej. Produkty żywnościowe dla diabetyków i osób które pragną ograniczyć ilość cukru w diecie, w tym naturalne soki bez cukru. Jest również sklep stacjonarny w Jelczu Laskowicach koło Wrocławia - Zapraszamy

_________________
______________________
www.jarmarknatury.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Zamawiacie jedzenie przez Internet?
PostWysłany: Śro Paź 05, 2016 7:45 pm 
Offline
Senior Member
Senior Member

Dołączenie: Śro Cze 22, 2016 12:08 pm
Postów: 141
A czy eko żywność nie jest jednoznaczna z tym iż będzie ona także zdrowa? Bo moim zdaniem w praktyce wychodzi to na jedno, najbardziej liczą się składniki oraz pewne miejsce gdzie zamawiamy żywność.

_________________
www.TopWitaminy.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Zamawiacie jedzenie przez Internet?
PostWysłany: Czw Paź 06, 2016 10:05 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Pon Wrz 26, 2016 4:03 pm
Postów: 2
Zamawiam, ale tylko produkty, które nie ulegają zepsuciu pod wpływem temperatury podczas transportu. Nie raz ciężko coś konkretnego kupić, albo trzeba szukać kupę czasu, dlatego internet jest bardzo pomocny.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Zamawiacie jedzenie przez Internet?
PostWysłany: Śro Lis 16, 2016 11:25 am 
Offline
Senior Member
Senior Member

Dołączenie: Śro Cze 22, 2016 12:08 pm
Postów: 141
Bardzo ważną kwestią jaką poruszyłaś jest transport i przesyłka, zawsze zwracajmy na to uwagę, bo żywność musi być świeża i przewożona w odpowiedniej temperaturze, to główny wyznacznik podczas takich zakupów.

_________________
www.TopWitaminy.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Zamawiacie jedzenie przez Internet?
PostWysłany: Śro Gru 14, 2016 10:12 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Śro Gru 14, 2016 9:50 am
Postów: 9
Jakoś też nie mam co do tego przekonania. Transport również trwa. Chętnie kupuje przez internet przyprawy, dodatki do sałatek takie jak octy balsamiczne, oleje i oliwi smakowe. Produkty z dobrego źródła mają rewelacyjny smak i jakość. Taki produkt kupiony np w sklepie internetowym ekopestka ma inną jakość niż jego odpowiednik kupiony w supermarkecie. Wypróbujcie. Będziecie zaskoczeni.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Zamawiacie jedzenie przez Internet?
PostWysłany: Śro Mar 08, 2017 12:05 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Śro Mar 08, 2017 8:23 am
Postów: 27
Transport jest ekspresowy i ja osobiście mam duże zaufanie właśnie do sklepów internetowych i zamawianego tam jedzenia, jak do tej pory jeszcze się nie zawiodłam.

_________________
www.Eko-logiczny.pl


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 84 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 27 gości

Planujesz na urlop? - http://wypoczynek.turystyka.pl/


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

Redakcja serwisu zdrowo.info.pl informuje, że publikowane komentarze są prywatnym opiniami użytkowników forum i nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. | polityka prywatności