Zdrowie
Zdrowy styl życia
- strona główna portalu

Żyj zdrowo -forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne o zdrowym stylu życia
Obecny czas: Czw Mar 28, 2024 4:37 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 9 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Zabigi z kwasem hialuronowym
PostWysłany: Pon Lis 21, 2016 10:09 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Pon Lis 21, 2016 9:57 am
Postów: 1
ostatnio zastanawiam sie nad zabiegiem z wykorzystaniem kwasu hialuronowego (http://www.imeso.pl/aktualnosci/wolumetria-twarzy---bezinwazyjne-odmladzanie-kwasem-hialuronowym.html). slyszalam ze efekty sa bardzo zadowalajace, ktore utrzymuja sie przez kilka do kilkunastu miesiecy. moim problem sa neistety igly ktorych sie panicznie boje. zastanawiam sie rowniez czy zabieg faktycznie nie jest bolesny. czy ktoras z Was poddala sie zabiegowi z wykorzystaniem kwasu hialuronowego? jakie sa efekty i ewentualnie skutki uboczne?


Góra
 Profil  
 

zdrowie



 Temat postu: Re: Zabigi z kwasem hialuronowym
PostWysłany: Pią Gru 09, 2016 7:02 am 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Śro Wrz 28, 2016 2:14 pm
Postów: 94
Zabieg faktycznie jest bardzo skuteczny, natomiast nie do samodzielnego wykonania i tutaj w pierwszej kolejności należy wybrać dobrą klinikę czy studio kosmetyczne w którym wykonamy taki zabieg, to podstawowa kwestia.

_________________
https://grandel.pl/ - najlepsze kosmetyki.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Zabigi z kwasem hialuronowym
PostWysłany: Pią Gru 09, 2016 11:08 am 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Pią Kwi 08, 2016 11:17 am
Postów: 71
Robiłam wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym w klinica estetica. Nie było bolesne, zabieg bardzo skuteczny, tylko tak jak pisano powyżej wybierz dobrą klinikę. Ja mogę Ci polecić tą w której byłam, na ich stronie masz jeszcze opis co i jak z tym zabiegiem http://klinikaestetica.pl/wypelnianie-zmarszczek/


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Zabigi z kwasem hialuronowym
PostWysłany: Pon Gru 12, 2016 10:44 pm 
Offline
Senior Member
Senior Member

Dołączenie: Pon Paź 10, 2016 8:28 pm
Postów: 130
Ja również polecam Ci tą klinikę estetica. Nie robiłam co prawda tam zabiegu z kwasem ale za to robiłam makijaż permanentny oraz wybielanie zębów i wszystko było zawsze wykonane profesjonalnie i na najwyższym poziomie. Jeszcze nigdy się nie zawiodłam na tej klinice, a dość często chodzę na oczyszczanie twarzy


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Zabigi z kwasem hialuronowym
PostWysłany: Pią Gru 16, 2016 12:13 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Pią Lis 27, 2015 3:54 pm
Postów: 39
Byłem w tej klinice estetica z żoną jak robiła sobie wypełnianie zmarszczek, bardzo miła obsługa i szybko przebiegł cały zabieg. Dużo też nie płaciliśmy za to.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Zabigi z kwasem hialuronowym
PostWysłany: Pon Lut 13, 2017 10:59 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Pon Sty 23, 2017 4:50 pm
Postów: 63
Tak zdecydowanie te zabiegi naprawdę są skuteczne i utrzymują się długo, sama miałam robiony taki zabieg jakiś miesiąc temu w Poznaniu w Tajemnica urody i naprawdę widać efekty


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Zabigi z kwasem hialuronowym
PostWysłany: Śro Lut 15, 2017 11:07 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Śro Lut 15, 2017 9:29 pm
Postów: 92
pamelakojder napisał(a):
Tak zdecydowanie te zabiegi naprawdę są skuteczne i utrzymują się długo, sama miałam robiony taki zabieg jakiś miesiąc temu w Poznaniu w Tajemnica urody i naprawdę widać efekty

O nawet nie wiedziałam,że w tym salonie Tajemnica Urody robią zabiegi kwasem hialuronowym. Robiłam tam jakiś czas temu makijaż permanentny i z efektu jestem do tej pory zadowolona. Także chętnie się wybiorę na ten zabieg kwasem do tej kliniki


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Zabigi z kwasem hialuronowym
PostWysłany: Czw Mar 23, 2017 1:47 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member
Awatar użytkownika

Dołączenie: Wto Lut 21, 2017 1:13 pm
Postów: 10
Miejscowość: Wroc
"Twardy", gęsty kwas hialuronowy można zdeponować w skórze, w formie nici. Podajemy go kaniulą, zaczynając w okolicy ucha, promieniście w dół. W ten sposób tworzymy w skórze policzka "wachlarz", który zwiększa napięcie skóry, ujędrnia i nawilża ją.

http://keramed.com.pl/index.php/nici-hialuronowe/
Image


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Zabigi z kwasem hialuronowym
PostWysłany: Sob Sty 14, 2023 1:13 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Czw Sty 12, 2023 11:52 am
Postów: 12
Tez się boje igieł, dlatego wole używać kosmetyków niż chodzić na zabiegi. Z kwasem hialuronowym jest fajne serum z Bielendy (linia skin clinic professional), maja tez maseczki o tym samym działaniu. Ja wole serum, bo od razu nakładam i wychodzę, a maseczkę trzeba jakiś czas trzymać na skórze i później zmywać. Tak czy siak, kosmetyki używam i bardzo polecam.


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 9 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 26 gości

Planujesz na urlop? - http://wypoczynek.turystyka.pl/


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

Redakcja serwisu zdrowo.info.pl informuje, że publikowane komentarze są prywatnym opiniami użytkowników forum i nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. | polityka prywatności