Zdrowie
Zdrowy styl życia
- strona główna portalu

Żyj zdrowo -forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne o zdrowym stylu życia
Obecny czas: Pią Mar 29, 2024 12:15 am

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 89 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: OCZYSZCZANIE organizmu
PostWysłany: Śro Sie 03, 2016 10:41 am 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Pią Cze 03, 2016 11:30 am
Postów: 31
A moim zdaniem to nie jest takie proste aby oczyścić organizm za pomocą jednego suplementu,na pewno nie tędy droga do uzyskania sukcesu i jeżeli już to proponuję odkwaszać organizm dużą ilością wody która pijemy w przeciągu całego dnia,to bardzo skuteczne.


Góra
 Profil  
 

zdrowie



 Temat postu: Re: OCZYSZCZANIE organizmu
PostWysłany: Śro Sie 03, 2016 10:57 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Pią Paź 10, 2014 9:41 am
Postów: 6
Nie jestem zwolennikiem faszerowania się tabletkami, jeśli można coś osiągnąć w bardziej naturalny sposób. Jest tyle produktów, które zawierają antyoksydanty, że akurat oczyszczanie organizmu można sobie zrobić bez pomocy jakichkolwiek suplementów, które niszczą tylko żołądek...


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: OCZYSZCZANIE organizmu
PostWysłany: Śro Wrz 07, 2016 11:51 am 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Pią Mar 01, 2013 9:12 pm
Postów: 36
Ja właśnie jestem po trzydniowym oczyszczaniu tłoczonymi na zimno sokami warzywno-owocowo-ziołowymi Curattio. Takie oczyszczanie polecił mi dietetyk, stanowczo odradzał oczyszczanie poprzez głodówkę czy jakieś suplementy. Soki Curattio są bardzo smaczne no i są dość syte, więc naprawdę da się spokojnie wytrzymać te trzy dni. Piłam je co 2-3 godziny. A efekt po trzech dniach super - nigdy nie czułam się tam lekko i dobrze jak wtedy.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: OCZYSZCZANIE organizmu
PostWysłany: Pon Wrz 12, 2016 3:02 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Pią Wrz 09, 2016 2:16 pm
Postów: 2
Ja jestem zdania, że najlepsze oczyszczanie organizmu jest za pomocą wody. Najprostsze a zarazem najbardziej skuteczne :)! Chociaż wybór wody nie jest wcale taki oczywisty. Trochę się naczytałam zanim wybrałam tą właściwą. Postawiłam na Veroni Hydration, bo ma dużo elektrolitów i minerów, dzięki którym dobrze nawadnia organizm. Dodatkowo ma pH, tak jak pH krwi człowieka. Do oczyszczania organizmu w sam raz! :D


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: OCZYSZCZANIE organizmu
PostWysłany: Czw Wrz 15, 2016 9:41 am 
Offline
Senior Member
Senior Member

Dołączenie: Śro Cze 22, 2016 12:08 pm
Postów: 141
Tutaj mam podobne zdanie i również uważam, że zdecydowanie najlepszą metodą na oczyszczanie organizmu jest dobra dieta plus duża ilość wody, jedynym warunkiem będzie tylko wybrać odpowiednią wodę bo możemy zdecydować się na źródlaną jak i mineralną.

_________________
www.TopWitaminy.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: OCZYSZCZANIE organizmu
PostWysłany: Czw Wrz 15, 2016 9:31 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Wto Sie 18, 2015 9:40 am
Postów: 30
NO ja też tak od czasu do czasu oczyszczam swój organizm. Piję wodę z cytryną i zażywam czystek kreteński z hepatica. W ogóle mają bardzo fajne suplementy, bo z naturalnych składników :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: OCZYSZCZANIE organizmu
PostWysłany: Nie Paź 02, 2016 1:37 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Nie Paź 02, 2016 1:35 pm
Postów: 1
wiolkaaa napisał(a):
Ja jestem zdania, że najlepsze oczyszczanie organizmu jest za pomocą wody. Najprostsze a zarazem najbardziej skuteczne :)! Chociaż wybór wody nie jest wcale taki oczywisty. Trochę się naczytałam zanim wybrałam tą właściwą. Postawiłam na Veroni Hydration, bo ma dużo elektrolitów i minerów, dzięki którym dobrze nawadnia organizm. Dodatkowo ma pH, tak jak pH krwi człowieka. Do oczyszczania organizmu w sam raz! :D

Dzięki. Pije tą wodę od tygodnia i mam więcej energii. Zwłaszcza po treningach czuć różnicę. Znalazłam jeszcze wodę veroni energy i w pracy ją piję. Ma kofeinę i jak dla mnie to dobry zamiennik kawy.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: OCZYSZCZANIE organizmu
PostWysłany: Pon Paź 10, 2016 2:01 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Pią Wrz 30, 2016 3:02 pm
Postów: 34
Również uważam, iż najlepiej oczyszczać organizm za pomocą wody. Długo szukałam wody, która by mi smakowała, a co najważniejsze była bogata w cenne składniki, ale znalazłam- Piwniczanka! Smak pierwsza klasa, a na dodatek dużo magnezu i wapnia idealne w oczyszczaniu i wzmacnianiu organizmu.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: OCZYSZCZANIE organizmu
PostWysłany: Pią Paź 21, 2016 7:58 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Pią Paź 21, 2016 7:49 pm
Postów: 9
ja sobie robię co jakiś czas takie oczyszczanie np. jednodniowa głodówka lub tygodniowe (same warzywa gotowane, pieczone i surowe)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: OCZYSZCZANIE organizmu
PostWysłany: Pią Lis 04, 2016 2:07 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Pią Sty 15, 2016 9:20 am
Postów: 7
ehh przydałoby mi się takie porządne oczyszczenie organizmu, może wróciłabym wtedy do normalności :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: OCZYSZCZANIE organizmu
PostWysłany: Śro Lis 16, 2016 12:18 pm 
Offline
Senior Member
Senior Member

Dołączenie: Śro Cze 22, 2016 12:08 pm
Postów: 141
A co stoi na przeszkodzie aby tego dokonać? Moim zdaniem nic i powyżej masz już przykłady oraz rady jak do tego podejść, więc wystarczy jedynie spróbować. Daj znać jak Ci poszło :)

_________________
www.TopWitaminy.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: OCZYSZCZANIE organizmu
PostWysłany: Nie Lis 27, 2016 3:38 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Nie Lis 27, 2016 3:32 pm
Postów: 4
jestem mega ciekawe jak działa oczyszczanie za pomocą soku z cytryny widziałem gdzieś rozpiskę jak zwiększa się dawkę 1 cytryna 1 dnia potem 2 itd :D działanie musi być bankowo pozytywne, może spróbuje kiedyś hmmm :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: OCZYSZCZANIE organizmu
PostWysłany: Wto Gru 06, 2016 11:54 am 
Offline
Senior Member
Senior Member

Dołączenie: Śro Cze 22, 2016 12:08 pm
Postów: 141
Przyznam, że do tej pory na oczyszczanie organizmu poza dietą, piciem dużej ilości wody i przyjmowaniu odpowiednich witamin- nie próbowałam pić samej wody z cytryną, w sumie dowiedziałam się o tm dopiero na forum. Czy ktoś potwierdza iż jest to skuteczne?

_________________
www.TopWitaminy.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: OCZYSZCZANIE organizmu
PostWysłany: Wto Kwi 18, 2017 2:34 pm 
Offline
Senior Member
Senior Member

Dołączenie: Pon Paź 10, 2016 8:28 pm
Postów: 130
A nie lepiej oczyszczać organizm w sposób naturalny domowymi sposobami?? Oczyszczanie bardzo dobrze wpływa na naszą wątrobę ostatnio nawet lekarz mi zlecił odpowiednia dietę żeby naturalnie wspomóc pracę wątroby tutaj ostatnio też fajny artykuł znalazłam https://adamed.expert/dieta-na-oczyszczanie-watroby/ człowiek od razu lepiej się czuje po takim czymś


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: OCZYSZCZANIE organizmu
PostWysłany: Pią Kwi 21, 2017 11:58 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Pią Kwi 21, 2017 11:50 am
Postów: 5
ja tam wcinam ostre potrawy i jest super :)

_________________
Jak mie


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 89 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 12 gości

Planujesz na urlop? - http://wypoczynek.turystyka.pl/


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

Redakcja serwisu zdrowo.info.pl informuje, że publikowane komentarze są prywatnym opiniami użytkowników forum i nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. | polityka prywatności